Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Dujininkas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 279 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Dujininkas

Ar jums reikia dujų paslaugų? Wilio padės surasti kokybiškus dujinių viryklių ir dujinių viryklių montavimo, dujų instaliacijos atnaujinimo, dangtelių ir dujų žarnų keitimo, slėgio bandymų ir apžiūrų ekspertus. Dujų eksperto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: nenutrūkstamą pagalbos tarnybą, dujų nuotėkio pašalinimą, kurią teikia viena iš mūsų 22 107 dujų įmonių šioje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškokite "Wilo" dujų?
Reikia nustatyti dujų katilą, užtikrinant visišką dujų paskirstymo rekonstrukciją arba tiesiog įtraukti dujinę viryklę? Dujos niekada neturėtų būti laikomos lengvais. Todėl, jei namuose yra dujų katilas, visada reikia susisiekti su virykle ar kitais prietaisais su apmokariomis dujomis. Profesionalus gasmaras rūpinsis dujų katilais, surinkimo ar remonto dujų pasiskirstymo, dujų jungčių įgyvendinimu ir visomis avarinėmis situacijomis, taip galėsite saugiai naudoti visus jūsų prietaisus. "Wilo" padės jums rasti profesionalias dujas savo vietovėje, kuri yra nedelsiant prieinama, kad padėtų jums įrengti, taisyti ar peržiūrėti.
Kokie įgūdžiai turi gasų?
Dujos gali atlikti surinkimą, lobį ir konsolidavimą dujų vamzdynų laidų, sujungti vamzdžių sąnarių naudojant sriegius, gerklės, flanšų, žino, kaip daryti techninės priežiūros darbus reguliavimo, odorizuojančių ir matavimo stotyse. Jis gali atlikti suvirinimo darbą sujungiant metalines ir nemetalines medžiagas, ir vamzdynų ir izoliacijos darbus, surinkti matuoklius ir apsaugos įtaisus. Ji atlieka dujų veiklą gamybos, koregavimo, transporto ir dujų platinimo. Gasmaras gali organizuoti veiklą, susijusią su natūraliais darbais ir vamzdynais. Jis yra sutelktas į dirbant su dujotiekiais, įskaitant slėgio bandymus, gali rasti ir teikti dujų nuotėkį išorinių ir vidinių erdvių, atlikti profesionalų ir specialų darbą dėl technologinės įrangos, naudojamos dujų tvarkymui, atlikti mėginių ėmimo įrenginių vamzdyną ir priežiūrą propano-butanas. Jis gali užtikrinti, kad būtų montuojamas, taip pat tinklų, operatorių ir techninės priežiūros tinklų (matavimo, reguliavimo, odorizavimo, suspaudimo), taip pat į vidaus paskirstymo ir prietaisų įrenginių įrengimą, įskaitant techninę priežiūrą.
Kaip dažnai turime kontroliuoti dujų paskirstymą plokštame name?
Būtina atskirti, ar prietaisas yra prieš arba už dujų uždarymo. Dujų tiekėjas užtikrina saugų paskirstymo tinklo naudojimą ir priežiūrą - dujotiekius kartu su jungtimis, atlaisvintojais (stotelės tarp transporto ir paskirstymo tinklo) ir reguliavimo stočių (reguliuoti slėgį, jei reikia), įskaitant pagrindinį dujų dangtelį. HUP (pagrindinis dujų dangtelis), dujų įranga (pvz., Gamtinių dujų skaitiklis - vadinamasis dujų matuoklis, gyvenamasis paskirstymas, dujų prietaisai, pvz., Katilas, viryklė, vandens šildytuvas; namų paskirstymas), už kurį yra atsakingas savininkas arba namų valdytojas, galbūt savininkų bendruomenė. Kartą per trejus metus ir ekspertų bandymas turėtų būti užtikrintas kas 6 metus.
Kada reikia atlikti dujų įrangos patikrinimų prevenciją?
