Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Baldų Remontas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 251 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Baldų Remontas

Ar jums reikia baldų remonto paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus durų keitimui ir furnitūrai, dažymui, smulkiems remontams. Buto įrangos remonto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: paviršiaus šlifavimas ir poliravimas, siuntimo išlaidos, rankenų keitimas, kurį teikia vienas iš mūsų 22 333 meistrų šioje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Pontel remontas
Tarp bendrų lovų problemų yra sulaužytos grotelės, subraižytos medienos ir sulaužyti rėmai. O gal jums reikia obligacijų remonto, jo šlifavimo ir spalvos pasikeitimo, kad būtų paruoštas jūsų kūdikiui. Prieš paaiškindami savo galimybes, įvertins jūsų dviaukštės remontininkų arba nustato sofos diskusijų žalą. Tada jis naudoja tokius dalykus kaip klijai, atsarginės dalys, abrazyvinis popierius, pasiūlymas ir spalva, kad jūsų lova atrodo kaip geriausia.
Spintos, spintos ir stalčiai pataisymai
Virtuvės spintos ir virtuvės lizdo remontas gali būti keičiantis bėgiais ir lizdų ar dažymo bei šlifavimo vyriais. Spintos remontas paprastai priklauso nuo to, ar tai yra atskira arba įmontuota spinta. Bendros problemos apima skaldytų durų, lentynų ir vyrių. Tačiau jums gali tekti rasti stalius daugiau pažangesnių remonto.
Sofos ir apmušalų korekcija
Apmušalų remontas yra vienas iš labiausiai paplitusių baldų keitimo tipų. Dauguma sofos pradeda dirbti šiek tiek sukrėtė, pradedant nuo supjaustytų pagalvių iki supjaustytų audinio, prieš iš tikrųjų būsite pasirengę jį pakeisti. Korekcija gyvenamajame kambaryje gali būti dėmių pašalinimas, skaldytų kojų ar rėmų ar juostų, užtrauktukų, putų ar spyruoklių keitimas. Lathers remontas taip pat gali apimti tokių dalių priedą ar pakeitimą, pvz., Varikliai, elektros priedai, kabeliai, svertai, stovai ir kt. Arba jei jums reikia ištaisyti odos baldus, jūsų technikas gali galėti išspręsti problemas, pavyzdžiui, išblukimo, įbrėžimų ir lupimo.
Stalo, stalo ir kėdės remontas
Galite išspręsti įvairias lenteles, nuo vakarienės po remonto stalinių lempų ir kavos stalų. Dauguma stalų yra pagamintos iš medienos, kuri yra paprastai ištaisyta, įskaitant iš naujo įdiegti lūžius, šlifavimo ir didysis. Jei jums reikia remonto kėdės remonto, jūsų meistras gali pažvelgti į pagrindinių dalių, tokių kaip alkūnės suvaržymai, ratai ir svirtys, o valgomojo kėdės remonto paprastai yra pakartotinai danga, tvirtinant skaldytų kojų, šlifavimo ir spalvos.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl knygų baldų remontas per WILIO?
Jei jūsų baldai atrodo šiek tiek blogiau, kalbant apie nusidėvėjimą, jums nereikia pirkti naujo. Laikykite savo mėgstamą sofą, kėdę arba už stalo daug ilgiau ir gauti fiksuotus baldus. Techninė priežiūra gali atkurti ir ištaisyti baldus, pradedant su įleidžiamomis pagalvėmis ant sofos ir skaldytų kojų kojų, į subraižytus stalo plokštes ir kėdes, kurios nebus glabor. Jūsų baldai jums bus pasiruošę naudoti kaip nauja, per akimirką. Geriausia vieta rasti handyman remonto baldų yra WILIO. Paklausos paskelbimas yra paprastas, tada tiesiog patikrinkite meniu ir užsakykite ekspertą, kad būtų galima pataisyti baldus iki jums tinkamo laiko.
Turiu savo baldus pataisyti ar pakeisti?
Jei jūsų baldai yra kokybė, rinkinio dalis arba yra sentimentali vertė jums, tai tikriausiai yra geriausias pasirinkimas jo atkūrimo. Jūs tikriausiai taupote pinigus ir tai geriau aplinkai.
Kokie yra dažniausiai pasitaikantys remonto ir baldų pažeidimai?
Minkšti baldai linkęs dėvėti ir sukurti skyles, o mediniai baldai (pavyzdžiui, stalai ir kėdės) yra jautrūs nulio ir sulaužytų kojų.
Ar jums reikia specialios kvalifikacijos pataisyti baldai?
Fix baldai gali visi. Tačiau daugelis žmonių, dirbančių su baldais, baigė staliaus praktiką ir turi patirties su įvairiomis medžiagomis, nuo medienos po odos.
Kiek laiko užtrunka baldai?
Pagrindiniai baldų remontas gali užtrukti tik 30 minučių, tačiau didesni remonto darbai (ypač apmušalų remontas ar medienos apdailos) gali užtrukti kelias dienas.
Ar išspręsite savo baldus vietoje ar už jos ribų?
Svetainėje gali būti atliekami paprasti baldų remontas. Tačiau, jei atsigavimas reikalauja daugiau laiko ar specialios įrangos, jūsų remontininkas gali užbaigti darbą už darbo vietos ribų.
Kiek kainuoja baldų remonto kaina?
Tai priklausys nuo baldų tipo, vienetų, panaudotų įgūdžių ir nuo to laiko, kiek laiko jis baigs užduotį.
Kas apima remonto baldus?
Baldų remontas apima medienos apdorojimo ir apmušalų mišinį, priklausomai nuo baldų ir remonto tipo. Dažniausiai jūsų remontininkas ateis pas jus namo, bet jei reikia daugiau laiko ar įrangos, kad užbaigtumėte remontą, baldai gali priimti namo su jumis.