Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Tvoros Statyba
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Tvoros Statyba

Ar jums reikalinga paslauga tvoros statybos srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, kurie ištirs teritoriją, kasys skyles stulpams, botonuos, sujungs tvoros dalis. Tvoros įrengimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: betoną, tinklelį ir įrankius, kuriuos teikia vienas iš mūsų 16 658 statybininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Tvorų tipai
Betono tvora Betono tvoros yra populiarios dėl savo patvarumo, mažo priežiūros tankio, nesenstantis klasikinio stiliaus ir aukšto lygio privatumo, kuris suteikia. Dejesnė tvora Galite pritaikyti mūro tvoros stilių arba galite sukurti tvorą, kuri vizualiai sujungs jūsų turtą su gretimu. Stiklas. T Stiklo tvoros dažniausiai naudojamos tvorų ir balkonų tvoroms. Ištirpinkite tvora Funkcijos yra populiarios už jų prieinamumą. Jie yra pagaminti iš vielos tinklelio, kurį reguliariai palaiko metaliniai postai. Medinė tvora Kaip plytų tvora, medinė tvora gali prisitaikyti prie jūsų namų. Medinės tvoros per savo išvaizdą baigia malonų jaukaus sodo jausmą.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškant tvorų WILIO?
Ar jums reikia sukurti naują tvorą arba nustatyti jau esamą tvorą? Tvoros apsaugo ne tik savo privatumą, vaikus ir naminius gyvūnus, bet ir jūsų turtą. Nesvarbu, ar jums reikia sukurti metalinę tvorą, odos tvorą, plytų tvorą, betoną tvorą, medinę tvorą, plastikinę tvorą arba "Hedge Wilo" padės jums rasti, kad tikrasis ekspertas, kuris gali tai padaryti. Patyręs ekspertas naudos tinkamą medžiagą ir įrangą ir rūpinsis geriausia kaina. Nesvarbu, ar jums reikia sukurti naują tvorą ar remontuoti esamą tvorą, WILIO suras jums geriausius tvoros ekspertus savo kaimynystėje.
Ar turėčiau sukurti naują tvorą ar taisyti esamą tvorą?
Tai priklauso nuo dabartinės tvoros būklės, nuo senos, iš prieinamų medžiagų ir biudžeto. Paprastai, prieš statant naują tvorą, galite gauti daugiau laiko mainais ar koreguojant sugadintas dalis. Na, jei mūro ar betono tvora yra nestabili ir pakreipta, jei mediena sudaužė ir plyšsta, arba metalinė tvora yra visiškai rūdyta, buvo laiko naujai.
Kodėl turėčiau kreiptis į specialistai sukurti tvorą?
Jei naudojate paslaugų ekspertą, kad sukurtumėte tvoras, būsite tikri, kad tvoros bus pastatyta profesionaliu lygiu. Pabandykite statyti tvorą be tinkamų įrankių, įrangos ar žinių gali sukelti prastai pastatytą tvorą, kuri gali būti pavojinga arba ne atrodo estetiškai.
Kiek yra tvoros?
Tvoros kaina skirsis priklausomai nuo to, kokio tipo tvora jums pasirinkti pašalinti seną tvorą, nuo tvoros tipo, tvoros ilgio, jei vartai ir kiti priedai yra reikalingi.
Kaip sužinoti, ar mano tiekėjas turi tinkamą patirtį?
Tikrasis tvoros kvalifikuotas ekspertas bus pasirengęs atsakyti į visus klausimus, kurie jus domina ir išmoks jus su skirtingomis tvoros galimybėmis.
Kaip ilgai paskutinis mano naujas sklypas?
Medinės tvoros paprastai trunka nuo 10 iki 12 metų, plytų tvora trunka apie 50 metų ir Gabion tvoros gali ištverti 100 metų. Žinoma, natūralūs reiškiniai, pvz., Potvyniai, medžių filialai, potvyniai ir audros gali pakenkti, todėl reikės remontuoti tvorą. Reguliarus priežiūra ir priežiūra gali pratęsti savo tvoros gyvenimą.