Reguliarūs profesionalūs patikrinimai ir dujų įrangos bandymai yra reikalingi ne tik saugumo požiūriu, bet ir efektyvaus veikimo požiūriu, todėl energijos taupymas. Turi atlikti profesionaliai kompetentingas asmuo. Rojaus intervalas (patikrinimai) nurodo gamintoją naudojimo instrukcijoje. Paprastai rekomenduojama kartą per metus katiluose ir dujų šildytuvuose, vieną kartą dvejų metų dujų krosnių ir kepimo vamzdžių, kartą per 3 metus dėl dujų paskirstymo, tačiau būtina atlikti dujų skirstymo tyrimus kartą per 6 metus . Kartą per metus patikrinkite šildymo sistemą ir reguliavimo ir saugos priemonių funkciją bei furnitūrą bei degimo oro tiekimą. Kontroliuojant, išmetamųjų dujų įranga taip pat turėtų būti kontroliuojama - pavyzdžiui, reguliariai valymo ir ekspertų peržiūrą chimneys. Visų pirma, taupymas gali būti pasiektas pašalinant šiuos trūkumus prevenciniu patikrinimu: • Netinkami degiklio nustatymai ant bet kurio dujų prietaiso arba blogos techninės būklės (korozija, kompensavimas, užsikimšęs su purvu) • keitimo paviršių užsikimšimas srautiniuose šildytuvuose ar katiluose, • Nuotėkio nuotėkio nuotėkis (mechaninių sąnarių valdymas, flanšai, ...).
Kaip gydyti dujų įrenginius?
• Atkreipkite dėmesį į gamintojo instrukcijas išvardytų dujų prietaisų eksploatavimą, eksploatavimą ir priežiūrą. • Dujų prietaisai ir dujų paskirstymas kontroliuoti ir prižiūrėti pagal savo gamintojo ir tiekėjo naudojimo instrukcijas. • Naudokite dujų prietaisą tik tam tikslui, kuriam jis skirtas. • Mokėkite už pakankamą oro tiekimą kambaryje, kuriame dedamas dujų prietaisas. • Mokėkite už tinkamą erdvės vėdinimą, kur prietaisas, kurio dūmtakio dujos yra naudojamos orai (dujinė viryklė, kepimo krosnelė, dujų srauto šildytuvas). • Dujų prietaisų taisymas, priežiūra ir kontrolė patikėjo tik profesinės kvalifikacijos asmenims ir prašoma leidimu.
Kokį darbą daro "Gasher"?
Esmai apmokyti dujos gali padėti jums peržiūrėti, remontuoti ir išlaikyti dujų katilai. Gali atlikti dujų nuotėkį. Tai padės jums dalyvauti ar atjungti dujas, ir suteiks jums sertifikuotą dujų garantijos laišką. Jis gali padaryti naują dujų ryšį su savo turtu arba išsamiai rekonstruoti dujų paskirstymą jūsų bute, namuose, ar įmonė. Norėdami pakeisti uždarymo ir žarnų gyvatė ant dujų įrenginių ir slėgio bandymų ir pataisų dujų pasiskirstymo, taip pat į HUP (pagrindinis dujų dangtelis) pakeitimas ir pašalinti dujas ir avarijos nuotėkio. "Wilo" padės jums rasti kokybišką dujas, nuo apylinkės, kad noriai padeda, kai jis jums tinka.
Turiu dujų dotaciją teikti įrangą arba atneš mano paties?
Dauguma profesionalių dujų naudoja savo įrankius, bet dujų įtaisai, kurie bus įrengti ir eksploatuoti turi būti mokami arba pristatyti po konsultavimo dujų. Profesinės dujos žino, kokios medžiagos yra reikalingos dujų įrenginyje, todėl prieš perkant medžiagas ar įrenginius rekomenduojame konsultuotis su savo pirkimu su savo dujomis. Tačiau, jei jau įsigijote įrangą ir eksploatacines medžiagas, praneškite apie savo dujas, kol ji siunčia kainų skaičiavimą.
Kaip išsinuomoti dujas naudojant WILIO?
Rasti "Smart Dues" jūsų kaimynystėje yra paprasta. Tiesiog įveskite paklausą. Tada WILIO informuoja ekspertus, kurie yra jūsų vietovėje, turi reikiamus įgūdžius ir žino darbą, kad atliktumėte reikiamą laiką. Tada tiesiog pakankamai pasirinkti iš gauto meniu. Su WILIO esate tikri, kad gaunate kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą. Jūs galite įtikinti save apie savo šalies darbo kokybę, kad galėtumėte peržiūrėti savo klientų įvertinimą ir atsiliepimus. Mokate tik už atliktą paslaugą ir baigusi ją.
Kas yra atsakingas už dujas?
