Atbrīvots no ienākuma nodokļa
Atrodiet gudrus profesionāļus
Ekologiška StatybaProjekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Visos paslaugos
Visos paslaugos
Ar jums reikia paslaugos ekologinės statybos srityje? Wilio padės surasti kokybiškus ekologinių pastatų projektavimo, vizualizavimo, kainų siūlymo, paruošimo, surinkimo ir statybos ekspertus. Žaliųjų pastatų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: statybos leidimas, tinklo prijungimas, transporto išlaidos, kurias teikia vienas iš mūsų 24 626 specialistų nurodytoje kategorijoje.
Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
EKO pastatas
Kodėl stendas ekologiškas pastatas daugiau nei tradicinis?
Šis pareiškimas nėra teisingas. Dažnai šis klaidingas samprata skleidžia nežinomus architektus ir tiekėjus, kurie stengiasi kitaip. Tačiau profesionalas žino, kaip taupyti pinigus savo klientams. Klientas numato biudžetą ir turėtų būti pasiektas projektas. Jei turite tikrą idėją, galite sukurti žalią pastatą ta pačia kaina arba mažiau nei tradicinė.
Problema atsiranda bandydami palyginti "obuolius ir apelsinus". Pavyzdžiui, jei lyginate pastatą su saulės kolektoriais su tradiciniais be jų, tai bus iš pirmo žvilgsnio, kad tradicinė pastato kainuoja mažiau. Tai daugiausia dėmesio skiriama tik pradinėms išlaidoms. Šiame modelyje neatsižvelgiama į tai, kaip saulės kolektoriaus pastatas pradeda gaminti energiją ir sumažinti mėnesinį elektros energijos sąskaitą. Saulės pastato gyvenimo išlaidos bus daug mažesnės. Šis mėnesinis privalumas, vadinamas jūsų investicijų grąža, greitai moka visas kitas pradines išlaidas pirkti saulės kolektorius.
Daugybė tyrimų parodė, kad investicijos į ekologiškus produktus ir sistemas grįžta bent dešimt kartų. Laimei, nauda ir galimybės yra tai, kaip sutaupyti pinigų eksploatavimo išlaidoms, didžiulėms. Energijos taupymo derinys, mažinant vandens ir priežiūros išlaidų sumą bus pritraukti dėmesį į būsimus savininkams.
Pirmasis žingsnis yra energijos vartojimo efektyvumas. Jei kiekvienas namas naudojo "Energy Star" šaldytuvą, galėtume uždaryti dešimt senėjimo elektrinių.
Kitas žingsnis yra sumažinti energiją. Klasikinių lempučių keitimas kompaktiškoms fluorescencinėms lempoms neleis užkirsti kelią taršai, kuri atitiktų vieno milijono automobilių pašalinimą iš kelio. Energijos taupymas ir atspindi investicijų grąžą savininkui per 1-7 metus.
Jei lyginate panašias medžiagas, išlaidos galiausiai bus tas pats. Pavyzdžiui, bambuko grindys yra įdiegta visiškai kaip tradicinis medinis. Materialinės išlaidos yra vienodos ir bambuko naudojimas nesukelia aiškios miško kameros.
Ir pagaliau, žalieji pastatai siūlo socialines išmokas, kurias tiesiog sunku pamatyti. Studentų rezultatai yra 15% didesnė patalpose, kuriose yra natūralios dienos šviesos patalpose.
Nors yra žaliųjų medžiagų, kurios kainuoja daugiau nei jų tradicinių kolegų, taip pat yra daug daugiau, kurių išlaidos yra giliai mažesnės už standartus. Pažanga perdirbimo, naujų medžiagų ir geresnių dizainų leido naujos kartos ekologiškų produktų, kurių gamyba yra pigesnė. Žinoma, žalios medžiagos turi labai svarbų ilgalaikį pranašumą, kad jie nesunaikina mūsų planetos šaltinių.
Ką reiškia "žalia" pastato?
Pasaulio pastatai suvartoja:
40% pasaulio energijos ir medžiagų
25% nuimtos medienos
17% mūsų vandens
Pastatai atitinka:
62% elektros energijos suvartojimo
30% šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas
37% ozono sluoksnio pablogėjimo potencialo
Ir tai yra ironiška, kad dauguma iš mūsų praleidžia 90% laiko interjere.
Mūsų gyvenimo būdas mus nužudo. Mūsų pastatai sunaudoja daugiau kaip 40% mūsų energijos ir išteklių ir jų naudojimas yra 70% viso mūsų suvartojimo. Per pastaruosius šimtus metų padaryta žala aplinkai yra tiesioginis mūsų pastatų statybos rezultatas. Architektai, dizaineriai ir visi ekspertai gali paveikti didelius pokyčius mūsų aplinkoje, daugiau nei bet kurioje kitoje grupėje, nes mūsų pastatai yra atsakingi už daugumą žalos.
