Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Tvoros ir Vartai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 982 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Tvoros ir Vartai

Ar jums reikalinga paslauga iš tvorų ir vartų zonos? Wilio padės surasti kokybiškus vartų ir tvorų fokusavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo ekspertus. Tvoros ir įėjimo vartų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: žemės kasimo darbai, transporto išlaidos, dažymas ir dažymas, tinkavimas, kurį suteiks vienas iš mūsų 26 265 nurodytos kategorijos statybininkų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kas apima tvoros konstrukciją ar korekciją?
Kaip yra tvoros remontas?
Tvoros remontas skiriasi priklausomai nuo tvoros ir žalos laipsnio - tvoros remonto ekspertas turi įvertinti situaciją vietoje ir pateikti rekomendacijas. Bet jei reikia sukurti naują tvorą, projektas dažniausiai vyksta taip:
Pasirenkant tvorą
Pirmasis žingsnis kuriant tvorą slypi sprendimą dėl tam tikros rūšies medžiagos.Jei nesate tikri, kokia tvora turite pasirinkti, paprašykite eksperto padėti jums pasirinkti ir užsisakyti savo tinkamiausią tvorą savo žemei. Nepamirškite savo kaimynų. Prieš statant tvorą, laikytumėte savo kaimynus.
Pasirengimas tvoros pastatui
Tvoros diegimas pradeda preparatą. Tai apima tvoros ploto matavimą ir paskyrimą, užtikrinant, kad tvoros yra ant žemės ribos, pašalinant medžius ir kitas kliūtis. Po to, kai matavus aptvarą, reikia nugalėti kampo, vidutinio ir vartų stulpelių angas.
Tvoros kūrimas
Naudojant greito dažymo betono mišinį, galai, kampiniai ir vartai stulpeliai yra nustatyti. Būtina patikrinti, ar stulpeliai paliekami tiesiai į tai, ar jie yra sutelkti ant tvoros linijos ir ar jie yra tinkamame aukštyje. Tada jis įdiegia arba ištrina likusį tvorą tarp stulpelių. Galiausiai, vartai yra sumontuoti ir patikrina, kad jis yra sklandžiai atsidaro ir uždarytas.
Kokie yra bendri vartai?
Automatiniai arba elektriniai vartai Mūsų ekspertas padės jums diegti ir nustatyti šliuzą, kad atidarytumėte jį su nuotoliniu valdymu. Ji taip pat rekomenduoja jums tinkamiausią vartai arba sparnai arba stumdomi. Sparnų vartai Sparno vartai yra ant vyrių ir užsidaro su užraktu. Mūsų vartų ekspertas patars jums stilių, kuris mesti į jūsų tvorą ir nekilnojamąjį turtą. Stumdomi vartai Slenkami vartai yra idealiai tinka nekilnojamojo turto su ribota erdvė ant vartų šonuose arba važiuojamosios dalies, kur sparno vartai nėra tinkami. Stumdomi vartai reikalauja reguliariai prižiūrėti.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškau ekspertų dėl tvorų ir vartų į WILIO?
Ar jums reikia sukurti naują tvorą arba įdiegti vartus? Tvoros ir vartai apsaugo ne tik savo privatumą, vaikus ir naminius gyvūnus, bet ir savo turtą. Nesvarbu, ar jums reikia metalinės tvoros, akių tvoros, plytų tvoros, betono tvoros, medinės tvoros, plastikinės tvoros ar gyvatvorės "Wilo" padės jums rasti tikrą ekspertą. Ji patars jums tinkamo vartų ar tvoros pasirinkimas, saugo konstrukciją ir montavimą, arba atliks būtiną remontą. Jis naudos tinkamą medžiagą ir įrangą ir rūpinasi geriausia kaina už geriausią kainą. Nesvarbu, ar jums reikia sukurti naują tvorą ar remontą esamą arba įdiegti, jei jis suremontuotas automatinis, ar "Wilo" rankinis vartai padės jums rasti geriausius savo kaimynystės ekspertus.
