Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Valymo Paslaugos
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 027 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Valymo Paslaugos

Ar jums reikia valymo paslaugų? Wilio padės rasti kokybiškus langų plovimo, siurbimo, lyginimo, plytelių klojimo, plovimo ir daužymo ekspertus. Valymo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: valymo priemones, dulkių siurblį, šluotą, šluotą, kibirą, kurį pateiks vienas iš mūsų 31 529 nurodytos kategorijos valiklių.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kas yra paprasto valymo dalis?Kas drebulys valymas
Miegamasis, svetainė ir bendros erdvės Nuvalykite dulkes ant visų prieinamų paviršių miegamajame, svetainėje ir bendrose erdvėse VISI VISŲ VIRGINIŲ IR STIKLO paviršių valymas miegamajame, svetainėje ir bendrose erdvėse Skalbimo grindys miegamajame, svetainėje ir sąnarių erdvėse Dulkinimasis miegamajame, svetainėje ir bendrose erdvėse Tualetų, dušų, vonios ir praustuvų plovimas ir dezinfekavimas Nuvalykite dulkes ant visų prieinamų paviršių vonios kambaryje Plauti grindis vonioje Vonios veidrodžių ir stiklo paviršių valymas vonios kambaryje Praustuvo valymas virtuvėje, užpildant indaplovę, skalbimo indus Valymo darbų paviršiai, stalas ir pristatymas virtuvėje Virėjų, vamzdžių ir mikrobangų krosnelės paviršių valymas Skalbimo grindys virtuvėje Virtuvės vieneto vidų valymas Šaldytuvo valymas Lyginimas "Windows" valymas Kilimų arterinė. T Valymo / sėdynės rinkiniai
Dažnai užduodami klausimai
Kokius įgūdžius turi valymas?
Patogų valiklį galima planuoti planuoti dirbti kuo efektyviau ir kad viskas paskatino tuo metu, kai jis yra skirtas darbui. Valytojai dažnai atlieka keletą dalykų vienu metu, įjunkite skalbimo mašiną arba indaplovę ir dulkių lanką už tą laiką ir įpareigoja arba virtuvėje, pasvirusiems objektams, kurie yra stipriai sutepti ir valyti vonios kambarį. "Clean-Ups" taip pat gali būti tinkamai valomi nešvarumais ar labai prieinamomis vietomis. Jis taip pat žino, kokie fondai ir įrankiai yra tinkami naudoti viską kruopščiai valyti.
Kaip rasti gerą valymą?
"Wilo" paklausos kūrimas yra greitas ir paprastas būdas rasti protingą ir norintį švaresnį savo kaimynystėje. "WILIO" padės jums rasti valymo mašiną, kuri gali būti pritaikyta ir atlieka visą darbą, kad jums reikia, kaip lyginimo krepšiai, skalbimo langai ir žemiau.
Kokį darbą atlieka švarus?
Valymas dažniausiai apima dulkes, dulkių siurbimą ir plyteles visuose kambariuose. Vonios valymas, įskaitant veidrodžiai, tualetai, marškiniai ir vonios. Virtuvės valymas, įskaitant darbo stalą, prieglaudas, praustuvus ir duris ant spintos. Valymo ir valymo durys, plytelės, sillės, veidrodžiai, stiklo paviršiai ir apdaila. Taip pat galite susitarti dėl kitų paslaugų, pvz., Langų plovimo, pristatymo ir užuolaidų ir vyrių, skalbinių ir žemiau.
Kaip dažnai švarūs?
Dažniausiai klientai užsako reguliariai valyti, kas dvi savaites. Jei namuose namuose, jauniems vaikams turite naminių gyvūnų ar tiesiog reikia valyti dažniau, galite susitarti dėl savaitės tvarkaraščio.
Ar man reikia pateikti valymo preparatą?
Rekomenduojame, kad valymo priemonė sutiks, ar jis atneš valiklius, ar jis naudoja jūsų. Jei valymo mašina nenaudoja savo specialiųjų mašinų (pvz., Jei užsakote artering ar plovimo langus), kuriems gali prireikti specialių valymo preparatų, jis gali prioritetiniam jūsų plovikliui naudoti valymo agentus. Kai valymas keliauja viešuoju transportu, tai gali būti problema, kad būtų išvengiama valiklių ar įrankių, tokių kaip dulkių siurblys, mopas ir kibiras. Rekomenduojame, kad valymo priemonė sutiks, ar jis atneš valiklius, ar jis naudoja jūsų.
Vienkartiniai arba reguliariai valyti?
Jei jums reikia vienkartinio išsamaus plokščios ar namo valymo, tiesiog įveskite "Wilo" paklausą ir padės jums rasti švarų ant vienkartinio valymo, kuris padės jums. Jei reikia reguliariai valyti, mes padėsime rasti valymo valymą. Mes skatiname susitarti dėl atidarymo susitikimo, kad įsitikintumėte, jog esate visi pagal jūsų lūkesčius.
Kodėl išsinuomokite švaresnį "Wilo"?
Ar laikas valyti dėl ilgos dienos, pilnos pareigų? Nepalikite plovimo plovimo, užvaldančių ir nuvalykite dulkes be vaikų į mokyklą ir padėti su namų darbais? Kai esate pavargę ir perkrautas, paskutinis dalykas, kurį norite praleisti šeštadienio rytą valydami. Tai padės jums patogiu švaresniu, kuris rūpinasi jūsų namais, butu ar biurui švariu. Profesionalus valiklis reguliariai išlaikys jūsų butą ar namus švarus, arba ateis, kad padėtų jums išvalyti butą po nuomininkų, švaistomi langai, tatuiruotės kilimai ar giliai valomi butai prieš atostogas.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Valymo mašinos gali spręsti platų įvairių darbų nuo paprasto valymo, po gylio valymo, plovimo langų, lyginimo. Parašykite visas užduotis įeiti į valymo mašiną, kad įvertintumėte darbo apimtį ir pateiktumėte reikiamus įrankius ir valiklius. Kokius valiklius norite naudoti Rekomenduojame, kad valymo priemonė sutiks, ar jis atneš valiklius, ar jis naudoja jūsų. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Valymo Paslaugos
Gustavs Q.
profile image
Valymo Paslaugos
Labrencis U.
profile image
Valymo Paslaugos
Maksims Y.
profile image
Valymo Paslaugos
Valera E.
profile image
Valymo Paslaugos
Bendiks A.
profile image
Valymo Paslaugos
Ludis E.