Po pagrindinio dujų dangtelio (HUP), tai yra dujų įtaisas, kuriam yra atsakingas gamtinių dujų platintojas. Pati dujų prietaisai yra mėginių ėmimo įtaisas, už kurį atsakingas klientas, taigi turto savininkas. Daugiabučių namų, skirtų bendram dujų paskirstymui, atitinka Bendrijos savininkų ar namų valdytoją. Dujų pasiskirstymas už dujų skaitiklio (butų), įskaitant dujų prietaisus, atitinka butų savininkus. • Gamtinių dujų skirstytuvas atitinka dujų dangtį po dujų dangtelį. Pagrindinis dujų dangtelis atskiria jį nuo mėginių ėmimo įrenginių. • Klientas atitinka klientui, kuris dažniausiai yra turto savininkas. • Daugiabučių namų bendram dujų paskirstymui atitinka Bendrijos savininkų ar namų valdytojui ar vadovui. • Dujų pasiskirstymui už dujų skaitiklio (butų), įskaitant prietaisus, atitinka butų savininkus. • Jei yra katilinė, už jį yra atsakingas katilinė arba savininkų bendruomenė.
Ką turėčiau daryti, jei manęs nuteka?
Jei atlikote, dujų nuotėkis turėtų būti laikomasi pagal šias saugos instrukcijas: • Atidarykite visas duris ir langus. • Išjunkite dujų prietaisus ir įveskite dujų tiekimą (korpuso dangtelį, atstumu nuo pagrindinio dujų dangtelio). • Nenaudokite atviros ugnies (nemalonių ir žiebtuvėlių). • Nenaudokite elektrinių varpų, elektros prietaisų ir telefonų. • Neišjunkite maitinimo laidų prie elektros prietaiso nuo lizdo. • Nenaudokite lifto. • Nerūkykite. • įspėti kitus namų gyventojus ir palikti pastatą. • Informuoti dujų organizacijos pagalbos tarnybą į telefoną, esantį už namų ar nuotėkio vietos. • Jei dujų kvapas iš užrakintų erdvių informuos policiją ar gaisrininkus. • Nykstanti erdvė, skirta budėjimo ir gedimų paslaugai. • Dujų nuotėkis niekada nenustato liepsnos, bet visada naudojant putojančią agentą (ploviklį ar muilą). Dujų nuotėkis atspindi burbuliukus nuotėkio. Didesnis dujų nutekėjimas lengvai nuteka kvapą ir galbūt abu klausymą.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Kokio darbo yra manasher?
Dujų katilo peržiūra ir priežiūra
Dujų katile degimo procesas vyksta ten, kur plėtojamos aukštos paviršiaus temperatūros. Siekiant užtikrinti problemų ir saugų šių įrenginių veikimą, tai yra katilo peržiūra reikalaujama ne tik pagal įstatymą, bet ir pačių gamintojų. Pataisyta, tai ne tik užtikrinti sklandų dujų katilo veikimą, bet daugiausia apie saugumą, kurį gali kelti grėsmė katilo sutrikimo ir anglies monoksido atveju. Įprasta paslauga, šilumos mainų paviršiai valomi, kurie suteikia šilumos perdavimą tarp liepsnos ir vandens, kuris yra įrenginio efektyvumo gamintojo pagrindas. Jei būtina pakeisti pernelyg nusidėvėjusius komponentus.
Katilo peržiūros patvirtinimas
Patvirtinimas (protokolas) dėl atlikto peržiūros yra būtinas apdraustojo įvykio atveju. Dėl neatsakingų pakeitimų ir paslaugų draudimo bendrovė nemoka žalos, nes nesate įvykdytos teisinės pareigos. Kiekvienas įrenginys viršija 50 kW turi pareigą pagal dekretą kartą per metus baigti. Remiantis įstatymu, taisymas, techninės priežiūros, techninių patikrinimų ir bandymų dujų įrenginių gali tik profesionaliai kvalifikuoti asmuo, turintis atitinkamus leidimus.
Dujų krosnių ir dujų virimo plokščių įrengimas
Dujų viryklės ar dujų viryklės dalyvavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių darbų, kuriuos dujos gali padaryti už jus. Dujų pristato žarnos ir etapai bei kiti vartojimo medžiagos bei lydi dujų įtaisas. Vėliau yra išbandytas įrenginys. Baigus darbą, dujos yra suteikti jums montavimo sertifikatą, kuris yra būtinas sėkmingai skundžiasi dujų įrangos gedimo atveju.
Naujos jungtys, dujų regeneravimas arba nauji dujų įrenginiai nuo dujų skaitiklio iki prietaiso
Jei jums reikia atnešti dujas į savo nekilnojamojo turto dujas, su jumis susisieks. Dujos taip pat galite pertvarkyti esamus dujų įrenginius ir perkelti esamas vietas. Panašiai visos naujos dujų įrenginiai iš dujų skaitiklio į prietaisus gali būti įgyvendinami. Vėliau visas diegimas yra išbandytas ir išduotas surinkimo pažymėjimas.