Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Elektros Jungikliai ir Rozetes, Instaliacija ir Remontas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 620 registruotų specialistų
93 507 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Elektros Jungikliai ir Rozetes, Instaliacija ir Remontas

Ar jums reikalinga paslauga jungiklių ar kištukinių lizdų montavimo ir remonto srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus, kurie patikrins automatinių jungiklių būklę, suremontuos ir pakeis atskirus jungiklius. Kištukų ir jungiklių montavimo ir keitimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: transporto išlaidas, jungiklių montavimą išmaniajame name, kurį suteiks vienas iš mūsų 26 699 nurodytos kategorijos ekspertų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rezervuojate stalčius ir persijungia per WILIO?
Jei norite turėti tinkamą diegimą ir profesionaliai įdiegtus elektros lizdus ir jungiklius, jums reikia sertifikuotų elektrikų, kurie žino sudėtingų grandinės ir laidų sistemas. WILIO duos jums ekspertą, kuris suvoks šį darbą. Įveskite nemokamą WILIO paklausą. Nesvarbu, ar rekonstruojate namą ar įgyvendinate naujo namo statybą, visada moka įrengti elektros lizdus ir persijungia į specialistai, kad atitiktų saugumo kriterijus. Elektrikai garantuoja visą procesą - nuo planavimo įdiegti. Nors stalčiai ir jungikliai diegs elektriką, tačiau pasiūlykite jums. Jūs geriausiai žinote, ko jums reikia, pagalvokite apie galimus ateities variantus. Įdiegus stalčius ir jungiklius, jie įgyvendins galutinę funkcionalumo ir saugumo kontrolę. Tiesiog įveskite užsakymą "Wilo" platformoje ir informuokite mus, kada ir kur mums reikia. Jūs gaunate nemokamus ir neprivalomus pasiūlymus iš elektriko šalia jūsų. Liko tik pasirinkti tinkamą realizavimo ekspertą.
Kur turėtume įdėti elektros jungiklius ir namų stalčius?
Distalsifting stalčius dizaino jus vietose, kurias dažnai naudojate elektros prietaisus. Visų virtuvės prietaisų reikia įdėti pakankamą skaičių stalčių. Siekiant geros prieigos prie lizdų ir jų aptakių išvaizdos, rekomenduojame naudoti keletą lizdų (dviejų / trijų lizdų). Elektros lizdas patartina būti kiekvienoje virtuvės dalyje. Net ryšium su sala Nereikia deklaruoti šio poreikio ir įdėkite elektros angas, taip pat saloje, arba iš šono arba leiskite jiems paleisti juos tiesiai į darbo vietą. Jei norite įjungti maišytuvą, skrudintuvą, sulčiaspaudę ar kavos virimo aparatą, lizdas bus gana kažkaip. Ekspertai taip pat rekomenduoja įdiegti lizdus ir garaže, kad būtų galima prijungti įrankius ir už terasos, nes komforto.
Ar turiu pateikti įrankius ar įrangą kištukams ir jungikliams įdiegti?
Nereikalinga. "Wilo" elektrikai dažniausiai atneša reikiamus įrankius ir įrankius konkrečiam darbui. Įrankiai, be kurių jums nereikia montuoti lizdų, yra skaldymo replės ir kryžminio atsuktuvo. Abu turi turėti guminę arba plastikinę rankeną, kuri yra tinkama elektros izoliacija. Be to, mums reikės treniruočių, plaktukų, išpardavimo replės ir testerių, kad nustatytumėte įtampos buvimą. Jei turite kažką, galite pasiskolinti elektriką.
Kiek laiko baigiasi maitinimo lizdo diegimas?
Jei tai daro ekspertą, paprastas vieno lizdo įrengimas trunka apie 30 minučių. Tačiau daugelio stalčių diegimas ir naujos skyrybos įrengimas (kabeliai) užtrunka ilgiau, turėtų būti per vieną dieną.
Ar "Wilo Electrical" gali padėti man išspręsti savo lizdus ir jungiklius?
Neabejotinai! Jei turite lizdų problemų - kibirkštis, su tipiškais šurmuliais, išlaisvintais kontaktais, neveiksmingais stalčiais, perpildytomis grandinėmis arba išleidžiamais grandinės pertraukikliais, geriau pakviesti ekspertą, turintį reikiamą įrangą, jau nekalbant, kad stalčiai turėtų patikrinti ir pakeisti tik kvalifikuotas elektros inžinierius. Jei nėra jokių problemų, jie taip pat gali padėti pakeisti stalčius ar naują diegimą.
