Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Elektrikas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Elektrikas

Ar jums reikia elektriko paslaugos? Wilio padės rasti kokybiškus elektros pajungimo, šviestuvų montavimo, šviesų lubų, apsaugos ir signalizacijos ekspertus. Elektros eksperto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: seifo tikrinimą, lempų keitimą ir remontą, lizdų remontą, kurį teikia vienas iš mūsų 27 127 elektrikų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškokite elektriko WILIO?
Ji nukrito elektros energiją? Ar atėjo laikas peržiūrėti? Ar reikia įdiegti naujus grandinės pertraukiklius, ar pratęsti esamą tinklą ir jo talpą? Reikia kokybiško vietinio elektriko, kuris saugiai ir be laukimo yra fiksuotas ir sprendimas, kurį reikia pasikliauti.
Kokius įgūdžius turi elektriką?
Elektrikai turi kontroliuoti visų įrenginių ir remonto standartus. Jie saugiai žino su elektriniais komponentais ir sistemomis ir atlikite tikslų darbą. Jie gali diagnozuoti problemas ir rasti sprendimus. Todėl jie dirba pavojingoje aplinkoje, kuri atskleidžia juos elektros smūgiui ir nudegimai turi nuolat užtikrinti saugumą.
Kokių rūšių darbai daro elektriką?
Elektrikai paprastai yra atsakingi už daugybę darbų, nuo naujų elektros įrenginių diegimo per senesnes sistemas ir atliekant įprastą priežiūrą. Jie gali būti atsakingi už elektros sistemų kalibravimą ir bandymus, gerinant esamą elektros instaliaciją, tirpalo problemas su elektros įranga ir projekto dokumentų rengimas. Elektrikai įdiegia saugumo sistemas, ugnį ir kitas dideles ir žemas dabartines sistemas į komercinius pastatus, tokius kaip biurai ar parduotuvės. Namų ūkiuose jie paprastai įdiegia kabelius, prekybos vietas, jungiklius arba išplėsti esamą tinklą ir jo gebėjimus.
Kaip rasti gerą elektriką?
Greitas ir paprastas būdas rasti patogų ir norinčių elektriką yra sukurti WILIO poreikį. Jūs gausite pasiūlymus iš patyrusių elektrikų iš aplinkos. Tada tiesiog palyginkite meniu, peržiūrėkite savo klientų įvertinimą ir pasirinkite jums tinkamus ekspertus.
Ar galiu dirbti vieni elektros laidai?
Nors niekas negali užkirsti kelio jums daryti tai, ko norite, savo namuose, atliekant elektrinį darbą yra pavojingas ir gali sukelti brangių remonto ir kitų problemų. Tampa elektrikas reikalauja mokymo. Nenaudokite elektros energijos. Kadangi net mažesnis darbas gali būti saugumo rizika. Be to, be galiojančio patikrinimo pranešimo, kad elektrikas išduos jums po intervencijos į elektros instaliaciją, draudimo bendrovė negali atpažinti draudimo įvykio ir sumokėti įmokas.
Kaip atstatyti elektros grandinės pertraukiklius?
Visiškai išjunkite grandinės pertraukiklį ir tada įjunkite visiškai. Kai kurios grandinės pertraukikliai atrodys, kad jie nėra išjungti, tačiau jie gali būti neutraliame etape, kuris vis dar neleidžia jiems dirbti taip, tarsi jie būtų visiškai. Kaip rasti tai yra išjungti ir vėl pasukti visus grandinės pertraukiklius.
Kiek yra elektrikas?
Elektros instaliacijos darbai dažniausiai vertinami konkrečiam projektui. Laikrodžio darbo užmokestis yra išskyrus elektriką. Kaina priklauso nuo užduoties sudėtingumo ir būtino laiko, tačiau negali būti įtrauktos medžiagos, nesvarbu, ar reikalingi specialūs įrankiai, ar įranga ir nuo to, ar elektrikas yra šalia arba turi būti gaunamas iš didesnio atstumo.
Kada reikia atlikti peržiūrą?
1. Jei perkate turtą, kuris buvo naudojamas ir turi daugiau nei 25 metus 2. Jei nuo paskutinio persvarstymo praėjo daugiau nei 5 metai 3. Jei esate susirūpinęs dėl to, kaip įrenginys buvo įdiegtas Patikrinimo pranešimas yra svarbus dokumentas apdraustojo įvykio atveju. Neteisingoje peržiūroje draudimo įmonė gali sutrumpinti arba atmesti draudimo laikymąsi. Tai darydama, tai neprivalo priminti jums apie pareigą turėti galiojantį peržiūrą, jei turite apdraustą nekilnojamąjį turtą. Persvarstymas galioja penkerius metus.
