Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Sodo Architektas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 522 registruotų specialistų
92 269 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Sodo Architektas

Ar jums reikia kraštovaizdžio architekto paslaugos? Wilio padės rasti kokybiškus sodo projektavimo, projektavimo, įgyvendinimo, priežiūros, sodinimo, vejos, drėkinimo, gėlynų ekspertus. Eksterjero ir sodo dizainerių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: konsultacijos, pastabų įtraukimas, papildomi pasiūlymai smulkiems projektams, tokiems kaip sodo namelis, kuriuos pateiks vienas iš mūsų 7 429 kraštovaizdžio architektų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdyti sodo architekto paslaugą per WILIO?
Jei ieškote vietinių sodo dizainerių šalia jūsų, kurie padės jums pagražinti sodą, "Wilo" galima rasti tikruosius specialistus. Mūsų svetainėje galite lengvai rasti sodo architektą / dizainerį, kuris gali pasiūlyti sodą pagal jūsų asmeninį stilių ir skonį. "WILIO" rasite tarp kitų namų, butų, sodo ir visapusiškų sodininkystės paslaugų, sodo architektūros ir dizaino paslaugų. Šios paslaugos apima konsultavimą, dizainą, diegimą ir visišką dekoratyvinių sodų ir žalumos ištisus metus. Jums nebereikia būti sudėtinga ieškoti įmonių, kurios sukuria sodininko dizainą. WILIO visada yra pasiruošęs jums padėti. Nesvarbu, ar tai yra pasiūlymas dėl ikimokyklinio ar mažo teismo, turime pakankamai sodo dizainerių, kurie yra entuziastingi nuo sodo darbo ir redagavimo išorinių erdvių. Galite patikrinti savo profilį, pamatyti jų portfelį ir nuomos ką nors, kas geriausiai suvokia gražesnio sodo svajonę. Įeinant į WILIO užduotį, informuokite mus apie savo reikalavimo informaciją kaip paslaugų sudėtį, darbo diegimo tvarkaraštį. Tada jie susisieks su jumis sodo dizaineriai iš savo aplinkos, kuris dirbs su jumis, kad statyti savo svajonių sodą.
Kodėl turėčiau samdyti sodo architektą (dizaineris)?
Užsisakykite sodo architektą nėra Snobics, bet racionalaus mąstymo pasireiškimas. Norėdami išspręsti išorę aplink savo namus, pirmiausia kreipkitės į sodo architektą. Turėtumėte rasti ekspertą, turintį šios veiklos sertifikatą. Jis garantuoja, kad sodo dizaineris yra paveldėjimo, taip pat, kad jis turi pakankamai techninio pagrindo. Visa tai gali sutaupyti laiko, pinigų ir bet kokio nusivylimo. Sodai planavimas ir projektavimas yra sudėtingas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis kūrybingų ir techninių įgūdžių bei patirties. Tai apima žinias apie statybos metodus, sodininkavimą, ne kelių koregavimus ir finansines išlaidas.
Kiek laiko trunka, kol sodo dizaineris siūlo savo sodą?
Kiek laiko jis planuoja ir projektuojant sodą priklauso nuo jūsų sodo dydžio ir pasiūlymo sudėtingumo. Jei tai yra paprastas sodo projektas mažam sodui, pasiūlymas gali būti parengtas 1-2 savaites. Jei jūsų sodas yra platesnis, jis turi gražesnį kraštovaizdžio elementus, pasiūlymas užtruks ilgiau.
Kodėl samdyti sodo architektą per WILIO, o ne verslą?
Išorinio sodo architekto nuoma per WILIO yra greitesnis ir praktiškas. Skirtingai nuo bendrovių, kurių reakcija paprastai trunka dienas ar savaites, sodo architektai iš WILIO skambės nedelsiant. Vos keliais paspaudimais ir galite nedelsiant užmegzti ryšius su jais. Galite pasakyti, kad sodo architektas kainuos pinigus, bet priešingai yra tiesa. Įdėję sodo architektą, galite sutaupyti daug pinigų ir gauti profesionalias paslaugas.
Ką daryti, jei aš tik noriu rekonstruoti dalį savo sodo?
Norėdami pagerinti ar rekonstruoti dalį savo sodo, tai nėra problema. Mes padėsime jums rasti sodo dizaino ekspertą, kuris siūlo funkcinį ir estetiškai labiausiai idealų sodo kompozicinį sprendimą. Nesvarbu, ar tai yra jūsų veja, diegiant terasą ar remodeliavimo grindinį, dizaineris suplanuos jums norimą darbą, kad tiekėjas galėtų greitai ir efektyviai dirbti.
Kada yra geriausias metų metai jūsų sodo dizainui?
