Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Baldų Apmušalai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Baldų Apmušalai

Ar jums reikalinga baldų apmušimo paslauga? Wilio padės surasti kokybiškus senų baldų apmušimo, atskirų baldų dalių apmušimo, putplasčio užpildo keitimo, kainos skaičiavimo ekspertus. Baldų užvalkalų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: putplastis, audinys, siuntimo išlaidos, kurias teikia vienas iš mūsų 17 199 apmušalų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl išsinuomoti ekspertą remonto apmušalams per WILIO?
Ar jums reikia sklandžiai ir be rūpesčių? WILIO yra čia! Mes sujungiame jus su vietos apmušaliais, kurie turi teisingus įgūdžius ir patirtį sofos paminkluose. Nuo nedidelių dėmių pašalinant didesnius įtrūkimus, mūsų tiekėjai gali tai padaryti jūsų namuose. Ar ne tikras jums prieinamų apmušalų paslaugų kokybė? Jūs neturite jaudintis. Galite patikrinti savo peržiūrą kiekvieno amatininkų, perskaitykite savo ankstesnį darbą ir palyginkite vertinimus su kitais. Taip galite būti tikri, kad pasirinksite tinkamą profesionalą, kad suvoktumėte savo darbą. Su Wiliom jūs neturite kalbėti su apmušalų ekspertais. Tiesiog įveskite užduotį, pasirinkite datą ir laiką, o artimiausi amatininkai atsiųs jums meniu, iš kurio galite pasirinkti. Užsisakykite su mumis šiandien, kas nuo apmušalų remonto srityje ir garantuosime kokybės apmušalų, kurie bus patogūs po ilgos ir sudėtingos dienos.
Kaip sužinoti, ar neturėčiau baldų, o ne taisyti?
Jei jūsų sofos žala yra pernelyg išskirtinė, paprastieji pataisymai gali būti nepakankami. Geras būdas sužinoti, ar turėtumėte įdėti savo baldus srautui, yra patikrinti spyruokles rėmelyje. Aukštos kokybės sofos turi ritės spyruoklę, susietą su spatom, panaši į snaiges ar žvaigždutes. Jei tai yra jūsų atvejis, jūsų sofa yra lengvai nusausinta. Tačiau, jei jūsų sofai yra guminės plokštės vietoj gumos plokščių, apsvarstykite jį pakeisti.
Kaip ilgai trunka minkšti baldai?
Kokybės minkšti baldai paprastai gali trukti septynis iki penkiolika metų. Buitiniai baldai su vaikais ir naminiais gyvūnais gali būti didesnė našta ir kenčia didesnė žala, todėl turi trumpesnį gyvenimą. Tačiau jūsų baldai gali ištverti geros priežiūros ir priežiūros. Pastebėjus bet kokį nestabilumą, išgirsite krekingo garsą arba kai sofa jaučiasi "kritimas" yra geriausia leisti jūsų baldams būti pritvirtintas arba pakeistas naujam.
Kiek laiko užtrunka apmušalai?
Viskas priklauso nuo jūsų sofos ar kėdės apimties ir sunkumo. Apskritai, sukilimas yra paprastas ir paprastas procesas, kuris gali užtrukti kelias valandas. Tačiau, jei jums reikia savo sofos visiškai, tai yra įmanoma, kad darbas užtruks ilgiau. Norėdami gauti daugiau informacijos apie apmušalų aptarnavimo laiką, paprašykite savo crafting, kad darbo grafikas bus malonu konvertuoti jus.
Kaip turėčiau rūpintis apmušalais?
Teisingas jūsų minkštų sesijų ir kėdės palaikymas padės jums išplėsti gyvenimą ir išlaikyti baldų kokybę. Visų pirma, mes skatiname vengti tiesioginių saulės spindulių į minkštus baldus, kad išvengtumėte sutrikimų. Reguliariai taip pat dulkių baldai užkirsti kelią dulkėms, nešvarumams ir priemaišoms į pluošto apmušalus. Specializuoti dėmių apsaugos ištekliai taip pat yra veiksmingas būdas sulėtinti savo baldų senėjimo procesą.