Kiek kainuoja elektros instaliacija?
Galutinė peržiūros kaina ir peržiūros pranešimas su 2 kambarių butu gali svyruoti nuo 50 iki 12 € priklausomai nuo elektros įrengimo ir kitų veiksnių sudėtingumo. Pavyzdžiui, grandinių skaičius, grandinių / saugiklių / srovės apsaugų skaičius, ar prietaisų, esančių šviesos grandinėje, galas, ar kiekio matavimas taip pat atliekamas pradžioje (platintojas) linijos pabaigoje (šviestuvo, stalčių) pradžioje (skerspjūvio) ir linijos (šviestuvo, stalčių) pabaigoje (išjungimo lenta) ir švino (šviestuvo, stalčių) pabaigoje pradžioje (skydelis) ir pabaigoje Švino (šviestuvo, stalčių) pradžioje (skydelyje) ir linijos (šviestuvo, stalčių) pabaigoje taip pat atlieka elektros įrenginio numerį, peržiūrint grandinių skaičių. Ir pan.
Kada laikas paskambinti elektriškai?
Iš naujo nustatysite grandinės pertraukiklius arba per dažnai pakeiskite saugiklius. Kai įjungiate oro kondicionierių ir išeina į kambarį šviesos. Kai jie mirksi arba eina į šviesą. Kai jaučiatės sudeginti elektros kvapu. Jei turite šešis elektroninius prietaisus, dalyvaujančius viename lizde. Jei turite stalčius, perkrautus plėtiniais.
Kokias paslaugas teikia elektrikai?Paslaugos
Konsultacijos dėl projekto planų, kuriuose reikia montuoti kabelius ir stalčius Lubų, sienų ir grindų įrengimas Saugiklių dėžių, žemės terminalų ir grandinių pertraukiklių įrengimas Luminaires ir lizdų sienų elektros sienų montavimas Pradinio laidų prijungimas prie stalčių, jungiklių, šviestuvų, maitinimo šaltinių, kompiuterių tinklų ir įrangos Įdiekite pavojaus signalus ir apsaugos sistemas Elektros įrangos klaidų testavimas Pašalinti sutrikimus, kurie rodomi bandomi Telekomunikacijų tinklų įrengimas Energijos įrenginių prijungimas
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Elektrikai paprastai yra atsakingi už kūrinius nuo naujų laidų diegimo per senesnes sistemas ir atliekant įprastą techninę priežiūrą. Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Elektrikas
Leonhards B.
profile image
Elektrikas
Ludis E.
profile image
Elektrikas
Gustavs O.
profile image
Elektrikas
Kristaps L.
profile image
Elektrikas
Stefans J.
profile image
Elektrikas
Kristers S.
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Pasirinkus teisingą elektriką Nesvarbu, ar yra skubios darbo keičiantis pavojingais elektros įrenginiais arba namų ūkio modernizavimo projektu, kuriam reikia naujo apšvietimo ir prietaiso įrengimo, darbo su elektros instaliacija namuose radijuje tarp svarbiausių. Klaidos Elektros įrenginiai yra labai pavojingi jums ir kitiems žmonėms savo namų ūkyje ir yra labai svarbus, kad rasite tinkamą elektriką šiam darbui. Mes kalbėjomės su kai kuriais patyrais elektrikai rekomenduojame WILIO rasti svarbiausius dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti, kad galėtumėte tinkamai nuspręsti. Pirmiausia atlikite apklausą, suraskite savo kvalifikaciją ir įsitikinkite, kad jis jums tinka. Suplanuokite šiuos veiksmus ir sutelkti dėmesį į tai, ką ieškoti, kai gaunate pasiūlymus dėl darbo našumo. Užtikrinti tuos pačius biudžetus iš kelių elektrikų. Jei reikia, patikrinkite bet kokį sertifikavimą. Tęsti svarstymą ir rasti daugiau informacijos apie tai, kaip rasti tinkamą prekybininką už savo darbą. Pirmiausia atlikite apklausą Tai neįmanoma tapti vidaus elektros sistemų ekspertu tik su interneto tyrimais. Tačiau gali būti, kad jūs galite suprasti, kokio darbo reikia ir jūs taip pat turėsite geresnes prielaidas paaiškinti individualaus elektriko darbą. Pavyzdžiui, jei reikia pakeisti stalčius ir šviesos jungiklius, suraskite įvairius modelius ir kainas. Netgi gebėjimas tiksliai apibūdinti visas problemas, lyginant su panašiomis problemomis, kurias kiti žmonės gali