Kokia tvoros tipas yra geriausias?
Koks tvoros tipas yra tinkamiausias jūsų turtui priklauso nuo jūsų biudžeto, kiek yra priežiūra suvartojanti tvora, nuo to, ar turite naminių gyvūnėlių ar šunų, kad jums reikia užkirsti kelią pabėgti ir nuo to, ar pageidaujate tvoros, per kurią ji yra matoma arba norite turėti privatumą. Labiausiai pageidautina parinktis paprastai yra medinės tvoros, tačiau metalinės tvoros yra mažesnės ir yra patvarios.
Kiek laiko užtruks tvoros rinkinį?
Kaip tai bus taip pat vyks iš pasirinktos medžiagos, tvoros ilgis, vietovės ir kitų veiksnių sunkumai vyks. Tačiau tai dažniausiai nuo 3 iki 5 dienų, įskaitant seną tvorą, naujos tvoros paruošimą ir montavimą. Kai kurie tvoros tipai yra įrengti greičiau nei kiti.
Ar tvora yra horizontali arba bėgti reljefas?
Statydami tvorą ant netolygios vietovės, yra viena galimybė žiūrėti žemės reljefą. Šiuo metodu tinka žemės nuolydžiui, o ne.
Kaip sužinoti, kokia tvora man geriausia?
Yra įvairių tipų tvoros, atitinkančios skirtingus poreikius. Kai kurios tvoros suteikia didesnį saugumo lygį, kiti suteikia daugiau privatumo. Tvoros ekspertas galės pasakyti įvairių tipų tvorų naudą ir trūkumus
Kas apima tvoros konstrukciją ar korekciją?
Kaip yra tvoros remontas?
Tvoros remontas skiriasi priklausomai nuo tvoros ir žalos laipsnio - tvoros remonto ekspertas turi įvertinti situaciją vietoje ir pateikti rekomendacijas. Bet jei reikia sukurti naują tvorą, projektas dažniausiai vyksta taip:
Pasirenkant tvorą
Pirmasis žingsnis kuriant tvorą slypi sprendimą dėl tam tikros rūšies medžiagos.Jei nesate tikri, kokia tvora turite pasirinkti, paprašykite eksperto padėti jums pasirinkti ir užsisakyti savo tinkamiausią tvorą savo žemei. Nepamirškite savo kaimynų. Prieš statant tvorą, laikytumėte savo kaimynus.
Pasirengimas tvoros pastatui
Tvoros diegimas pradeda preparatą. Tai apima tvoros ploto matavimą ir paskyrimą, užtikrinant, kad tvoros yra ant žemės ribos, pašalinant medžius ir kitas kliūtis. Po to, kai matavus aptvarą, reikia nugalėti kampo, vidutinio ir vartų stulpelių angas.
Tvoros kūrimas
Naudojant greito dažymo betono mišinį, galai, kampiniai ir vartai stulpeliai yra nustatyti. Būtina patikrinti, ar stulpeliai paliekami tiesiai į tai, ar jie yra sutelkti ant tvoros linijos ir ar jie yra tinkamame aukštyje. Tada jis įdiegia arba ištrina likusį tvorą tarp stulpelių. Galiausiai, vartai yra sumontuoti ir patikrina, kad jis yra sklandžiai atsidaro ir uždarytas.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Tvoros korekcija skiriasi priklausomai nuo tvoros tipo ir žalos laipsnio. Jei tai yra tvoros struktūra, svarbu turėti nurodytą tvoros tipą ir bei žemės matmenis. Parašykite norėdami įvesti tiksliausią užduoties aprašymą, kad tiksliai suprastumėte, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Tvoros Statyba
Valters G.
profile image
Tvoros Statyba
Modris D.
profile image
Tvoros Statyba
Aleksandrs K.
profile image
Tvoros Statyba
Teodors V.
profile image
Tvoros Statyba
Vilhelms J.
profile image
Tvoros Statyba
Dzīve Z.