Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas

Reikia paslaugos gipso kartono, gipso kartono montavimo srityje? Wilio padės surasti kokybiškus geodezijos, statybos ir gipso kartono dažymo ekspertus. Gipskartonio ir jo montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: statybinis dėklas, aliuminio kampų apsauga ir dažai, kuriuos teikia vienas iš mūsų 24 961 statybininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Gipsas turi daug naudojimo įvairių pertvarų, sumontuotų sienų, nišų, dangų, kambario padalijimo, arba rekonstruojant mansardą statybos. Parašykite norėdami įvesti tiksliausią užduoties aprašymą, kad tiksliai suprastumėte, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Kokie yra dažni gipso plokštės tipai?
Balta gipso plokštė Baltasis gipso plokštė yra pigiausi ir dažniausiai naudojami variacijos. Naudojama, kai siunčiami pertvaros ir lubos bei kitos konstrukcijos be gaisro reikalavimų. Baltasis gipso plokštės valdymas naudojamas interjere su santykine drėgnumu mažesniu nei 65% 20 ° C temperatūroje. Todėl nėra tikslinga jį naudoti tose vietose, kur jis gali liestis su vandeniu ar drėgme. Žalioji gipso plokštė Žalia gipso plokštė yra impregnuota nuo drėgmės. Jis skirtas naudoti drėgnoje aplinkoje, vonios kambaryje, dušu, virtuvėje ir pan. Jis yra sunkesnis, turi didesnę apkrovos talpą ir yra brangesnis už baltą gipso plokštę. Impregnuotos gipso plokštės yra naudojamos drėgmės patalpose iki 75% arba 85% ilgiau nei 10 valandų. Su 100% drėgmės mažiau nei 2 valandas 24 valandas 20 ° C temperatūroje. Raudona gipso plokštė Raudonasis gipso plokštė turi didelį gaisro gydymą. Gaisro paviršinio aktyvumo plokštės yra naudojamos sausoms patalpoms sausoms su pastovia santykine drėgnumu mažesniu kaip 65% 20 ° C temperatūroje su pageidaujamu atsparumu ugniai arba kaip apsaugoti plieno konstrukcijas nuo gaisro. Jis padidino branduolio stiprumą ir todėl aukštos temperatūros. Jis taip pat tinka kaip triukšmo izoliacija. Mėlyna gipso plokštė Mėlyna gipso plokštė yra specialiai pagaminta kaip garso izoliacija. Akustinis gipso sklypas turi ypač apdorotą pagrindinį tankį, susidedantį iš modifikuotos gipso kristalinės struktūros su konkrečiomis slopinimo savybėmis. Todėl jis tinka skambinti garsui iš išorės, sienos tarp butų plokštėje ar bute ir bute tarp kiekvieno kambario.
Kas gali būti pastatyta iš gipso plokštės?
Sausas grindys iš gipso plokštės
Plaukiojančios grindys iš sadaringų plokščių yra kieta surinkta grindų lenta, atskirta nuo substrato konstrukcijos iš sauso subsiklio arba. Polistirenas arba mineralinė izoliacija. Dėl mažo svorio ir sauso statybos proceso, gipso plokštės grindys yra tinkamos palėpės tobulinimui. Šis grindų tipas veikia kaip efektyvi garso izoliacija ir grindų izoliacija ir tinka grindų šildymui.
Sienos ir skersinis iš gipso plokštės
Gipso plokštės sausos vidinės statybos sistemos yra tinkamos sienų plytelių pertvarų montavimui ir kuriant garso izoliacijas. Dalinės konstrukcijos daugiausia padeda sulaužyti atskirų kambarių interjerą, bet ir būtinų įrenginių valdymą ir akustinį gipso plokštę, kad pagerintumėte akustinį interjerą.
Tvarkomos gipso plokštės sienos
Vadinamosios sienos turi platų nuo estetinio stiprinimo esamų paviršių, didinant šiluminės izoliacijos savybių vertes ir sienų neskaidrumą, kol interspace atlikti įrenginius rekonstrukcijų metu, pvz. skydinių namuose.
Pertvaros į šlapias aplinka
Impregnuotas gipsas yra tinkamas vonios kambario renovacijai arba pakeičiant neatitinkančią gyvenamąją pagrindinę šerdį skydinių namuose. Gipso plokštės struktūra nepadidina atramos struktūros daugiau nei originalus būsto šerdis. Be to, išlaikant tinkamus montavimo procedūras, nauja vonios siena bus pastatyta labai greitai.
Pabudimo palėpėje
Gipso plokštė leidžia papildomai pastato izoliacijai kurdami naujų patalpų patogumui ir patraukliam būstui didinant built-up plotą. Dėl gipso plokštės, kokybės izoliacija ir stogų langai gali sukurti labai jaukią ir funkcinę gyvenamąją erdvę palėpėje.
