Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Inžineriniai Darbai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Inžineriniai Darbai

Ar jums reikalinga paslauga projektavimo darbų srityje? Wilio padės surasti kokybiškus projekto ekspertus zoniniam sprendimui, statybos leidimo projektui ir faktinės statybos projektui priimti. Statybos ir inžinerinių darbų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: konsultacijas ir reikalavimų įtraukimą, kurį teikia vienas iš mūsų 21 970 dizainerių nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl jūs samdote dizainerį per WILIO?
Ar galvojote apie naujo namo pastatą ar dabartinio namo rekonstrukciją? Negalima švaistyti savo laiko per svetainės kūrėjus ir pasirinkdami namų planą, kuris nėra visiškai tinkamas jums. Vietoj to rasite ekspertą, kuris gali atkreipti savo naują namų ar uosto tvarkaraštį su visais elementais, kurių reikia norint pasiekti tobulą rezultatą, kurį norite. Geriausia vieta rasti specialistų iš statybos ploto yra WILIO. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos su privačių būsto planais ar komerciniu projektu, galėsite rasti patyrusį vietinį dizainerį, kad padėtų jums pradėti savo projektą. Jūs tiesiog įveskite paklausą ir susisieksite su architektais ir dizaineriais, kurie gali sukurti statybos planus ir netgi padėti patvirtinimo procesui biuruose.
Kas yra dizaineris ir ką jis daro?
Dizainerio darbas yra šiek tiek panašus į architektą. Jis yra atsakingas už techninių brėžinių kūrimą ir planus. Tai apima specifikacijas ar mechanizmus. Dažai gali dirbti su architektais, mokslininkais ar inžinieriais ir taip pat gali būti atsakingi už pastato struktūros ir finansinių išlaidų vertinimo vertinimą. Projektai paprastai naudoja kompiuterių projektavimo ir projektavimo procedūras (CADD), kad sukurtų šiuos planus, bet kartais pieštukus ir funkcijas.
Man reikia architekto ar dizainerio?
Pagrindinis skirtumas tarp jų yra: architektai taip pat gali teikti techninius ir meninius patarimus, o dizaineris pirmiausia susijęs su techniniais jūsų projekto aspektais. Dizaineriai gali pateikti brėžinius, paruoštus visoms techninėms specifikacijoms. Deja, jie paprastai negali įvertinti jūsų projekto arba prisidėti prie esminių jo projektavimo ar susitarimo pokyčių. Jei taip pat galvojate apie architekto įtraukimą, galite rasti savo kaimynystėje su WILIO.
Ar dizaineris gali dizainas namas?
Taip ir ne. Dizaineris gali sukurti techninius planus, pagrįstus jau sukurtu dizainu, todėl pirmiausia reikia sukurti architektą. Nuostatas paprastai dirba su architektais ar architektu. Kai architektas vizualizuoja namą, įskaitant tokius aspektus kaip erdvės ar augalų pastato naudojimas į aplinką, dizaineris konvertuos pasiūlymą į technines specifikacijas, kurios gali naudoti statybos įmonę.
Kaip pasirinkti tinkamą dizainerį savo statybos planams?
Visų pirma, priimant tikrąjį profesionalą bendradarbiauti, pastebite ryškias žinias ir švietimą lauke, patirtimi ir bendravimo įgūdžiuose. Pirmasis veiksnys apima techninius įgūdžius ir žinias apie statybos taisykles ir standartus. Jo patirtis ir portfelis taip pat gali nurodyti, ar jis atitinka jūsų projektą. Gerai paklausti, ar kažkas panašaus į jūsų planą, kartais tai padarė. Galiausiai prisiminkite bendravimo svarbą bendradarbiaujant. Jums reikia ką nors klausytis jums atsargiai duos jums gerų patarimų ir padės jums suprasti savo viziją.
Kas yra dizainerio paslaugų dalis?
"Wilio" portalas sujungs jus su patikimu dizaineriu jūsų vietovėje. Tai padės jums paversti savo ateities viziją remdamiesi aiškiais planais, idealiai tinka architekto pagalba.
Kas yra paslaugos dalis
Konsultacijos rengiant
Jei jau turite nuostabią savo projekto idėją, dizaineris gali padėti jums konvertuoti jį planus, kurie gali patvirtinti inžinierius ir realizuoti statybos įmones. Apsvarstykite, kad jų konsultavimo zona yra ribota, skirtingai nuo architektų, jie negali suteikti bendros jūsų projekto vizijos. Labiausiai jie gali padaryti yra nedideli patobulinimai jūsų idėjoje ir tada įdėti viską ant popieriaus. Būtų geriausia pasikonsultuoti su ideu su architektais, prieš kreipdamiesi į savo projektus su savo planais. Jūsų dizaineris taip pat gali rekomenduoti kai kuriuos architektų kolegas, todėl pabandykite paklausti jo.
Sukurti techninius brėžinius naudojant CAD arba tradicinius brėžinius
Dizaineriai paprastai sukuria techninius planus ar kosmoso planus naudojant CADD kompiuterių programą. Tačiau jie taip pat gali naudoti daugiau tradicinių priemonių, pavyzdžiui, popieriaus, pieštukų ir valdovų. Vienu ar kitu būdu suteikia labai specifinį ir perskaičiuotą planą, kad pastato komanda gali būti lengvai įgyvendinama. Jei turite pirmenybę, kaip norite turėti savo techninius brėžinius, galite jį įvesti į savo įrašą.
Bendradarbiavimas su architektais ir inžinieriais
Dizainerio darbas susideda iš bendradarbiavimo su architektais, inžinieriais ar net mokslininkais. Jei jau susisiekėte su inžinieriumi ir architektu, galite samdyti dizainerį per WILIO, kuris papildys jūsų komandą. Mūsų platforma sujungs jus su galimais jūsų vietovės specialistais, todėl jūs neturite ieškoti toli ar laukti ilgai, kad susitartumėte dėl pirmojo asmeninio susitikimo.