Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Sodo Darbai, Lauko Darbai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 252 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Sodo Darbai, Lauko Darbai

Ar jums reikia sodo paslaugų ir lauko darbų? Wilio padės rasti kokybiškus šienavimo, skariavimo, tręšimo, ravėjimo, sodo, sodo ir želdinių priežiūros specialistus. Apželdinimo ir išorės darbų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: drėkinimo sistemos aptarnavimas, baseino priežiūra žiemą, kurią teikia vienas iš mūsų 13 076 sodininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kokius įgūdžius atlieka sodininkas?
Patyręs sodininkas yra ekspertas ir prisipažįsta įvairiose temose nuo žemės ekologijos po augalų fiziologijos. Tai suteiks jums konsultacijas ir padėti planuoti sodą. Patarimai su augalų, kurie geriausiai tinka jūsų nuosavybės klimato ir vietos pasirinkimas. Patarimai su tais teisingais augalais arba sėklomis. Tai pasirūpins naujų gėlių ir medžių sodinimu. Jis užtikrina laistymo ir tręšimo augalų. Tai padės gydyti PLESNY ir augalų ligas ir užkirsti kelią jų atsiradimui. Jis pasirūpins, kad dirvožemis būtų užtikrintas optimaliam augalų augimui. Variai disponuoja ir rūpinasi tolesniu darbu, reikalingu sodui priežiūrai.
Kodėl samdyti sodininką?
Ar neturite laiko skirti visiems darbui sode? Patyręs sodininkas padės jums su išoriniu darbu - vejos pjovimas, išmeta piktžoles, šviečia ir traktuoja medžius nuo kenkėjų, augalų gėlės ir padeda jums patikslinti. Raskite patyręs profesionalus, kuris rūpinasi retų laisvos momento dirbti sode, bet vietoj Moholi naudotis šiuo metu atsipalaiduoti su draugais ir famy.wilo padės jums rasti Smart Gardengers savo aplinkoje, kurie yra pasirengę Leiskite dirbti.
Kas daro sodininką?
Sodininkas yra sodo priežiūros ekspertas, įskaitant gėles, medžius, komunalines įmones, vejos, užtikrina piktžolių šalinimą, ar apsauga nuo kenkėjų ir kito išorinio darbo. Gali padėti jums viską, ko reikia sode.
Kodėl turėčiau samdyti profesionalų sodininką?
Jei kreipiatės į profesionalų sodininką, galite pasitikėti, kad jis bus tinkamai pasirūpintas jūsų sodu ir visais augalais. Sodininkas žino teisingą praktiką ir turi ilgametę patirtį su įvairių tipų sodų padidinimu.
Kaip rasti gerą sodininką?
Jūs tiesiog surasite patogų ir norintį sodininką iš savo apylinkės WILIO. Tiesiog įveskite paklausą, atsakykite į keletą klausimų apie tai, ką reikia padaryti sode ir laukti pasiūlymų iš patyrusių sodininkų.
Kiek laiko prižiūri sodas?
Reguliarus sodo priežiūra ir pjovimo vejai gali užtrukti nuo 30 minučių iki kelių valandų. Bet jei tai yra didesnis vaidmuo ar didelis sodas, jam reikės daugiau laiko.
Kiek kainuoja sodininkas?
Sodininkystės darbo kaina priklausys nuo to, kokių užduočių reikia atlikti ir iš žemės dydžio. Kaina taip pat turi įtakos, koks atstumas keliaus.
Ar turiu suteikti įrankius savo sodininkui ar vartojimui?
Dauguma sodų atneš savo įrangą, įskaitant vejos ant žolės, šepečių ir kitų įrankių. Tačiau kai kurios sodininkystės nori naudoti įrangą namuose. Geriausia paklausti sodininko, kas yra pageidaujama.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Sodininkystės paslaugos tikrai gali būti skiriasi nuo įprastos pjovimo ir sodo priežiūros, kad būtų sukurtas naujas sodas. Parašykite visas užduotis sodininkui, kad būtų pareikšti būtini įrankiai ir medžiaga. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Kokias sodininkystės paslaugas galiu užsisakyti
Priežiūra ir pjovimo sodas
Reguliarus priežiūra yra svarbi, nes sodas atrodo kaip geriausias. Vejos pjovimas turėtų pradėti sienos lapus ir, jei reikia, valyti plotą. Tada sodininkas juda ir visos žolės. Tada su krūmais iš ryškių tvorų. Sodininkas taip pat turėtų apsaugoti medžius ir krūmus, kad jie būtų sveiki ir gražūs ištisus metus. Jei reikia, jį taiko reguliariai arba sezoniniai ir trąšos tam tikrų rūšių augalų ir vejos.
Piktžolių ir kenkėjų pašalinimas
Žiniatinklis ir kenkėjai kelia grėsmę augalų ir sodų sveikatai. Sodininkas gali užkirsti kelią šioms problemoms, kad piktžolių įtrūkimai, judantys ir purškiami augalai su tinkamais preparatais apsaugoti juos nuo dumblių, grybų, amarų ir kitų kenkėjų. Siekiant užkirsti kelią piktžolių augimui, patartina padaryti mulčias aplink medžių ir krūmų šaknis.
Sodo sodinimas.
Sodininkas gali padėti jums pasirinkti tinkamus augalus, kurie bus jūsų sode, kad būtų mesti abipusiai gerai toleruoti ir bus išplito, kad jie nebūtų pernelyg vieni kitiems jau keletą metų nuo sodinimo. Tai darydami veiksniai kaip optimalus augalų išdėstymas, orientacija pasaulinėje pusėje, saulės šviesos lygis, drėgmės ir kritulių lygis, metinis laikotarpis, priežiūros poreikiai ir pan. Tai padės jums pasirinkti augalus, kurie atrodys gerai ir tuo pačiu metu, kad atitiktų priežiūros ir priežiūros lygį, kurį norite suteikti.
Vejos atnaujinimas.
Jei jūsų vejai yra svaiginama piktžolių arba atrodo geltonos arba džiovinti, sodininkas gali padėti jums atnaujinti. Tai gali reikšti, kad būtų subalansuotas nelygumas, dirvožemis, siekiant palaikyti sveiką augimą, judėti ir pridėti maistinių medžiagų sėti tinkamą žolės įvairovę ir prireikus koreguokite dirvožemio pH. Sodininkas padės jums pasirinkti ir pagrįsti tinkamą veją. Jis taip pat gali padėti jums sukurti, įdiegti ir nustatyti rankinį arba automatinį drėkinimą.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Leonhards D.
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Peteris A.
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Teodors V.
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Gustavs O.
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Adrians N.
profile image
Sodo Darbai, Lauko Darbai
Ivo J.