padėti elektriko darbui tinkamai paaiškinti. Peter H. Su daugiau nei 15 metų patirtimi jis pasakė: "Vienas iš geriausių patarimų, kuriuos galiu duoti, yra atlikti mažą apklausą. Jūs negalite tapti ekspertu, bet jei gausite šiek tiek žinių, žinosite, ką prašote ir ką reikia būti atsargiems. Taip galite patikrinti, ar darbas atliekamas lygiu ir žinote, kad gausite geriausią savo pinigų vertę. " Reikalauti kvalifikacijos Kai kuriais atvejais ji gali turėti prekybes į darbo metų patirtį, bet ne formaliojo švietimo ar kvalifikacijų. Tačiau, elektrikai, turite atsižvelgti į tam tikrus pramonės standartus. Visi elektriniai darbai turi būti atliekami pagal galiojančius standartus ir kai kuriais atvejais, ypač didesniam darbui, įskaitant naujas grandines, turi būti: - vietinio biuro pastato laukas. - įsigyti kvalifikuotų registruotų prekybininkų. Tai užtikrina, kad visi elektros instaliacijos darbai yra saugūs ir nebus pavojaus jums ar kitiems žmonėms savo namuose. Jei darbas neatitinka standartų, jūsų pastato biuras gali reikalauti, kad darbas būtų pataisytas. Vėliau, galite turėti problemų, susijusių su pardavimu savo namus, jei neturite tinkamo sertifikato dėl elektros tinklo persvarstymo, kuris parodytų, kad darbas buvo atliktas tinkamai ir ypač profesionaliai. Nors yra išimčių, kurių nereikia tikrinti, pvz., Mažų maitinimo ir miegamųjų ir telefonų kabelių pakeitimų, visada verta juos patikrinti. Elektrikas, kuris yra kvalifikuotas ir užregistruotas kaip tinkamas šiems pasirodymams leidžiama savarankiškai nustatyti savo darbą, išduoda jus baigus atitikties sertifikatą ir jūsų vardu veikti su pastatų biuru. Elektros skirstytuvai taip pat turi rekomenduojamų elektrikų duomenų bazę. Puslapyje galima patikrinti, ar prekybininkas yra registruotas ir ar jūsų platinimo įmonė rekomenduojama dirbti savo tinkle. Ján M. pareiškė, kad šios kvalifikacijos tikrinimas yra labai svarbus: "Svarbiausia yra pamatyti, ar jie turi žinių ir kvalifikacijų atlikti šį darbą. Taigi man yra kažkas, kas įrodo, kad dirbau pagal taisykles. Šioje kvalifikacijoje tai priklauso nuo daugiau nei kažko kito. Kiekvienas rimtas elektrikas neturėtų turėti problemų tikrinant būtinus sertifikatus ir leidimą. Ján pabrėžė, kad svarbu visada dirbti su specialistu, o ne su žmogumi, kuris teigia, kad viskas: "Yra daug vienintelių sandorių, kurie bando skirtingus dalykus, jie nori būti visų sąjungų šeimininku. Galiausiai tai yra apie lauko patirtį. Manau, kad esu ekspertas, kurį aš darau. Žmonės prašo manęs daryti kitus darbus, kol aš esu jų konstrukcija, bet aš sakau, kad negaliu, bet galiu rekomenduoti ką nors. " Įsitikinkite, kad jaučiatės gerai. Be to, užtikrinti, kad amatininkai būtų tinkamai susipažinę su darbu, kurį įvedėte ir taip pat įvertintumėte, kaip gerai jaučiatės potencialūs amatininkai. Tai galite padaryti pirmuoju kontaktu: jie yra mandagūs, kai telefono skambučiai ateina į suplanuotu laiku paskyrimus, keliauja daug klausimų apie projektą? Kai kurie elektriniai darbai gali būti brangūs ir laiko suvartojami ir yra būtini siekiant išlaikyti gerą bendravimą per visą darbą. Jūs neturite tapti geriausiais draugais su jais, tačiau turėtumėte turėti profesionalius santykius - jums reikia jaustis gerai, kai esate atvirai kalbame apie bet kokius susirūpinimą keliančius klausimus, taip pat apie trikčių šalinimą. Jonas tarė: "Kaip ir bet kas gyvenime, pirmasis įspūdis skaičiuojamas. Ar elektrikas atrodo profesionaliai? Ar tai švarus ir modifikuotas? Ar tvarkinga transporto priemonė? Yra rimtas? Jei viskas atrodo gerai, tai rodo, kad elektrikas didžiuojasi savimi ir už savo darbą. Iš dalies susijęs su tuo, kaip eiti su žmogumi - jūs su juo einate gerai, galite pasitikėti juo. Jūs