"Žalioji pastatas" (taip pat žinomas kaip "tvarus" arba "ekologinis") yra būdas peržiūrėti pastatų požiūriu mažinant energijos suvartojimą, vandens taupymą, gerinti vidaus oro kokybę ir priklausomybės mažinimą nuo mūsų gamtos išteklių. Nors dešimtmečius egzistuoja pagrindinės ekologiškų pastatų sąvokos, pastaruosius kelerius metus matėme staigų statybos pramonės ekologiją.
Augimas, kurį kartą buvo suinteresuotas aplinkos apsaugos, padidėjusios energijos kainos, mūsų priklausomybė nuo iškastinio kuro ir auga baimės nuo mūsų planetos žalos sukėlė ekologišką pastatą, kad taptų pagrindinės padėties objektu.
Šiuo metu yra žmonių projektuojant ir statydami pastatus naujas aplinkosaugos atsakomybės iššūkis. Energijos sąnaudų augimas, statybinių medžiagų stoka ir augantys vartotojų reikalavimai lemia šią rinką siekti geresnių ir efektyvesnių mūsų pastatų statybos būdų. Nauji teisės aktai, griežtesni statybos reglamentai ir didėjančios sveikatos priežiūros paslaugos kainuoja papildomų priversti statybininkus kurti žalias, jei jie nori, ar ne.
Tyrimai parodė, kad nors didžioji dauguma dizainerių jaučia atsakomybę už sprendimus į žaliuosius pastatus, tai daro tai jų dalis. Šis prieštaravimas kyla iš "informacijos trūkumo".
Tačiau svarbesnis už bet kokį statistiką yra geras jausmas, kai žinote, kad jūs padarėte tai, kas tinka jūsų šeimai ir jūsų bendruomenei. Žaliasis pastatas, palaikantis tvarią sveikatą, finansinę santaupą ir socialinę atsakomybę, yra statybos standartas ateityje ir protingam sprendimui šiandien
Kokia yra vidinio oro kokybė?
Astma, kai vertinama kaip septinta, yra pagrindinė lėtinė liga vaikams. Viena iš pagrindinių astmos priežasčių yra vidinio oro kokybė. Toksiškos cheminės medžiagos, rastos daugelyje tradicinių statybinių medžiagų, susijusių su astma ir kitomis kvėpavimo problemomis. Ekologinių pastatų svarba ir poreikis eksponentiškai auga, nes jis veikia mūsų sveikatą.
Vidaus taršos ištekliai, išleidžiantys dujas arba oro daleles, yra pagrindinė vidaus oro kokybės problemų priežastis namų ūkiuose. Nepakankama ventiliacija gali padidinti teršalų lygį interjere, o ne pakankamai išorės oro sumažinti išmetamų teršalų iš vidaus išteklių ir nepatektų oro teršalų iš namų. Aukšta temperatūra ir drėgmė taip pat gali padidinti kai kurių teršalų koncentraciją.
Kiekviename namų ūkyje yra daug patalpų oro taršos šaltinių.
Jie priklauso čia:
degimo šaltiniai, pvz., nafta, dujos, žibalas, anglis, medienos ir tabako gaminiai;
Įvairios ir sugadintos statybinės medžiagos ir gyvenamoji įranga, izoliacija, kuriose yra asbesto, šlapias ar šlapias kilimas ir dailidė ar baldai iš tam tikrų formuluotės medienos produktų;
Buitiniai valymo ir priežiūros produktai, asmeninė priežiūra ar pomėgiai;
Centrinio šildymo ir aušinimo ir drėkinimo įrenginiai;
Išoriniai ištekliai, pvz., Radonas, pesticidai ir išorinės oro taršos.
Be pastato viduje patikrinti medžiagų, vidaus oro kokybės kontrolė yra geriausias būdas padidinti natūralią ventiliaciją. Trumpai nuo šviežio oro, teršalai kaupiasi ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų.
Prastos vidaus oro kokybės pasekmės viršija paprastų komforto problemų sistemą ir pasiekia mūsų būsimos sveikatos mastą.
Kas yra geriau: perdirbta arba natūrali medžiaga?
Perdirbami arba natūralūs? Šis klausimas grįžta reguliariai. Tiesą sakant, dauguma architektų ir tiekėjų nenori į filosofiką (ir galbūt į semantinį) ginčą dėl dviejų tipų medžiagų privalumų ir trūkumų.