Abonentai
Gipso plokštės dangčiai tinka greitai ir švarioms luboms. Naudojant juos, gali būti pagerintos lubų konstrukcijos garso savybes ir lubų konstrukcijos šilumines savybes.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškote gipso plokštės eksperto WILIO?
Ar norėtumėte rekonstruoti mansardą arba atnaujinti kambario išvaizdą su nauja gipso plokštė. Reikia padalinti kambarį su gipso plokštės skerspjūviu? Ar jūsų buto sienoje būtų garso izoliacija akustika? Ar jums reikia įžeisti namo priekinio stiklo sieną? Mes padėsime rasti gipso apdorojimo specialistą, kuris gali jį tvarkyti. Mūsų gipso plokštės ekspertai gali dirbti nuo naujų interjero pertvarų iki gipso plokščių lubų. Taupykite laiką ir pinigus lyginant pasiūlymus ir pasirinkdami geriausius savo apylinkių ekspertus. "WILIO" padės jums rasti gipso valdybos ekspertus, kurie nustatys smeigtukus, persekiojančias sienas, nišas, gavėjus, platinti patalpas arba rekonstruoja palėpę. Kokybė, už priimtiną kainą ir kai to reikia.
Kas yra gipso plokštė?
Gipso plokštės susideda iš presuoto gipso plokščių, įterptų su sumuštiniu tarp dviejų sunkių dokumentų. Tai labai praktiška statybinė medžiaga, naudojama vadinamajai sausai konstrukcijai. Dažnai naudojasi lubomis, nevaldančiomis sienomis ir kitais interjero koregavimais. Gipso plokštė yra paprasta, tai lengva dirbti su juo ir taip pat yra pigiau nei kitos medžiagos. Gipso plokštė gaminama įvairiais storiais ir ilgiais, įvairios viduriavimo šerdies sudėtis. Ši įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą gipso matmenį ir kokybę tam tikrai pastato struktūrai.
Kas yra naudojamas?
Gipso plokštė yra esminis sauso konstrukcijos elementas. Jis naudojamas įvairių pertvarų, montuojamų sienų, nišų, atsigauna, kai dalijant kambarius arba kai rekonstrukcija palėpėje. Jis dažniausiai nėra naudojamas atraminėse sienose, todėl jis daugiausia montuojamas ant plieno konstrukcinių profilių. Tačiau taip pat yra specialūs gipso plokštės paramos programos.
Ką reikia dirbti su gipso lenta?
• Dizaino profiliai • Sausų konstrukcijų varžtai ir priedai • Isolation • Dauno konstrukcijos derybos • skverbtis • plytelės. • atidėjimo peilis • silikonai ir hermetikai • hidroizoliacija. • Spalvos ir tapetai
Koks yra gipso plokštės nauda ir trūkumai?
Gipso plokštė yra populiari statybos ir interjero dizaino elementų įgyvendinimui, dėka tai, kad ji taupo statybos ar renovacijos laiką ir kainą. Na šiluminė ir garso izoliacija, nesibaigia garų ir bekvapių. Gipso plokštė yra lengvai apdorojama ir turi mažą svorį, todėl tai yra nedidelė statinė objektų apkrova. Jis nėra reikalaujantis transporto, leidžia greito surinkimo ir sauso proceso, todėl vanduo nebūtinas. Kadangi tai yra paprasta modulinė sistema, galima spręsti tiek platinimo sistemas, pvz., Elektrą, vandenį ir pan. Gipso plokštės vidinės pertvaros yra beveik visiškai lygios, tačiau leidžia tolesniam paviršiaus apdorojimui įvairiomis dangomis, tapetais, plytelėmis ar tinklais. • Darbas su juo yra labai paprastas • jis tiesiog įdiegia, formas ir galiausiai prisitaiko • turi geras šilumines ir garso izoliacines savybes • yra atsparus drėgmei ir ugniui (pagal tipą) • turi ilgą gyvenimą Trūkumas yra būtinybė pridėti struktūrinių profilių plokšteles, skverbtis, sandarinimo ir šlifavimo angas plokštelėje, siekiant užbaigti tobulumą.
Kaip veikia gipso plokštė?
Norint dirbti su gipso plokštele, reikia bakstelėti peilis arba uodegos pjūklas. Į Nr. Gipso plokštė sumontuoja ant paruoštos plieno konstrukcijos. Spray tarp plokštelių yra uždaromos sandarikliu ir stiprinimo juosta. Po kruopštaus sandarinimo ir sąnarių šlifavimo plokštės turi būti pagaliau redaguojamos. "Sadkartón" prieš dažymą ar tapetą reikia gerai įsiskverbti taip, kad būtų laikoma spalva ar tapetai ir netgi visos teritorijos absorbcija. Tencino sluoksnio tinkas taip pat gali būti taikomas gipso plokštei.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Valera T.
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Raimonds N.
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Leonhards O.
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Dzīve G.
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Aleksis D.
profile image
Gipso Kartono Plokštės, Gipso Kartono Montavimas
Radoslav Z.