Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Stiklintojai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 621 registruotų specialistų
93 540 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Stiklintojai

Ar jums reikia stiklinimo paslaugos? Wilio padės rasti kokybiškus stiklinimo, stiklo šlifavimo, stiklo pjaustymo, surinkimo ir išmontavimo ekspertus. Stiklo gaminių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: stiklo klijavimą, šlifavimą ir skylių gręžimą, kurį teikia vienas iš mūsų 21 085 stiklininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl išsinuomokite stiklą per WILIO?
Profesionalaus stiklo rezervavimas WILIO yra paprastas, patogus ir besiūlingas. Jūs neturite švaistyti savo laiko ieškodami kompanijų kataloge. Tiesiog įveskite WILIO užklausą ir padėsime rasti vietinius akinius, patyrusius su visų rūšių stiklaraščiais, gyvenamuosiuose būstuose ar administraciniuose pastatuose. Mes žinome, kad stiklas yra trapus ir jautrus visoms žalos rūšims, nesvarbu, ar mechaninės žalos ar žalos didelių oro sąlygų įtakai. Mūsų "Wilo Glazers" sukurs visas pastangas suteikti jums stiklo langus, duris ir kitus stiklo paviršius įdėti į funkcinę būklę jūsų patogumui ir saugumui. Kai skelbiate savo užklausą, šalia jūsų gausite pasiūlymus iš kvalifikuotų akinių. Galite pasirinkti, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar tai yra įstiklinimas arba lango diegimas į miegamąjį ar vietinį interpretaciją. Ir jūs galite pailsėti ir atsipalaiduoti.
Kokie stiklo paviršiai ar darbas gali dirbti?
Glazijos siūlo platų stiklinimo paslaugų ir produktų asortimentą. Siūlome kokybišką stiklo pjovimą, diegimą ar taisymą langų, stiklo durų, parduotuvių interpretacijų, veidrodžių, stiklo stalo grindų ir lentų, interjero sienų ir daug kitų stiklo darbų. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra Parlamento ar administracinio pastato paraiška, profesionalaus glazerio nuoma yra geriausias ir saugiausias būdas realizuoti projektus naudojant stiklą. Specializuotų stiklų kvalifikacija ir patirtis leidžia jiems atlikti darbą profesionaliai, laiku ir be kompromiso dėl jūsų saugumo.
Kokie yra "GAZIER" užsakymo privalumai per WILIO?
"WILIO" siūlo profesionaliems stiklams su tinkamais įgūdžiais ir patirtimi. Užsakytas darbas bus gerai, saugiai ir už priimtiną kainą. Tiesiog skelbkite užsakymą su darbo aprašymu, nustatykite savo tvarkaraštį ir finansinį biudžetą.
Ar turiu pateikti savo įrankius ar įrangą?
Nereikalinga. Dauguma stiklinių "Wilo" atneš įrankius ir įrankius, tokius kaip stiklo pjaustymo įrankiai, vakuuminio siurbimo puodeliai, skirti lengvai valdyti, apsaugančias pirštines ir kt. Jei turite savo įrankius, galite pasiūlyti jiems stiklą nuo WILIO, kad juos naudostumėte. Jūs vis dar dirbate per WILIO vis dar prieš realizavimą.
Kiek laiko užtrunka langai su izoliaciniu dvigubu stiklu?
Tai priklauso nuo lango tipo ir langų sugadinimo diapazono. Pagrindiniai remonto darbai, pvz., Medinių rėmo taisymas - įtrūkimai gali užtrukti valandą ar dvi, o visiškas lango stiklo ar langų pakeitimas gali užtrukti pusę dienos. Jei norite turėti tikslią laiko sąmatą individualių darbų, paklausti per WILIO tiesiogiai glazier, kuris noriai paaiškinti jums.
Ar "Wilo" gali įdiegti veidrodžius?