Jūs galite pasiūlyti savo sodą bet kuriuo metu per metus. Mūsų sodo dizaineriai dirba kiekvieną sezoną. Tačiau tai idealiu atveju žiemos mėnesiais, kai darbo galimybės sode yra ribotos. Tuo pačiu metu sodo dizaineris gali sukurti geriausią savo sodo projekto įgyvendinimo laikotarpį, aš. Sodinti augalai, gėlės, dekoratyviniai medžiai ir žalumynai.
Ar sodo architektas gali padėti man dirbti interjero dizaino srityje?
Jei jums reikia pagalbos su virtuvės dizainu, svetaine ar miegamuoju, mes taip pat turime interjero dizainerius (architektus), kad padėtų jums rekonstruoti vidines erdves, kad pasirinktumėte iš idealių sienų spalvų ir dizaino naujoviškų saugojimo sprendimų. Mes sukuriame pritaikytą interjero dizainą pagal jūsų reikalavimus ir padedame sukurti funkcinį, gražią ir patogų namus kiekvienam šeimos nariui.
Kokios kitos su sodu susijusios paslaugos galiu užsisakyti per WILIO?
Kai jūsų sodas yra sukurtas ir įgyvendintas, galite samdyti ekspertus, kad padėtų jums su savo sodo priežiūra. Mes turime kvalifikuotus ekspertus, kurie gali jums padėti su visais sodo darbais - nuo žolės ir dekoratyvinės vejos sodinti žalia savo sode. Taip pat galite užsisakyti vejos priežiūros paslaugas - tręšimas, aeracija, piktžolių šalinimas, vejos restauravimas ir vejos drėkinimas.
Paslaugos
Kas apima sodo dizaino paslaugas?
Sodo dizaino paslaugos apima platų užduočių, kurios daro jūsų svajonių sodas ateina. Užsisakydami sodo dizainą per WILIO, galite sutaupyti laiko, sumažinti stresą ir pasiekti norimą efektą. Nesvarbu, ar jums reikia sukurti naują sodą arba modernizuoti lauko erdvę, yra prieinami mūsų sodo architektai. Ką galite tikėtis, kai jums patiks sodas dizaineriai per WILIO:
Pradinė konsultacija ir apklausa vietoje
Jūsų sodo projektas prasideda su konsultacijomis su sodo architektu, kad sužinotumėte savo idėjas apie būsimą svajonių sodą. Ieškote dizainerių, kad padėtų jums padaryti lauko erdvę, kur jie yra paukščiai, drugelis ir bites? Arba ieškote šiuolaikinio sodo dizaino, kuris atitinka jūsų namus? Mes esame čia už jus. Kadangi kiekvienas sodas ir namas yra originalūs projektai, jūsų sodo architektas išnagrinės išorę ir siūlo optimalų sprendimą užbaigti sodą arba pilną viso erdvės sprendimą.
Planavimas ir dizainas
Pasikonsultavusi su savo sodo dizaineriu naudoja visą pateiktą informaciją, skirtą sukurti išsamų sodo planą. Galite įsivaizduoti, kur įdėkite konkrečius kraštovaizdžio paviršius, tokius kaip takai, veja ir terasos, taip pat suprojektuotos medžiagos, spalvų schemos (lapų ir gėlių spalvos), vandens elementai ir apšvietimo sistemos. Turėtumėte pateikti jums 3D vizualizacijas, kad galėtumėte įvesti būsimą sodą. Plane taip pat yra augalų ir gėlių lovos, medžių, dujų formavimo medžių, vamzdžių ir kitų dekoratyvinių medžių, priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir rūšių, kurios geriausiai atitinka jūsų sodo sąlygas. Įtraukti kiti aspektai ir sodo elementai, kurie atitinka jūsų vaizdus ir estetinius skonius.
Projekto stebėjimas
Pradėjus statyti sodą, sodo dizaineris prižiūrės projektą. Visas įgyvendinimo procesas bus reguliariai stebimas, kad būtų užtikrintas sodo architektūros harmonija su aplinkiniais pobūdžiais. Kad visi asfaltuoti paviršiai ir jų išorinės funkcijos būtų įgyvendinamos taip, kaip planuojamos ir atitiko aukštus standartus. Būtina suderinti asfaltuotus paviršius su namais ir apylinkėmis. Esant netikėtoms problemoms, sodo dizaineris turi greitus ir efektyvius sprendimus. Norėdami išlaikyti savo sodo išvaizdą ir kokybę, paprašykite savo sodo dizainerio parengti sodo priežiūros planą. Galite atlikti priežiūrą sau arba perduoti jį nuo sodininko kaip nuorodos.