Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Stalius, Baldų Gamintojas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Stalius, Baldų Gamintojas

Ar jums reikia staliaus paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus įmontuojamų spintų, baldų surinkimo, virtuvės renovacijos, sodo baldų ekspertus. Amatininko kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: baldų orientavimas, prietaisų prijungimas, apdailos darbai, kuriuos atlieka vienas iš mūsų 28 909 dailidžių nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti "Stolla On Wilo"?
Ne per rankų darbo kvalifikuotą soll. Nepaisant šiuolaikinių medžiagų, tokių kaip metalo, odos ar net plastiko, medienos gaminiai vis dar yra svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Šiandien dauguma baldų gaminama automatinėmis linijomis, tačiau protingas lazda gali padaryti jį pritaikytus autentiškus gabalus, kurie atitiks jūsų poreikius, idėjas ir stilių. Naudojant specializuotus įrankius, skirtus jums pagamintas iš virtuvės vieneto, per pritaikytą drabužių spintą, iki unikalių originalų, tokių kaip vientisa mediena arba Driftwood. Kvalifikuotieji staliukai gali būti rasti greitai ir lengvai su WILIO. Tiesiog parašykite tai, ko jums reikia jūsų paklausai, ir mes sujungsime jus su stalais iš apylinkių, turinčių visus būtinus įgūdžius. Tada tiesiog pamatysite savo profilius ir perskaitykite klientų atsiliepimus, kaip pasirinkti tinkamą!
Kas man padarė "Stolander"?
STOLAR gamina įvairius produktus, tokius kaip virtuvės linijos, drabužių spintos, bibliotekos, laisvai stovinčios spintos, įmontuotos spintos, stalai, kėdės, kavos stalai, lovos, skrynios, lentynos, dekoratyviniai elementai ir bet kokie medienos, medžio drožlių ar kitų medžiagų baldai.
Kokius įgūdžius turi "Stolerer"?
STOLAR turi būti techniškai kvalifikuotas, pacientas ir išskirtinai tiksliai gaminti baldus pagal tikslius specifikacijas. Stolls sujungia kūrybiškumą su praktiniu mąstymu ir rankiniu įgūdžiais, kaip gaminti virtuvės linijas, drabužių spintos, bibliotekos, kabinetas, įmontuotas spintos, stalai, kėdės, konferencijos ir naktiniai stalai, lovos, skrynios, policijos ir kiti baldai.
Kiek yra staro vertė?
Darbo kaina priklausys nuo to, kiek baldų bus gaminami ir ar tai yra paprastesni baldai, pvz., Stalas ar sudėtingesni elementai, pvz., Virtuvės linijos. Jei stolar sudaro daugiau baldų reikės daugiau medžiagos ir net laiko dirbti. Kainą reikšmingai paveiks, pavyzdžiui, naudojama medžiaga, ar naudojama medžio drožlių plokštė, arba tai yra medinis masyvo produktas. Ji taip pat nusprendžia, kokia mediena bus naudojama. Kaina gali paveikti, ar yra dailidė yra netoliese, arba baigti baldai turi būti leidžiami už didesnį atstumą.
Kodėl turėčiau samdyti baldų gamybos stoužą?
Kai stolar gamina baldų gabalą su savo rankomis, jis deda jam didelę dozę dėmesio. Kiekvienas produktas yra jo vizitinė kortelė, todėl tai priklauso nuo kokybės ir klientų pasitenkinimo. Baldai, pagaminti ant montavimo linijos, toli gražu nėra skirta tokiam priežiūros ir kokybės kontrolei Taikos baldų privalumai: • Kokybė • Unikalūs ir originalūs produktai • Puikiai atitinka jūsų funkcionalumo reikalavimus ir stilių • save nustatysite medžiagą, spalvą ir matmenis
Kaip galiu rasti gerą stalius?
"Wilo" tiesiog surasite patogią ir norimą stollar iš savo aplinkos. Tiesiog įveskite paklausą, atsakykite į kelis klausimus apie tai, ką reikės ir laukia patyrusių stalių pasiūlymų.
Kokie yra kokybės, rankų darbo baldų privalumai?
Kadangi jį gamina patyrę stalių, siuvėjo baldai yra labai pritaikomi kliento konkrečius reikalavimus. Tai leidžia jums turėti baldų suprojektuotus tiksliai stiliaus, matmenų ir medžiagų pasirinkimas. Masiniai baldai pagaminti iš aukščiausios kokybės medienos. Paviršiaus apdaila taip pat yra aukščiausios kokybės. Rankiniu būdu pagaminti baldų dalys taip pat dažnai yra nesenstantis.
