Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Automobilių Servisas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Automobilių Servisas

Ar jums reikalingas automobilių servisas? Wilio padės surasti kokybiškus tepalų keitimo, padangų keitimo, priekinio stiklo keitimo ir remonto ekspertus. Automobilio remonto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: serviso apžiūra, alyvos, vasarinės ir žieminės padangos, kurias teikia vienas iš mūsų 3 421 šios kategorijos techninės priežiūros specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Automechanika paprastai yra atsakingos už daugybę darbų iš ekskursijų automobilių, iki įvairių remonto. Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Koks paprastas automobilių remontas gali padėti automobilinis mechanikas?
Naftos ir filtro keitimas
Naftos, alyvos filtro, kuro filtro ir oro filtro keitimas yra labai svarbus sklandžiai transporto priemonės veikimui. Ji taip pat užtikrina ekonomiškesnį veikimą ir mažesnį degalų sąnaudas, palyginti su užsikimšimu ir užterštu filtru. Tai viena iš svarbiausių transporto priemonės reguliarios paslaugos dalių.
Mažos paslaugos šou
Mažos paslaugos rodo, kad yra naftos ir filtrų mainai; Kūno ir važiuoklės kontrolė; Įrašykite visus variklio skysčius, įskaitant skysčius į poveržles, stabdžių skysčius, aušinimo skystį ir papildomų 35 pagrindinių komponentų, tokių kaip šviesos, padangos ir stabdžiai, valdymas. Dauguma mechanikų progresuoja pagal gamintojo nurodymus ir rekomenduoja kitiems darbams, kuriuos automobilis gali prireikti automobilio, atsižvelgiant į jūsų tipą ir amžių.
Puiki aptarnavimo turai
Didelės paslaugos teikia visas paslaugas, kurios yra dalis mažų aptarnavimo kelionė, o taip pat apima kontroliuoti dar 15 iki 30 transporto priemonės komponentų, įskaitant, pavyzdžiui, ašių valdiklį, rato kontrolę, valdymo stiprintuvą, amortizatoriai, siurbliai, šviesos reguliavimas, oras kondicionavimo grandinės kontrolė ir kt.
Remontas, mainai ir priežiūra
Nesvarbu, ar tai yra keitimasis vartojimo, pvz., Naftos, filtrų, žvakių ar dėvėtų stabdžių trinkelių. Kiti reguliarūs aktai apima oro kondicionavimo ar valytuvų keitimo valymą ir dezinfekavimą. Patyręs automobilis mechanikas rūpinsis jūsų automobiliu, kad būtų užtikrintas geras darbo tvarka, saugus ir atitiktų TK ir EK išmetamųjų teršalų kontrolės techninius tikrinimo standartus.
Stiklo, kėbulo ir interjero korekcija
Jei ant kūno ant priekinio stiklo yra įtrūkęs ar sugadinta spalva, geriausia sugadinta kuo greičiau ištaisyti. Atsižvelgiant į sugadintą paminkštinimą arba interjero plastiką, ypač estetinius defektus, kuriuos galima padaryti vėliau.
Ratų priežiūra ir padangos
Geometrija ir ratų balansavimas, ar padangų kokybė vasarą ir žiemą yra labai svarbūs saugiam vairavimui, stabdymui ir optimaliam transporto priemonės veikimui.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti automobilių paslaugos WILIO?
Nesvarbu, ar jums reikia nuolatinio aptarnavimo nuo automobilio, protektoriaus, geometrijos ar daugiau remonto, rasite automobilio mechaniką, kuris gali jį tvarkyti. Patikrina jūsų automobilį, diagnozuokite problemą ir atlieka būtinus remonto darbus ir mainus. Tiesiog įveskite paklausą ir palaukite citatos. Nepriklausomai nuo jūsų automobilio prekės ir modelio, mes padėsime jums rasti mechaniko ar automobilių aptarnavimą, kurį jie suteikia jūsų automobiliui į pirmos klasės būseną. Jei jūsų transporto priemonei reikia įprastos paslaugos arba "Wilo" remonto, kad padėtų jums rasti ekspertų, kuriuose galite pasitikėti juo, bus geras darbas už gerą kainą.
Kokias dažniausias problemas su mano automobiliu "Mi Automechanik" padeda išspręsti?
Dažniausios problemos yra variklio sutrikimai, elektronika, ar defektai, ar nepilnamečio pažeidimo transporto priemonės korpusui. Siekiant užtikrinti savo saugumą ir užkirsti kelią galimoms kelių problemoms, turite atlikti reguliarų paslaugų patikrinimą bent jau kasmet ir atlikti būtinus remonto darbus, kai pastebėsite problemą.
Kiek laiko užtrunka automobilių remontas?
Kiek remontas priklausys nuo to, kaip kritiniai sutrikimai ir kiek transporto priemonės sudedamųjų dalių reikia pakeisti arba suremontuoti. Apskritai, dauguma normalaus automobilio remonto gali būti atliekami per vieną dieną - nuo kontrolės ir diagnostikos remontuoti ar pakeisti. Tačiau, jei atsarginių dalių atveju remonto laikas gali būti pašalintas pagal pakeitimo dalį. Patogus automobilis mechanikas padarys viską, kad kuo greičiau būtų kuo greičiau, bet saugumas visuomet išlieka aukščiausias prioritetas, todėl darbas nėra susijęs su kokybės sąskaita.
Kiek laiko vyksta paslaugų patikrinimas?
Automobilio aptarnavimo kelionė gali užtrukti vidutiniškai 1-2 valandas. Jei remonto darbai taip pat reikalingi už įprastos paslaugos, tai gali užtrukti ilgiau.
Kaip rasti patikimą automobilio paslaugą ar automobilio mechaniką savo kaimynystėje?
"Wilo" padės jums rasti savo kaimynystėje esančią automobilių paslaugą, kuri gali išspręsti jūsų problemą. Tiesiog įveskite paklausą ir susitarkite dėl termino ir kainos.
Kodėl sutinkate su automobilio paslauga per WILIO?
Norint patikimai ir saugiai važiuoti, reikalinga reguliari automobilių paslauga. Naudojant WILIO, galite rasti mechaniką su būtinais įgūdžiais, patirtimi ir įranga. Paprasčiausiai palyginkite skirtingus pasiūlymus ir pasirinkite geriausius. "Wilo" yra greičiausias ir lengviausias būdas rasti patikimą automobilį kaimynystėje.
Kaip dažnai reikalinga automobilių paslauga?
Paprastai automobilis baigė paslaugų patikrinimą kas 12 mėnesių (15 000 km arba 30 000 km), priklausomai nuo gamintojo rekomendacijų ir variklio tipo.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Automobilių Servisas
Adrians T.
profile image
Automobilių Servisas
Aleksis O.
profile image
Automobilių Servisas
Adrians Y.
profile image
Automobilių Servisas
Gustavs M.
profile image
Automobilių Servisas
Mikelis A.
profile image
Automobilių Servisas
Stefans K.
profile image
Automobilių Servisas
Nikolajs Z.
profile image
Automobilių Servisas
Bendiks B.