turite jaustis patogiai su konkrečiais žmonėmis. " Gaukite panašių pasiūlymų ir įsitikinkite, kad viskas yra įtraukta į juos. Dėl didesnių užduočių - nieko, išskyrus paprastą kontrolę, remontą ar mainus - patartina susitikti ir gauti pasiūlymus iš bent trijų elektrikų. Išsami informacija ir jų citatos mastas gali jums pasakyti daug apie savo procedūrą. Svarbu užtikrinti, kad visi pasiūlymai yra panašūs - apima medžiagas, darbą ir PVM. Vienintelis būdas tiksliai įvertinti pasiūlymus lyginant panašų. Rengiant bent tris pasiūlymus gali padėti išskirti tuos, kurie atrodo nepagrįstai maža - tai gali būti elektriko ženklas, kuris nori gauti darbą, bet tikra (gauta) suma bus sukurta pridedant papildomų išlaidų statybos arba naudojant pigesnes medžiagas. Jonas sakė: "Kai kalbama apie pasiūlymus, turite būti labai aiškūs, ką gaunate už savo pinigus. Aš darau viską išsamiai po taškų, todėl lengva pridėti arba atimti. Viskas turi būti suprantama ir teisinga - net ir naudojamų žymų ir garantijų. " "Ján" taip pat įspėja prieš greitai priimant pasiūlymą arba prieš ką nors siūlau per greitai. "Turėtumėte atleisti pasiūlymą" Dėl cigarečių paketo gale ". Aš visada einu į pastatus, žiūriu aplink save ir daug klausimų. Tada aš paliksiu, manau, kad aš atrodysiu man reikia ir aš išsiųsiu pasiūlymą klientui. Gali paklausti manęs ar daryti pakeitimų. Tada aš jį patikrinsiu, gausiu atsiliepimus ir pažiūrėsiu, kaip galiu padėti. " Ján ir Peter įspėja prieš pigias pasiūlymus. Jonas pasakė: "Kaina turi būti reali. Klientai turi žinoti, kad prekybininkai turi uždirbti pragyvenimą ir turi dirbti tam tikrame standarte, kuris gali kainuoti daug pinigų. Jūs gaunate tai, ką mokate. Tai tarsi su automobiliais, viršutinės linijos, centro ir apačios. Aš patariu žmonėms eiti į vidurį. Aš girdėjau apie žmones, kurie nusipirko pigius elektrinius komponentus eBay, bet jei kažkas negerai, jūs negalite jį siųsti atgal. Jei turite garantiją, jums padės. " Kalbant apie mokėjimus, įsitikinkite, kad turite aiškų, kurio elektriką pasirinksite, taip pat kaip jis veiks su darbo užmokesčiu - dauguma elektrikų nebus tikėtis mokėjimo iš anksto. Užtikrinti, kad jei reikia, jie pateiktų bet kokį sertifikavimą. Kaip ir su jų kvalifikacija, prieš pradedant dirbti darbe, įsitikinkite, kad visi atitinkami sertifikatai baigiami po to, kai bus baigtas projektas, gali prireikti peržiūros ataskaitos, kai mažesni uždaviniai bus taikomi nedideliems elektros instaliacijos sertifikate, kai kurie maži darbas gali būti atleistas nuo mokesčio. Sertifikatų saugojimas yra svarbus, nes jie sudaro būsimų bandymų ir patikrinimų pagrindą, o jų įsigijimas gali padėti sutaupyti išlaidas ateityje. Petras sakė: "Jūs turite įsitikinti, kad visi klientai gauna sertifikatą už kiekvieną darbą. Sertifikatai rodo, kad darbas buvo atliktas teisingai ir bus saugus. Kas yra dar svarbi, ji taip pat palieka jį su popieriaus takeliu - galite pamatyti, kas ir kaip atliktas darbas ir vėliau galite jį sukurti. " Trikčių šalinimas ir tolesnių veiksmų planas Darbo pabaigoje įsitikinkite, kad elektrikas yra pasirengęs konvertuoti jus aplink užbaigtą darbą ir parodyti, ką viskas daroma ir kaip ji yra dirbti. Jūs turite galimybę atkreipti dėmesį į visas problemas ir leisti jiems išspręsti juos kuo greičiau. Taip pat galite sužinoti, ar elektrikas yra pasirengęs pasiūlyti savo darbui garantiją, net jei verta prisiminti, kad daugelis garantijų yra tik "džentelmenų susitarimas". Jonas sakė: "Mano procedūra yra ta, kad turiu darbalapį, parodysiu klientui į darbą, pasakysiu jam ir man atrodo, kad pamatysiu, kaip tai veikia. Tada gauna sertifikatą. Nuo šios datos mes pasiūlysime šešerių metų garantiją visiems mūsų darbams ir darbams. "