Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Dujų Jungtis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 514 registruotų specialistų
92 186 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Dujų Jungtis

Ar jums reikalinga paslauga dujų prijungimo, dujų prijungimo srityje? „Wilio“ padės surasti kokybiškus ekspertus, kurie prijungtų dujas prie naujo nekilnojamojo turto, dujintų esamą turtą, atliks techninius pakeitimus, susijusius su esamų dujinių prietaisų skaičiaus mažinimu ar išplėtimu. Prisijungimo prie skirstomųjų dujų tinklų ir dujotiekio kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: administracinius mokesčius, vienos iš mūsų 22 153 dujų kompanijų pateiktą sertifikatą nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kokios kitos paslaugos man padarys?
Dujų pinigai gali padėti su įvairiomis paslaugomis nuo konsultavimo ir surinkimo iki remonto, aptarnavimo ir priežiūros. Čia nurodome kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius dujų įrangos paslaugų tipus ir tai, ko galite tikėtis iš jų:
Karšto vandens dujų sistemos
Viena iš didžiausių karšto vandens sistemos privalumų yra tai, kad jei turite dujų, galite iš karto paruošti karštą vandenį. Nėra daugiau šaltų dušų dienos pabaigoje! Jūsų dujų santechnikas gali padėti jums pasirinkti geriausią dujų šilumos vandens sistemą ir tada saugiai įdiegti ir prijungti. Patikrina jūsų sistemą, kad įsitikintumėte, jog jis šildo vandenį į tinkamą temperatūrą. Jei jums reikia remontuoti savo dujų karšto vandens sistemą, prieš pradedant darbą, naudojant metodus ir atsargines dalis remontuoti savo sistemos dujų bus išjungti ir vėl.
Dujų šildymo ir aušinimo sistemos
Dujų šildymas ir aušinimas paprastai yra ekologiškesni ir ekonomiškesni nei jų elektros pavaros alternatyvos. Jie yra populiarus pasirinkimas, ar norite atskirą dujų šildytuvą, dujų židinį arba dujų oro kondicionavimo sistemą. Jūsų dujų santechnikas patars jums geriausius šildymo ar aušinimo sistemas savo erdvėje ir padės jums tinkamai nustatyti ir prijungti. Taip pat galite padėti jums nustatyti savo prietaisus geriausiai prižiūrimi geros būklės.
Dujų krosnys ir virimas
Dujų lentos yra populiarios, nes jos yra labiau prieinamos, greičiau šildomos ir suteikia didesnę kontrolę nei elektrinis viryklė. Jei reikia įdiegti arba pataisyti dujų viryklę arba kepimo vamzdį, jūsų dujų santechnikas gali rekomenduoti tinkamą sprendimą. Jei nebesuteikiate dujų vamzdžio, jis turės susitvarkyti su jumis ir prijungti jį prie išorinių dujų butelių arba prijungti skaitiklį. Jūsų dujų santechnikas patikrins, ar jūsų įrenginys atitinka saugos standartus, įskaitant karščiui atsparias medžiagas, tinkamus šviesos aukščius ir saugumą. Jis išbandys jūsų virtuvės prietaisus, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia ir nurodo, kaip juos tinkamai naudoti.
Kiti dujų prietaisai
Kiti bendri dujų prietaisai yra būgno džiovintuvai ir išoriniai prietaisai, pvz., Baseino šildymas, grotelės ir židiniai. Jūsų dujų santechnikas padės jums pasirinkti tinkamą produkto tipą jūsų erdvėje (ir biudžetui). Tai padės saugiai prijungti savo baseino šildymo sistemą arba būgno džiovintuvą ir įsitikinkite, kad prietaisas būtų tobula.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti dujų ryšio per WILIO?
Ar jums reikia dujų montavimui aptarnauti, diegiant dujų įrangą ar greitą remontą? Daugelis namų yra įrengta su dujų prietaisų, įskaitant dujų virimo plokštės, šildytuvai, karštas vanduo, kepsninė ir kita. Bet kad jie yra kasdienio poreikio produktai nereiškia, kad kiekvienas yra kvalifikuotas jų montavimui ir remontui. Dujos nėra kažkas, ko turėtumėte žaisti su - palikite jį dujų furnitūros ekspertai! Jūs gaunate viską puikiai (ir saugiai) rinkinį ir saugiai galite naudoti savo prietaisus. WILIO yra ideali vieta rasti specialistai surinkti dujų furnitūra. Mes padėsime jums rasti patikimų dujų ir montuotojų monterį savo vietovėje, kuri yra prieinama aplankyti jūsų namuose ir padėti jums įdiegti ar remontuoti.
Ar dujų skrajutė turi specializuotą licenciją?
Dėl tam tikrų užduočių jums reikės išsiaiškinti, kokias licencijas gali prireikti atlikti savo užduotį. Prieš priimdami pasiūlymą, nepamirškite patikrinti, ar "Wilo" dujos yra atitinkamas atitinkamos dujų monstrų paslaugos leidimas ir draudimas.
Aš jaučiu dujas namuose ar aplink namą - ką turėčiau daryti?
Išjunkite bet kokias dujas arba elektros prietaisus ir nenaudokite rungtynių, cigarečių ar kitų prietaisų, kurie gali sukelti blizgesį. Atidarykite duris ir langus, kad padidintumėte oro srautą. Nedelsdami kreipkitės į kvalifikuotą ir licencijuotą dujų monstrą. Jei jis jaučiasi labai stiprus dujų kvapas, išeiti ir vadovaukitės savo dujų tiekėjo instrukcijomis.
Kas yra dujų ryšys?
Dujų jungties įrengimas apima darbą su dujų prietaisais ir vamzdžiais, kurie maitina dujas į prietaisus. Skirtingai nuo įprastinių montuotojų, dujų diegimo darbai su vamzdžiais, aparatais ir priedais, kurie dalyvauja tiekiant arba naudojant dujas.
Kas daro dujų santechniką?
Dujų montuotojai turi kvalifikaciją diegti dujų jungtis, vamzdžius, slėgio kontrolės sistemas ir aparatūrą. Jie taip pat gali padėti prižiūrėti ir bandyti dujų vamzdžių.
Kokios yra kai kurios dažniausiai pasitaikančios dujų montavimo paslaugos?
Namų savininkai paprastai reikalauja pagalbos su dujų jungtimis, remonto dujų virimo plokščių, naujų vožtuvų sistemų, dujų nuotėkio kontrolės, dujų prietaisų ir dujų šilumos įrenginių.
Ar dujų montuotojams reikia tam tikros kvalifikacijos ar licencijų?
Taip. Nauji dujų jungčių įrenginiai ir dujų įrenginių remontas, kuriai reikia atsijungti / vėl prijungti dujų įtaisus, reikalauja tinkamų dujų saugumui.
Kiek yra profesinių dujų nuoma?
Dujų sąnaudos priklausys nuo jūsų priskyrimo - nuo to, ko jums reikia įdiegti, kaip jis bus ir kiek laiko užtruks.