Be baldų apmušalų, ką galiu užsisakyti Wilia?
Su Wili, galite užsisakyti praktiškai bet kokią namų paslaugą. Jei įsigijote naujus baldus, bet jūs esate per daug užsiėmę ar pavargote, kad galėčiau jį sudėti kartu, galite samdyti profesionalų montavimo techniką, kuris tai padarys už jus. Jei Jus domina jūsų terasos, virtuvės ar gyvenamojo kambario žydėjimas ar atnaujinimas, rasite vietinį pastato tiekėją arba amatininką, kad padėtų jums atnaujinti projekto renovaciją.
Ar amatininkas padės man su santechnika ir elektros darbu?
Žinoma! Su "Wiliom" galite lengvai rasti vietinį remontininką tikrai bet kokiam darbui jums reikia. Nesvarbu, ar ieškote antspaudų, vamzdžių ar užblokuotų tualetų valymo, turime kvalifikuotus montuotojus, kurie padės jums su šiomis problemomis. Jei tai yra šviesos ir elektros sistemų kontrolė ir taisymas, taip pat galite išsinuomoti licencijuotą elektriką, kuris užtikrins saugiai dirbti.
Paslaugos
Koks yra atnaujinimo remonto paslaugos?
Geras apmušalai stovi ir nukrenta jūsų baldų išvaizdą ir net visą erdvę. Todėl, kai tik rasite kokių nors apmušalų žalą, tai yra gera leisti jį patikrinti ir išspręsti jį kuo greičiau. Apmušalų remontas apima visas smulkmenas, bet dar didesnis remontas reikalingas, kad jūsų sugadintą ar seną apmušalai vėl geros būklės. Meistras vertina esamą apmušalų būseną, pasiūlys greitą ir efektyvų sprendimą ir atliks galutinę kontrolę, kad būtų užtikrintas gerai atliktas darbas. Siekiant geresnės idėjos apie remonto procedūrą, pateikiame papildomos informacijos.
Įvertinimas Apmušalų statusas
Amatininkai pirmiausia turi įvertinti apmušalų statusą, kuris apima audinio, apmušalų, rėmų ir paramos sistemos kontrolę ir sofų. Patikrina visus žalos požymius, tokius kaip dėmės, įtrūkimai ar vietos su didesniu nusidėvėjimu. Taip pat informuokite savo amatų, jei įvyko ant jūsų minkštų baldų incidento, kuris gali sukelti žalą. Ar jūsų vietinis mielas ant sofos avarijos? Ar spalvos savo išmatų spalvą plaukams ar rašalui? Jei duosite šias situacijas, kad žinotumėte, jums padės jiems nustatyti problemą ir greitai pasiūlyti efektyviausią sprendimą.
Remonto apmušalai
Apmušalų remontas gali apimti platų įvairių procesų asortimentą, priklausomai nuo jūsų baldų pažeidimo tipo ir sunkumo. Jei turite problemų įtrūkimų, amatininkas gali vėl pakartoti ir paslėpti dygsnį naudodami didesnį pleistrą. Jei jie yra ant odos atsparus dėmės iš odos vandens, dažiklių, lipnių patiekalų ir kitų skysčių, galima sumažinti visus likučius ir naudoti rekomenduojamo švaresnio gamintoją. Jei jus domina verpimo baldai, jie taip pat gali padėti mūsų patarėjams! Visas procesas iš teisingų matavimų naudoti pasirinktą tekstilės medžiagą palikti mūsų apmušalų ekspertus.
Galutinis apmušalų kontrolė
Atlikus reikiamą pagalvių remontą, reikalingas galutinis apmušalų remonto kontrolė. Amatininkas tikrina, ar visos žalos pataisytos ir ankstesnės problemos išspręstos, prašo išbandyti savo sofą ir įsitikinkite, kad esate patenkintas savo darbu. Tuo atveju, jei norite palikti minkštus baldus, kad pagamintumėte "Tailorial", taip pat rasite mums patogų stollars, kurie rūpinsis jūsų projektu.