Ar galiu mane išgelbėti?
Daugeliu atvejų lentelė naudos savo medžiagą. Išimtiniais atvejais automobilis gali naudoti medžiagą, pateiktą iš kliento, pavyzdžiui, medienos stalo gamybai iš tam tikros medienos gabalo. Šiuo atveju lentelėje reikės medžiagos, kad įsitikintumėte, jog jis yra tinkamas tam tikram darbui.
Koks skirtumas tarp storio ir dailidės?
Skirtingai nuo stolimų, dailidės sutelkia dėmesį į didelius struktūrinius projektus ir pastatus, tokius kaip santvaros, kajutės, garažo prieglaudos, medinės pavėsinės, vartai, vartai, tvoros ar laiptai. Stolls gamina naudingumo meistriškumą nuo paprasčiausių trijų kojų kėdės iki išsamių stalių produktų, tokių kaip virtuvės linijos ar drabužių spintos ir kiti, daugiausia interjero baldai.
Kokie yra specializuoti dekoratyviniai stalių technika?
Drožyba
Medienos apdirbimas pagal įrankius, skirtus simbolių ir kitų motyvų ir drožinių dekoracijas iš medinio objekto.
Medienos lankstymas
Medienos lankstymas yra medienos apdorojimo forma, naudojama mediniams objektams sukurti staklėms. Šis medienos apdorojimo tipas skiriasi nuo daugelio kitų, kad mediena juda, o stacionarus įrankis yra naudojamas pjauti ir formuoti. Daugelis sudėtingų formų ir modelių gali būti sukurta lenkimo.
Pyrografija (medienos deginimas)
Pyrografija, deginimas mediena arba pirrava yra dekoravimo mediena, kepant motyvus, naudojant šildomą objektą.
Intarzia (medinės mozaikos)
"Intarzia" yra dekoravimo mediena, kurioje fanera yra supjaustyti į formas ir įterpiama į kitą fanerą, kuris yra tada pavadintas paviršiuje, pavyzdžiui, ant krūtinės ar kito baldų. Tai mozaika dizainas, kuris naudoja įvairias figūras, dydį ir medienos tipus, kurie kartu sukuria temas ir figūras.
Ką galiu užsisakyti?
Virtuvės uodegos gamyba
Virtuvės linijų gamyba yra skirta labai patyrusiems stolimams, kurie gali daug dėmesio skirti detalėms. Svarbu, kad virtuvės linija ne tik atrodė gražus, bet ir būtų funkcionalus ir turėjau ilgą gyvenimą.
Taikos baldai.
Namas nėra namuose be asmeninių elementų. Keletas baldų siuvimo dalys pristatyti atmosferos erdvę. Nesvarbu, ar jums reikia kėdės, stalo ar batų stovo, WILIO padės jums rasti ką nors, kas gali padėti jums realizuoti savo svajones.
Medžiagų tipai
Masyvi (dešinė) mediena Baldų gamyboje naudojami dviejų tipų dešinioji mediena: kieta ir minkšta mediena. Jų aprašymas yra nurodytas toliau: Kietmedis, naudojamas baldams gaminti Kietmedžio mediena yra iš lapuočių medžių, kurie paprastai auga lėčiau. Aukštos kokybės masyvi baldai dažnai naudojami su miško iš kietmedžio šeimos: ąžuolo, riešutų, tiko, klevo, buko, raudonmedžio. Minkšta mediena, naudojama baldams gaminti Minkšta mediena, naudojama gaminant baldus, paprastai būna iš spygliuočių (ar ne vandens) medžių, kurie auga greičiau. Baldų gamyboje naudojami bendros minkštos medienos yra eglės, pušies ir eglės. Kitos medžiagos Faneros: jis gaminamas 3-5 ploni medienos gabalai, kurie yra sujungti su klijais. Medžio drožlių plokštė: taip pat vadinama medžio tempu plokštė, yra pagaminta iš sumuštų medienos grandinių, kurie yra priklijuoti kartu. Klijuota mediena: jis gaminamas vienintelės medienos gabalus.
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Viryklė galite gaminti virtuvės linijas, drabužių spintos, bibliotekos, laisvai stovinčios spintos, įmontuotos spintos, stalai, kėdės, kavos stalai, lovos, skrynios, lentynos ir įvairių dekoratyvinių elementų. Rašykite, kad įvestumėte tiksliausią užduoties aprašymą, stararai tiksliai žinojo, kas yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Nikolajs Z.
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Jazeps P.
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Aleksis V.
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Ludvigs K.
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Adrians Y.
profile image
Stalius, Baldų Gamintojas
Raimonds P.