Ar turėčiau sukurti naują tvorą ar taisyti esamą tvorą?
Tai priklauso nuo dabartinės tvoros būklės, nuo senos, iš prieinamų medžiagų ir biudžeto. Paprastai, prieš statant naują tvorą, galite gauti daugiau laiko mainais ar koreguojant sugadintas dalis. Na, jei mūro ar betono tvora yra nestabili ir pakreipta, jei mediena sudaužė ir plyšsta, arba metalinė tvora yra visiškai rūdyta, buvo laiko naujai.
Kur jie dažniausiai naudoja vartus?
Vartai dažniausiai yra įdiegti į įėjimo į žemę, važiuojamosios dalies, prieš automobilio pastogę, į tvorą sode, prie įėjimo į sodą, arba arba gyvūnų koralų.
Kodėl turėčiau įjungti tvoros ir vartų statybos ekspertus?
Jei naudojate paslaugų ekspertą, kad sukurtumėte tvoras ir vartus, būsite tikri, kad tvoros bus pastatytos profesionaliu lygiu. Bandė statyti tvorą ar vartus be tinkamų įrankių, įrangos ar žinių gali sukelti prastai pastatytą tvorą, kuri gali būti pavojinga arba ne atrodo estetiškai ir vartai, kurie bus sugadinti.
Ar turėčiau įdiegti rankinį arba automatinį vartus?
Mūsų vartų ekspertas padės jums pasirinkti tinkamiausius vartus, kurie atitiks jūsų poreikius ir biudžetą. Nors automatiniai vartai yra šiek tiek brangesni, jie dažnai naudojami daugiausia važiuojamosios dalies namuose ir automobilių prieglaudose, nes nereikia išeiti iš automobilio atidaryti ir uždaryti šliuzą.
Kiek diegia vartai ar remontas?
Vartų diegimo išlaidos priklausys nuo to, ar tai yra pilnas naujas diegimas ar remontas, kad vartų tipas eina iš kurios medžiagos yra vartai nuo vartų dydžio ir iš ten, kur jis yra įdiegtas.
Kokia tvoros tipas yra geriausias?
Koks tvoros tipas yra tinkamiausias jūsų turtui priklauso nuo jūsų biudžeto, kiek yra priežiūra suvartojanti tvora, nuo to, ar turite naminių gyvūnėlių ar šunų, kad jums reikia užkirsti kelią pabėgti ir nuo to, ar pageidaujate tvoros, per kurią ji yra matoma arba norite turėti privatumą. Labiausiai pageidautina parinktis paprastai yra medinės tvoros, tačiau metalinės tvoros yra mažesnės ir yra patvarios.
Ar turiu pateikti ekspertą su įranga, medžiaga ar komponentais, kad būtų galima įdiegti vartus?
Paprastai amatininkas atneša savo įrankius ir įrangą, tačiau naudosite medžiagą ir komponentus, kuriuos jam pateikiate arba mokėsite. Tai gali patarti jums pasirinkti ir užsakant vartus ir kitą reikalingą medžiagą.
Kiek laiko užtruks tvoros rinkinį?
Kaip tai bus taip pat vyks iš pasirinktos medžiagos, tvoros ilgis, vietovės ir kitų veiksnių sunkumai vyks. Tačiau tai dažniausiai nuo 3 iki 5 dienų, įskaitant seną tvorą, naujos tvoros paruošimą ir montavimą. Kai kurie tvoros tipai yra įrengti greičiau nei kiti.
Kiek laiko jis paprastai paims vartai?
Įrenginio ilgis priklausys nuo vartų tipo, ar tai yra rankinis arba automatinis vartai ir nuo jo dydžio. Dažniausiai vartai trunka nuo 1 iki 5 valandų.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Tvoros ir Vartai
Arturs Y.
profile image
Tvoros ir Vartai
Bendiks A.
profile image
Tvoros ir Vartai
Rihards F.
profile image
Tvoros ir Vartai
Roburts Z.
profile image
Tvoros ir Vartai
Teodors L.
profile image
Tvoros ir Vartai
Zein F.