Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Židiniai, Krosnelės
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 505 registruotų specialistų
92 048 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Židiniai, Krosnelės

Ar jums reikalinga paslauga židinių, krosnelių srityje? Wilio padės surasti kokybiškus židinių ir krosnelių fokusavimo, gamybos, montavimo ir montavimo ekspertus. Židinių krosnelių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: aptarnavimas po garantinio aptarnavimo, pristatymo išlaidos, kurias teikia vienas iš mūsų 22 090 šios kategorijos ekspertų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kaip paleisti židinio įrengimą
Statyti karšto oro židinį medienai
Karšto oro židiniai yra jūsų namų statybos dalis, todėl jų įgyvendinimas ar remontas, ar židinys ar kaminas dažnai yra sudėtingas procesas. Jūsų technikas statybos darbams už židinio įgyvendinimo naudos akmens, plytų, akmens, plytelės / plytelės, bet ir kitas medžiagas, tokias kaip gipsas ar mediena. Dizainai - nustato tinkamą kaminų sistemą, pagrįstą optimaliu oro srautu, išmetamų dujų nutekėjimu, kad būtų užtikrintas šiluminis komfortas jūsų pastate, užtikrina savo sandarumą, kad būtų išvengta grąžinimo. Santechnikas prasideda įdėdami savo židinį (paprastai nuo plytų, keraminių plytelių ar betono), kad būtų užtikrintas tvirtas ir saugus medienos šildymas. Tai dar labiau įdiegs jūsų įrenginį ir sujungs dūmtakį (viduje ir už jūsų stogo), kad išsiskytumėte iš savo namų.
Dujų židinio montavimas
Kai pasirenkate geriausią dujų židinį savo erdvėje (ar prie sienos, pastatytos, laisvai stovinčios ar viduje esamos židinio struktūros), diegimo programa padės jums prijungti dujas. Jei dar neturite degalinės, jis pasirodys dujų butelių prijungimas arba pristatymas. Be to, jūsų židinys montuotojas stato visas dalis, įskaitant židinio vienetą ir dūmus. Jis supjaustė skyles dūmus per lubas ir stogą ir užtikrins, kad visos spragos būtų tvirtai užsandarintos, kad būtų išvengta nuotėkio ir žalos. Galiausiai jis jungia dujas ir išbando naujai įdiegtą židinį.
Elektrinio židinio montavimas
Jūsų elektrinis židinio santechnikas pradeda dalyvauti ir bandyti židinį nustatyti, ar jis veikia. Tada jis jungia židinį prie sienos į paskirties vietą arba mažina atidarymą prie sienos, kad būtų sukurta įmontuota židinys. Jis toliau jungia maitinimo šaltinį (jums gali prireikti licencijuoto elektriko šiam etapui). Galiausiai, jis įdiegs visas dekoracijas (pvz., Rąstus), kurie ateina su židiniu ir sumontuotas priekinio stiklo skydelyje.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakykite židinio diegimą ar pastatą per WILIO?
Yra keletas dalykų, kurie būtų labiau malonesni nei žiemos vakaras žiemos šilumoje. Tačiau pirmiausia turėsite palikti židinį. Yra daug detalių, todėl jūsų židinys yra saugus, funkcinis ir estetiškas. Todėl židinio montavimas yra darbas, kurį turėtumėte patikėti tiems, kurie turi turtingą patirtį ir būtinus įrankius. Taigi užsisakykite židinio diegimą per WILIO, ir trumpą laiką galėsite pasimėgauti atmosfera. Nesvarbu, ar jums reikia įdiegti naują židinį arba turite pataisyti savo dabartinį židinį, esate tinkama vieta. Tiesiog atsiųskite savo užklausą, pasirinkite savo diegimo programą ir leisite įdiegti arba nustatyti jums tinka židinį.
Kokio tipo židinys turėčiau įdiegti?
Tai priklauso nuo to, kokie yra jūsų prioritetai, ar estetika, šiluma, efektyvumas ar komfortas. Medienos židiniai siūlo puikų šildymo efektyvumą, palyginti su alternatyvomis, jie turi klasikinę išvaizdą, o dujų ir elektrinių židinių yra moderni alternatyva ir yra lengva priežiūrai.
Taip pat būtina išspręsti kaminą kuriant židinį?