Man reikia profesionalios kortelės ar leidimo įrengti stalčius ir jungiklius?
Keli reikalavimai užtikrinant patikimą ir saugų veikimą yra ant dabartinio elektros instaliacijos pastato objekte. Vienas iš reikalavimų taip pat yra priešgaisrinė sauga. (Pastatų pastatų eksploatacinių įrenginių vykdymas Bendrieji reikalavimai vidaus elektriniam platinimui pastatuose, civilinės ir žemės ūkio gamybos sprendimuose STN 33 2130: 85). Su ekspertais, jūs tikrai susisieksite su elektros instaliacijos sprendimų dizainu, ypač "Smart Smart" elektros instaliacijos atveju. Taigi, galite išvengti kelių problemų ir sutaupyti laiko ir pinigų. Projekto apdorojimas ir vėlesnė peržiūra visos sistemos yra daugiau veiksmų, kurie yra būtini pavesti į rankas kvalifikuotas profesionalas. Vis dar yra tinkamas darbui atlikti tinkamą ir apdraustą elektriką.
Kaip dar galima WILIO padėti pagerinti savo namų funkciją?
Be to, įdėjus ir įdiegdami elektros lizdus savo namuose, WILIO elektrikai gali padėti remontuoti laidus, prijungti elektros prietaisus arba interneto ryšio įrengimą. Kitas "Wilio" meistrai mielai padės jums rekonstruoti savo interjerą, naujų baldų surinkimą ar tvarkingą pagerinti savo namų dizainą, funkcionalumą ir komfortą.
Paslaugos
Kas apima stalčius ir perjungti diegimo paslaugas?
Apmokyti ir sertifikuoti elektrikai įdiegia lizdus ir šviesos jungiklius ir atitinka jūsų namų eksploatavimo patikimumą ir saugumą. Tai gali apimti kabelių platinimo įgyvendinimą, jų ryšį su energijos šaltiniu ir kontroliuoti jų funkcionalumą.
Siūlomų lizdų įrengimas
Prieš įrengiant prietaisus, būtina užtikrinti pakankamus maitinimo taškus, kad palaikytumėte elektros energijos srautą, vadinamąjį. lizdai. Elektrikai gali padėti planuoti, įdiegti, pakeisti ar pridėti lizdus ir maksimaliai padidinti apgyvendintos teritorijos elektros energiją. Jie pradeda tikrinti vietą ir nustatyti konkrečias vietas, kur tikriausiai reikės stalčių. Diegimo procesas paprastai apima: atsukimo dangų plokšteles, sujungiant kitus kabelius prie esamų elektros lizdų ir tempia jį į skirtingas vietas, stalčių montavimą ir iš naujo bandydami maitinimo šaltinį.
Šviesos jungiklių diegimas.
Šviesos jungikliai sujungia elektros lempą į energijos šaltinį. Pakeitus jungiklius, WILIO RADO padės jums. Mes galime padėti įdiegti naujus šviesos jungiklius, jei dirbate kuriant naują namą arba rekonstruoti savo vonios kambarį ar virtuvę. Šis procesas dažniausiai yra atkurtas prijungti esamus jungiklius arba prijungti naujus kabelius prie maitinimo šaltinio ir įdiegti naujus jungiklius. Jei norite daugiafunkcinių elektrinių žibintų, galite kreiptis dėl jutiklinio reguliavimo su apšvietimo intensyvumu, kuris yra modernaus ir dizaino namų dalis.
Lauko elektros lizdo diegimas
Profesionalūs elektrikai taip pat gali įdiegti išorinius stalčius ant balkono, terasos ar sodo. Jie leidžia lengviau ir saugiau prijungti savo prietaisus - grilis, aukšto slėgio valiklius, dekoratyvinį apšvietimą tiesiogiai lauke. Visi lauko lizdai ir jungikliai, pvz. Terasa, prie baseino, turi turėti drėgmės apsaugą. Jūsų elektrikas žinos, kad jis turi naudoti minimalų IP44 aprėptį. Tai pasakytina ir apie išorinį apšvietimą. Visiems stalčiams iki 20a, ne tik vonios kambaryje, turime naudoti papildomą apsauginę srovės apsaugą.