Nėra puikios medžiagos. Visi turi neigiamą poveikį mūsų aplinkai. Svarbiausia yra pirmenybė projektui.
Pavyzdžiui, netoksiškos medžiagos gali būti teikiama pirmenybė gyvenamajai virtuvei ir tiems, kurie nesibaigia. Vidaus oro ir gyventojų kokybė (manau) yra svarbesni už viską. Tai gali būti prasmingesnė naudoti perdirbamų plastikinių garų sienose.
Mūsų įmonė eina per sudėtingą perėjimą, kai praeisime nuo pramoninio amžiaus į jį "Echoopical".
Jums reikės nustatyti tinkamą medžiagą. Sveikatos prioritetų sąranka padės jums priimti energijos suvartojimą, gyvenimą ir kitus veiksnius sprendžiant
Kaip sužinoti, ar medžiaga yra žalia ar ne?
Didžiausia kliūtis gauti žalias medžiagas yra nesuprastas, kaip pažvelgti į juos. Mūsų senoji metodo "kaina pirmiausia, antra, pirmiausia" yra trumparegiška ir paaiškina, kaip mes patekome į šią ekologinę nelaimę.
Pirminis dalykas, kurį reikia suprasti apie žalias medžiagas, yra suvokti, kad tai nėra juoda ir balta problema. Nėra puikios žalios medžiagos. Visos medžiagos turi tiek teigiamų ir neigiamų aplinkos atributų. Svarbiausia yra suprasti, kuris iš jų bus naudingas jūsų konkrečiam projektui.
Žiūrėdami bet kokią medžiagą, paklauskite šių šešių klausimų:
Kur vyko ši medžiaga?
Kokie yra jo gamintojo šalutiniai produktai?
Kaip ji prideda ir įdiegia medžiagą?
Kaip yra išlaikyta ir eksploatuojama medžiaga?
Kokie sveiki yra medžiagos?
Ką daryti su jais, kai baigsime šias medžiagas?
Tai yra nuorodos metodas, kuris sutelktas į visą medžiagos gyvavimo ciklą.
Kodėl turėčiau rūpintis ekologišku pastatu?
Kadangi dauguma iš mūsų praleidžia daugiau nei 90% laiko interjero, žalia pastatas yra sveikas pasirinkimas sveiko proto už geresnį gyvenimą. Tradicinėje konstrukcijoje mūsų vidinės aplinkos kokybė dažnai yra daugybė užvaldymo nei išorinė statybinių medžiagų, nepakankamo apšvietimo ir kitų kintamųjų kiekio.
Žalieji pastatai yra suprojektuoti, suprojektuoti, pastatyti ir eksploatuoti, kad padidintų gyventojų gerovę ir sumažintų neigiamą poveikį bendruomenei ir gamtinei aplinkai. Mūsų pastatai sunaudoja 40% visos energijos pasaulyje, 25% savo medienos kasybos ir 16% jo vandens. Palyginti su tradicine konstrukcija, žaliasis pastatas dalyvauja šio spaudimo nuo aplinkos.
Taigi logiškai todėl mūsų įmonė negali toliau kurti. Tai tik laiko klausimas, kol baigsis būtinų išteklių. Kuo greičiau keičiame savo įpročius ir pastato pastatų būdą, tuo geriau atsistatome, kad sumažintume nuniokojimą.
Ateityje visi pastatai turės žalią spalvą. Tai labai svarbu. Netrukus neturėsime pasirinkimo.
Bet tikriausiai geriausias ekologiško pastato pagrindimas yra tai, kad jūs negalite sau leisti nenaudoti ekologinių principų. Pastato gyventojai ir savininkai ateina apie pinigus už kiekvieną žalią funkciją, kurią jie išmeta. Architektai gali išgelbėti savo klientus daug pinigų dėl eksploatavimo išlaidų pastato. Galiausiai, eksploatuoti, priežiūra ir darbuotojai pastato bus dar daugiau nei iki šiol buvo išleista pradinių statybos išlaidų.
Trumpai tariant, žaliasis pastatas gali:
Sveikesnės ir patogesnės aplinkos suteikimas
Ilgalaikių ekonominių rezultatų gerinimas
Įskaitant energiją taupančias technologijas ir vandenį
Sumažinus statybos ir griovimo atliekų kiekį
Padidinti vertės vertę
Įskaitant atsinaujinančios energijos technologiją
Vidaus oro kokybės gerinimas
Lengvesnė priežiūra ir ilgas gyvenimas
Viskas taupo jūsų kliento pinigus. Ar manote, kad jis gauna pastato savininko dėmesį?!