Taip. Jei statote medinį židinį, taip pat turėsite įdiegti kaminą kaip paslaugos dalį. Įeinant į WILIO paklausą, pakeiskite ir patvirtinkite pasirinktą techniką.
Ar galite įdiegti židinį be kamino?
Taip. Dujų ir elektrinių židinių nereikia dūmtraukių, nes jie negamina dūmų.
Ar jums reikia kvalifikuoto židinio montavimo įmonės?
Pastatas ar montavimas židinio nėra kontroliuojamas ir dažnai tai įgudo amatininkų, tačiau gerai pasirinkti tiekėją su profesine kompetencija, įtraukta į laiptų sofos. Mažiausiai svarbu, kad amatininkas jau turėjo keletą sėkmingų židinio realizavimo - rekomenduojame jį patikrinti. Tačiau tai yra tik potencialiai pavojingas namų ūkis, kuris gali sukelti gaisrą ir taip apsvarstyti. Statant kaminą reikalingas kamino peržiūra. Įgyvendinimas turi atitikti taikytinas saugos taisykles.
Kiek laiko užtrunka židinys?
Klasikinio medžio židinio statyba iš esmės yra drėgnas pastato procesas ir užima daugumą dienų iki vienos savaitės, kai viskas vyksta be problemų. Židinys yra idealiai domisi maždaug 2-3 mėnesius iki norimo termino turėti pakankamai laiko pasikonsultuoti ir parengti dokumentus. Pasirinkimas tinkamos rūšies, tinkamos vietos erdvėje, prijungimas prie išorinio oro tiekimo, išspręskite išmetamųjų dujų nutekėjimą į kaminą - visi ir dar reikia laikyti, kad suteiktų jums židinį be problemų tarnauti ilgai. Paprastai reikia tikrinti pastatą ar konsultacijas su namų dizaineriu. Vėliau sukuriamas projekto dokumentas židinys, taip pat pranešti apie pastato statybą savo kaime / mieste. Taip pat reikalinga neatidėliotina nuomonė dėl projekto dokumentų. Jums taip pat reikės sutikimo į nedidelį šaltinį oro taršos iš savo savivaldybės, kur pateikiate projekto dokumentus, kai prašoma. Statybos kaminą, peržiūrą - jai reikės "Ciquet", kuris gali suteikti jums židinio tiekėją arba galite užsisakyti save. Pastatant naują namą, patartina galvoti apie židinį jau savo dizainą ir jį įtraukti tiesiai į pastato dokumentaciją namo. Elektros ar dujų židinio įrengimas yra palyginti paprastas ir gali užtrukti tik 4 valandas.
Kiek yra židinio diegimas?
Židinio kaina yra labai individuali reikalas. Kalbant apie visą karšto oro židinio pastatą su kaminu, išlaidos juda apie 3000 - 15000 EUR, priklausomai nuo židinio sudėtingumo ir betono statybos darbų. Dėl reikalingos statybos kamino, ši kaina vis dar gali padidėti. Kaina gali būti daug mažesnė priklausomai nuo išankstinio naudojimo, kurį jau turite arba jei tai yra tik paprastas židinio įdėklo rinkinys (apie 500 EUR). Nustatymo išlaidos priklauso nuo atitinkamai įgyvendintų darbų apimties. žalos mastą. Remontas gali būti tokie veiksmai kaip remontas pamušalas, dūmtraukis, židinys pakeitimo, remonto durų židinys židinio įdėklų. Vis dar būtina sutikti su tiekėjais, ar kainos pasiūlymas turėtų apimti medžiagą ir darbą.
Ką dar apima židinio diegimą?
Židinio struktūra apima ekspertų patarimų savybes iš židinio įdėklų ir krosnių pasirinkimo, projekto dokumentus, dokumentus statybos ataskaitos arba statybos leidimo, statybos darbų įgyvendinimas, įskaitant kaminų peržiūrą, jei ji yra dalis pastatas. Vienas kvalifikuotas mene neparduos jums židinio įdėklo, bet ir patirties, kokybės struktūros, atitinkančios dabartinius standartus ir tendencijas. Svarbu būti aiškiai su tiekėju išnykti, kuri turi savo pristatymą. Darbo turinys priklausys nuo židinio tipo.