Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Statybos Darbai
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Statybos Darbai

Ar jums reikalinga paslauga statybos darbų srityje? Wilio padės surasti kokybiškus rekonstravimo, griovimo ir mūrijimo darbų, statybinės technikos nuomos ekspertus. Statyboms reikalingų darbų kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: grindų klojimas, gipsas ir glaistymas, dažymas, gipso kartono darbai, plytelių klojimas, statybinių atliekų išvežimas, kurį suteiks vienas iš mūsų 29 596 statybininkų nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rasti statybos / statybininkas per WILIO?
Kvalifikuotas statybos pardavėjas / struktūra yra labai svarbi kiekvienam naujam statybos projektui savo namuose ar biure. Pastatai dirba su skirtingais įrankiais ir įrenginiuose, skirti įrangai, įrangai ar renovuoti aplink vidines ar išorines gyvenimo erdves. Su profesionali vietinė struktūra galite būti tikri, kad gausite tinkamą pagalbą tinkamu laiku ir su puikiu rezultatu. Nesvarbu, ar planuojate didelį ar nedidelį projektą, "Wilo" turi patyrę statybininką savo kaimynystėje, kuri gali jums padėti. Tiesiog įveskite savo vaidmenį WILIO, susisieksite su vietiniais pastatu, tada pasirinkite geriausią statybą, kuris suvoks jus.
Ką daro pastatai?
Priklausomai nuo jų patirties ir kvalifikacijos gali suteikti profesinį planavimą, statybos priežiūrą ir įgyvendinimą įvairiuose statybos projektuose, priklausomai nuo jų patirties ir kvalifikacijos. Daugelis statytojų padėti kurti arba renovuoti namus, o kiti sutelkti dėmesį į išorinius pastatus, tokius kaip prieglaudos, terasos ir važiuojamosios dalies ar fasadai.
Ar jam reikia turėti kortelę ar licenciją?
Dauguma statybininkų baigė pameistrystę su praktika šioje srityje; Tačiau tai nėra pastato sąlyga. Aukštos mokyklos ir universitetų kūrimo švietimas yra reikalingi kai kurioms pasirinktoms struktūrinėms profesijoms, pvz., Statybos pirmaujanti ar dizaineriui. Geriausia vizitinė kortelė yra ankstesnių pastatų darbų / darbų nuorodos. Sprendžiant statybos darbus per WILIO, išgyventi paklausos darbuotojams.
Paslaugos
Kas apima statybos paslaugas?
Dauguma statybininkų turi patirties su darbo (įgyvendinimo) įvairių tipų projektų, naudojant priemones ir medžiagas, nors kai kurie specializuojasi teikti tam tikrą tipo statybos darbus ar tipo pastatų. Dažniausios statybos paslaugos apima:
Nauji pastatai ir renovacijos
Nesvarbu, ar planuojate naują produkciją ar renovaciją esamoje erdvėje kurti planus ir jų įgyvendinimą praktikoje jums reikės profesionalaus pastato. Kiekvieno didesnio statybos projekto pradžioje yra pastato projekto dokumentai, apibrėžiantys ką ir kokia medžiaga turi būti pastatyta. Dizainas apima piešimo objektus ir planus su informacija, kuri bus palengvinti statybos projekto įgyvendinimą. Populiariausi renovacijos ir diegimo projektų tipai yra virtuvės renovacijos, vonios kambario ir namų ūkio disponavimo sprendimų keitimas. Jei jums reikia griovimo (griovimo darbų), jūsų pastatas gali padėti jums organizuoti darbą ir prižiūrėti procesą prieš pradedant pastatyti ar renovuoti. Jūsų struktūra bus po planai užsakyti, matuoti ir diegti visas medžiagas ir bendradarbiaus su kitais tiekėjais (struktūromis), kad būtų sudarytas ir užbaigus projektą.
Išoriniai pastatai
Norite pagražinti savo lauko aplinką, sukurti prieglobstį ar žiemos sodą? Statybininkai gali padėti su išoriniais statybos projektais, pvz., Pastogio įrengimu, pavėsino įrengimu arba netgi atkurti baseinais. Jie taip pat gali padėti įrengiant terasas ar pergolą. Jūsų statybos tiekėjas gali padėti su visais procesais, nuo dizaino, atrankos ir užsakymo medžiagų iki betono ir montavimo bei struktūrų. Galiausiai, galite tiksliai nustatyti išsamią informaciją ir išorinį dizainą, pvz., Gipsą ar fasadą. Patyrę statybininkai įvertins tokias detales kaip vietinės taisyklės, taisyklės ir specifikos, kad jūsų pastatas atitiktų visus būtinus kriterijus ir tinkamai tarnaus jūsų tikslą.
Važiuojamosios dalies
Ar jums reikia sukurti prieigos kelią? Jūsų pastatas gali padėti jums sukurti naują važiuojamosios dalies nuo betono, nuo grindinio grindinio arba remonto esamo važiuojamosios kelio dalies paviršiaus. Prieš užsakant reikalingas medžiagas, rekomenduosite geriausius priedų medžiagas, kad gautumėte norimą dizainą ir funkcionalumą. Paruoškite subalansuotą paviršių, suspaustą žemę po keliu, kelio kraštai, gaminami arba užsakote betoną ir betoną paviršių sklandžiai ir užpilkite. Pastatas laukia kelių savaičių, o betonas visiškai išgydys ir tada jis bus baigtas.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Artjoms K.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Arturs F.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Kungs E.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Miervaldis L.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Adrians N.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Maksims Y.