Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Grafikos Dizainas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Grafikos Dizainas

Ar jums reikia paslaugos dizaino ir grafikos darbų srityje? „Wilio“ padės jums rasti kokybiškus nestandartinio grafinio dizaino ekspertus, redaguoti esamą grafiką, sukurti dizaino vadovą. Grafinio dizaino kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: komentarų įtraukimas, papildomos konsultacijos, kurias teikia vienas iš mūsų 3 094 dizainerių ir grafikos dizainerių nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima grafinio dizaino paslaugą?
Grafiniai dizaineriai gali padėti jums ir jūsų verslui profesionaliai pateikti. Jūsų grafinis dizaineris gali dirbti su jumis įvairiomis sutartimis, nes sukurti prekių ženklus ir meno kūrinius į grafiką ir reklamą socialiniuose tinkluose. Galite tikėtis paslaugų iš labiausiai paplitusių:
Prekės ženklas.
Nesvarbu, ar pradedate nuo naujo verslo ar reikia savo esamo prekės ženklo atnaujinimo, svarbu statyti prekės ženklą, kuris kreipsis į jūsų tikslinę auditoriją. Su nepriklausoma grafika, jūs aptarsite savo verslo viziją kartu su žiūrovais, tikslinėmis grupėmis, spalvų spalvomis, raidėmis, vaizdais ir stilių nuostatomis. Jie apims įvairias vizualias užduotis, susijusias su prekės ženklu, pvz., Prekės ženklo dizainu ir logotipu, ir gali sukurti prekės ženklo instrukcijas, kurios padės jums sukurti nuoseklų pasirodymą ateityje.
Socialinės žiniasklaidos grafika
Daugelis nemokamų pėdų grafikos specializuojasi kuriant internetinio turinio grafiką, pvz., Sukurti įdomus socialinei žiniasklaidai, jūsų svetainės grafikai ir dienoraščiams. Jūsų grafikos dizaineris yra susipažinęs su jūsų prekės ženklo gairėmis, jums patinka stilių pavyzdžiai, nurodote, kokie internetiniai kanalai jums reikia grafikos. Tada, naudojant tokias programas kaip "Adobe Photoshop" ir "Adobe InDesign" supranta aukštos kokybės grafiką, kurią galite naudoti internete. Dauguma grafinių dizainerių skaičiuoja bent vieną apvalią persvarstymą, todėl negalime pateikti atsiliepimų, jei originalus pasiūlymas nėra visiškai pagal jūsų skonį. Galutinis grafikos produktas paprastai yra JPEG arba PNG formatu.
Skatinimo grafika naudojant spaudinius
Reikia grafikos ir reklamos medžiagos dizaino, pvz., Brošiūrų, lankstinukų, vizitinių kortelių, plakatų ar net produktų pakuotės? Nemokama kojų grafika dizaineris parengs spausdinimo dizainą pagal profesionalius spausdintuvo specifikacijas. Jis informuoja apie jūsų prekės ženklą, jūsų tikslus spaudinių, tikslinių grupių ir spausdinimo specifikacijų požiūriu ir tada sukuria pasiūlymą, pasiruošę atsiliepimams. Kai esate patenkinti rezultatais, jis pateiks didelės raiškos pasiūlymą teisingu formatu (paprastai PDF), kuris yra paruoštas spausdinti.
Asmeniniai projektai ir kvietimai
Grafinis dizainas nėra skirtas tik įmonėms. Norite originalaus kvietimo į vakarėlį, vestuvių skelbimas puikiai derinant su jūsų tema, arba norite, kad jūsų artimieji suteiktų unikalią iliustraciją, ar piešinys. Grafinis dizaineris naudoja savo kūrybinius įgūdžius, kad sukurtų unikalų darbą, iš kurio jūs turėsite ir savo talentingu malonumu.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdyti grafinius dizainerius per WILIO?
Reikia sukurti logotipą, reklaminę, brošiūrą ar net naują svetainę? Nesvarbu, ar tai yra jūsų verslui ar asmeniniam naudojimui, grafika gali jums padėti. Nemokama kojos grafika turi įgūdžių ir patirties ir naudoti savo kūrybiškumą atgaivins savo idėjas. Tiesiog teikti priskyrimą - trumpas ir grafika rūpinsis likusiais įgyvendinimu. "Wilo" rasite prieinamus ir talentingus nepriklausomus grafinius dizainerius. Įėję į užduotį, sujungsime jus su geriausiais vietiniais grafikos dizaineriais. Jūs sutaupote laiko, kol gausite dizainą, apie kurį svajojote.
Kas daro grafiką?
Grafinis dizaineris imasi koncepcijos ir prekės ženklo ir tie, naudojant nuotraukas, spalvas, figūras ir išdėstymą atgaivina ir tokiu būdu Potta auditorija. Kokie yra konkretūs užduočių pavyzdžiai, su kuriais grafinis dizaineris paprastai susitinka darbe? Dauguma grafikos dirba su grafine programine įranga, kuri siūlo sutartis dėl klientų tiek skaitmeniniam naudojimui. Tai logotipo dizainas, vizitinės kortelės dizainas, brošiūros dizainas ir nuotraukos socialiniuose tinkluose.
Kokia programinė įranga ir įrankiai naudoja grafiką?
Grafiniai dizaineriai naudoja įvairias priemones ir programinę įrangą, kad sukurtų savo sąvokas, įskaitant tabletes piešimui, rašikliui ir popieriui. Kai kurie iš populiariausių produktų yra iš "Adobe Creative Suite", įskaitant "Indesign" programas, iliustratorius ir "Photoshop".
Kokio formato gaunu savo grafiką?
Galutinis jūsų grafikos formatas priklausys nuo to, kaip ir kur jis bus naudojamas. Jūs nurodote, kokiais būdais grafika bus patiko jau įvesta. Spausdinimo tikslais jūsų spausdintuvas (paprastai PDF) nustato pageidaujamą formatą. Skaitmeninio naudojimo atveju tinka PDF, PNG arba JPEG failai.
Kiek laiko užtruks, kad gautumėte baigtą dizainą?
Laikas, kurio reikia norint sukurti dizainą, priklausys nuo jo tipo, grafinio dizainerio darbo krūvio ir iš jo reikalingo darbo kiekio. Turėsite sutikti su savo dizaineriu, kad esate tikri, kad galutinis produktas, kurį gausite laiku.
Kiek kainuoja grafinis dizainas?
Grafinė dizaino kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų dizainerio patirties, jų darbo vietų, laiko, reikalingo užduotims atlikti ir galutiniams rezultatams atlikti. Prieš pradėdami įgyvendinti, biudžetas turi būti patvirtintas abipusiu susitarimu.