Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Kosmetikos Specialistas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Kosmetikos Specialistas

Ar jums reikia kosmetologo paslaugų? Wilio padės surasti kokybiškus ozono odos valymo ir gydymo, diagnostikos, konsultacijų ekspertus. Odos priežiūros paslaugų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: kosmetika ir miceliniai vandenys, kuriuos teikia vienas iš mūsų 1 094 kosmetologų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima grožio procedūrą?
Kosmetikos ir kirpyklų paslaugos apima ne tik odos gydymą ir makiažą į specialius renginius. Štai keletas mūsų populiariausių kosmetikos paslaugų ir ką galite tikėtis užsakant:
Kirpykla
Galite užsisakyti mobilųjį kirpėją pjaustymams, spalvoms ir šukuosenų reguliavimui vyrams ir moterims, taip pat šukuosenai ypatingoms progoms. Užsisakydami savo mobilųjį kirpyklą ar kirpyklą, jie ateis su savo įrankiais, kosmetikos gaminiais ir įranga. Pasikonsultavusi su savo plaukų priežiūros poreikiais, jie sukuria darbo planą. Jei paliekate pjūvį ir spalvą, pvz., Ombre plaukų spalvą, jūsų kirpėjas pirmiausia pradeda taikyti spalvas ir tada plaukus ir džiovinti. Kai kurie mobilieji kirpėjai taip pat specializuojasi tokiose paslaugose kaip plaukų priauginimas, dreadet ir sudėtingesni šukuosena ypatingoms progoms.
Chľápkov pašalinimas.
Mobilioji kosmetika vis labiau populiarėja plaukų šalinimo zonoje su maksimaliu privatumu savo namuose dėl vaško naudojimo skirtingoms kūno dalims arba antakių liejimui ir dažymui. Kai jūsų kosmetologai atvyksta, jam reikės tam tikros vietos, kad būtų galima paruošti erdvę depliacijai, šviesoms, rankšluosčiams ir įrangai ir patekti į vandens ir elektros energijos šildytuvams ir šviesoms. Kai jie bus pasirengę, jie jums pasakys, kaip gulėti, jei jie sėdi dėl plaukų šalinimo. Procedūros pabaigoje ji padės jums valyti odą, kad pašalintumėte vaško likučius, kol jie supakuos įrangą.
Tatuiruotės ir auskarai
Kai samdyti mobilųjį menininką tatuiruotei ar auskarų, tai reikės pakankamai vietos dirbti. Jie paprastai atneša savo kėdę sau, kad jie galėtų patogiai dirbti ilgesnį laiką ir mobilųjį kėdę ar stalą už jus, priklausomai nuo to, kokios kūno sritys bus dirbti. Kai gausite galutinį dizainą, jūsų užlipimas pradės piešimo tatuiruotes, įdėdami smulkias adatas užpildytas rašalu į odą. Baigus tatuiruotę, jie suteiks jums instrukcijas rūpintis savo oda ir užkirsti kelią infekcijoms.
Ypatingos progos
Pasiruošimas ypatingai progai yra paprasta su savo mobiliuoju kosmetika. Jūs galite samdyti kosmetologą ateiti pasiruošti žmonių grupei į vestuvių priėmimą, puošia mergaičių kekes prieš vakaro vakarėlį arba naudoti tatuiruotę su heno kultūros renginiuose ir šventėmis. Kai kosmetologai atvyksta, tai atneš jums produktus ir įrankius, kurie turi sukurti savo tobulą išvaizdą savo partijos ar įvykio. Jei užsakėte mobilųjį įdegio purškalą, jie paprastai atneša specialią palapinę nuo tekstilės, kuri apsaugo nuo saulės spindulių patekti į sienas ar kilimus. Jei paliekate makiažą, kad fotografuojtumėte nuotraukas, vestuves ar kitą įvykį, jūsų kosmetologai paprastai atneš savo kėdę ar kėdę ir taip pat šviesos būti patogios dirbti ir pamatyti savo darbą.
Manikiūras ir pedikiūras
Mobilieji nagų ekspertai gali aplankyti savo namus ir suteikti jums pilnas paslaugas manikiūro ir pedikiūro. Jūsų kosmetologai atneš viską, ko jums reikia koreguoti savo nagus, dirbti ir sužeisti. Prieš sudrėkinkite aplinkinę odą ir rankų ir kojų apdorojimą su patogia sėdynėmis, jie kreipiasi į savo natūralų nagų laką arba sukuria dirbtinius nagus nuo medžiagos pagal savo idėjas.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl jūs samdote kosmetologą iš jūsų per WILIO?
Ieškote patyręs kosmetikos jūsų kaimyniniuose renginiuose ar ypatingoje progoje? Kai galite mėgautis grožio ekspertu, galite mėgautis profesionalia pagalba su viskuo nuo plaukų ir padaryti iki saulės, manikiūro, pedikiūro ir daugiau. Jis bus pasirengęs su visais naujausiais produktais, įrankiais ir įrangai, kad galėtumėte atsipalaiduoti. Nesvarbu, ar turite numatytą ypatingą įvykį arba norite išlaikyti savo įprastą grožio režimą, jūsų ekspertas padės jums atrodyti ir jaustis taip gerai, kaip tai gali būti. Jūs rasite visus geriausius kosmetologą savo kaimynystėje WILIO. Atsikratykite pasirengimo renginiams ar kosmetiniams rutinams ir mėgautis profesionalia kosmetikos paslauga jūsų namų komfortui.
Kas yra kosmetologas?
Kosmetika yra profesionalai, kurie dirba estetiniu tobulinimu arba odos išvaizdos pokyčiais.
Kokie yra populiariausi grožio procedūros?
Tarp populiariausių grožio procedūrų yra kosmetikos odos apdorojimas, dažymas antakių ir galutinio gydymo ir manikiūro bei pedikiūro.
Ar kosmetikai reikia kvalifikacijos ar mokymo?
Dauguma kosmetikos baigia studijas ar pameistrystę, siekiant sužinoti, kaip saugiai naudoti ir taikyti produktus. Kvalifikacija ir profesinė patirtis rodo, kad jie turi įgūdžių ir žinių imtis puikų darbą.
Kodėl samdyti kosmetologą iš manęs uždaryti?
Leidžianti mobilioji kosmetika jums namuose yra patogesni ir suteikia didesnį privatumą. Jūs netgi galite sutaupyti pinigų dėl savo nedidelių pridėtinių išlaidų, palyginti su kai kuriomis įmonėmis, siūlančiomis grožio procedūras.
Kiek laiko turėčiau rezervuoti kosmetikos kadencijai?
Dainavimo ilgis kosmetika priklausys nuo atlikto procedūros. Pavyzdžiui, pilnas veido gydymas gali užtrukti pusantros valandos, o antakių reguliavimas gali užtrukti 15 minučių.
Kiek kainuoja kosmetologo paslaugos?
Vidutinės kosmetikos išlaidos svyruoja nuo 20 iki 80 eurų aptarnavimo paslaugoms, jei užsakote juos per WILIO. Tačiau kaina priklausys nuo paslaugos tipo, kurį užsakėte iš reikalingos specialios įrangos ir nuo to, kiek laiko jis bus paskutinis.