Tikrai taip! Mes teikiame įvairias paslaugas WILIO, įskaitant gaminti ir montuoti veidrodžius. Jei ieškote ko nors, kad padėtų jums saugiai pritvirtinti veidrodžius į vonios kambarį, miegamajame arba veidrodžiuose fojė - tiesiog įveskite užduotį WILIO. Mes surasime jums profesionalą šiam vaidmeniui jūsų kaimynystėje.
Kokios kitos nekilnojamojo turto priežiūros paslaugos Ar galiu užsisakyti WILIO?
Galite užsisakyti praktiškai bet kokio tipo nekilnojamojo turto priežiūra - techninis vertinimas ilgalaikio turto ar remonto praktiniu požiūriu. Nesvarbu, ar tai yra virtuvės ar restauravimo vonios kambario renovacijos projektas, mes turime viską už jus. Nereikia ieškoti niekur kitur! Per mūsų svetainę ar programą galite greitai prisijungti prie specialistų, kurie gali dirbti be problemų ir už priimtiną kainą.
Paslaugos
Kas apima stiklinimo paslaugas?
Jei jums reikia darbo vietoje namuose ar komercinėse erdvėse, išsinuomokite profesionalų glazerį per WILIO. Mes padėsime jums rasti ekspertą, kuris gali tvarkyti jūsų pakaitalą ir montavimą stiklo langų, stiklo durų. Užsisakykite savo paslaugas ir užsisakyti vietinį glazerį per WILIO.
Pakeičiant langus su dvigubu izoliacija
Dvigubi stiklinimo langai yra "Windows", kurie naudoja du lygiagrečiais lentos stiklą, kuris dažnai vadinamas izoliaciniu stiklu (dvigubo stiklo, triviečiai) ir per daugelį metų klientams patiko dėka daug naudos. Tai apima patobulintą komfortą, mažesnį triukšmą, saugumą ir energijos taupymą - visi padidina nekilnojamojo turto vertę. Jei matote bet kokią žalą arba į "Windows", pastebėsite, rūko ar kondensacijos, atėjo laikas pakeisti langus su izoliaciniu dvigubu / trigubu. "Wilo" gali padėti jums visą procesą - nuo lango dydžio ir saugaus pažeistų dalių keitimo iki tolesnio apdailos ir aplinkos valymo. Jūs neturite nerimauti dėl ko nors kito, nes mūsų profesionalūs akiniai gali saugiai ir lengvai elgtis su dvigubais stiklais.
Avariniai stiklai.
Nesvarbu, ar esate apgailėtinas įsilaužimo auka arba yra jūsų stiklo langai, durys ar interpretacijos sugadintos atsitiktinai, galite rezervuoti avarinį stiklą, kad padėtų jums vėl saugoti savo namų ūkį ar verslą. Iš tiesų, sugadintas stiklas yra tiesioginė rizika jūsų saugumui. Todėl naudokite "Wilo" - mūsų glazijos atlieka paslaugą per trumpiausią įmanomą laiką. Tiesiog įveskite WILIO užklausą ir susieti su vietiniais "Sleniers" iš savo aplinkos. Nuo krekingo lango plokštės iki skaldytų durų, jūsų glazė iš WILIO gali ateiti pas jus, įvertinkite žalos sunkumą ir greitai ir veiksmingai įgyvendinti reikiamą darbą.
Veidrodis ir stiklo pjovimas
Be dvigubo stiklo ir stiklo pjaustymo keitimo, taip pat galite samdyti liudytoją su veidrodžiu. Jūs neturite daryti jokio rizikingo namų darbų! Galite kreiptis dėl pagalbos (pjovimo) remonto arba veidrodžių, dušo durų, stiklo stalų, fasadų ir kitų elementų. Jie gali net įdiegti tonuotus akinius, apsauginį stiklą arba sukietėjusį stiklą, kad užtikrintų apsaugą ir galioja tokį naują gyvenimą jūsų langams ir kitiems stiklo paviršiams. Nepriklausomai nuo techninių parametrų ir tikslo, mūsų profesionalūs glazijos gali dirbti su jumis, kad sukurtų jūsų namams ar įmonei pritaikytą šlifavimo stiklą.