Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Mūrijimas, Mūrininkas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 499 registruotų specialistų
91 982 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Mūrijimas, Mūrininkas

Reikia paslaugos mūro, mūrininko srityje? Wilio padės surasti kokybiškus betonavimo, atraminių sienelių statybos, langinių klojimo ekspertus. Darbuotojo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: apdailos darbai, valymas po darbų, plytos, trinkelės, trinkelės, betonavimas, glaistymas, kurias pateiks vienas iš mūsų 25 001 nurodytos kategorijos mūrininkų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Kokios rūšies medžiagos dažniausiai naudojamos mūro darbe?
Třehla. Tai kokybė ir ilgaamžė medžiaga, kuri atrodys gerai ir stilingai visą nekilnojamojo turto gyvenimą. Plytos egzistuoja visame stilių stiliaus, nuo tradicinės raudonos iki šiuolaikinės tekstūros ir spalvų. Jie paprastai gaminami iš molio, smėlio, vandens ir kartais kalkių ar pelenų. Įvairių rūšių plytų gali būti įvairių ingredientų, kurie yra sumaišyti ir tada forma. Kai plytos yra formos, jie sudegina. Apgaubtos plytos. T Plytos yra laikomos protektoriaus, raiščio, kryžminio ar pusiau pluošto. Šio tipo mūro darbe pabrėžiama, kad būtų sukurtos vienodos sąnarių. Mūro masonai yra kontroliuojami pirmiausia ir tada tolygiai užpildyta įprastiniais ar cemento skiediniu. Jungtys gali būti užpildytos iki striukės plokštumos. Po bangavimo vandens reljefo sluoksnis yra uždarytas, kad drėgmė nepatektų į mūro. Poroketón. Pirmenybė yra lengva statybinė medžiaga, pagaminta iš užpildo (smėlio arba pelenų pelenų), rišiklio (kalkių ir cemento), vandens ir dujų formavimo priedų. Jo naudojimas mūro darbe palengvina tai, kad ji yra prieinama blokų pavidalu, taip pat visomis statybos sienų ir lubų sistemomis. Todėl jis yra lengvas, jo naudojimas taupo išlaidas, susijusias su paramos struktūrų ir transporto matavimo. Porbetono blokai yra didesni už plytų. Tie, kurie mėgaujasi vežėju ir periferinėmis sienomis, turi rašiklius ir griovelius, todėl Malta yra tik horizontaliose sąnariuose. Taigi reikia daug mažiau salyklų ir mūro aktų. Jis yra nedegus, reguliuoja drėgmės santykius interjere ir yra užšaldoma. Akmuo Murviva. Taigi, eilės mūro buvo gydomi akmens blokais, kuriuos galima rasti keliose formose ir modeliuose. Ir karjerų akmuo, taip pat žinomas kaip tvirtas akmuo, kuris yra saugomas kaip "griuvėsiai mūro". Rezultatas yra mažiau švarus išvaizda ir sienos be reguliaraus modelio. Vietoj to, karjero akmuo suteikia autentišką išvaizdą, kuri gali atrodyti puikiai. Betono blokai Betonas yra panašus į plytų. Kadangi betono blokai yra daug didesni už plytų, šie mūro darbai užima daug trumpesnį. Todėl betono blokai yra labai populiari statybinė medžiaga. Be to, jie paprastai yra labiau prieinami už plytų ir yra ir atsparus ugniai. Jie dažnai naudojami daugiausia ant pamatų.
Kokius mūro darbus galiu užsisakyti?Mūro darbo patarimai
Plytos iš plytų ir betono blokų Akmens akmuo, plytų sienos, atramos sienos, postai, dekoratyvinės ar funkcinės struktūros Chimneys statyba ir remontas Sugadintų sienų remontas ir sugadintos ar beprotiškos plytos ir mūro keitimas Statybinių akmenų sienų su Malta arba be jo Betoninių kolonų liejimas, pagrindai, poveržlės Cemento remontas Augalų ir tempimo sienos Betono, blokų ar akmens hidroizoliaciniai pagrindai Natūralaus ar dirbtinio akmens plytelių montavimas Betonas Dekoratyvinių akmenų ir architektūrinių detalių, pvz., Langų palangų, Arkiere ir pan. Montavimas ir rekonstrukcija. Akmens takų, terasų, gaisrų, laiptų įrengimas Laiptų ir šaligatvių pilant Atvykimas iš betono, žvyro, plytelių arba nuo akmens
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl kreiptis į mūro ekspertą WILIO?
Ieškote patogaus mūro darbo eksperto? Nesvarbu, ar jums reikia pasiūlyti namą įkrauti kambarius, perteklius kitą aukštą, pakeisti šerdį, arba pakeisti butą, mes padėsime jums rasti mūro ekspertą, kuris gali jį tvarkyti. Mūsų masonai gali dirbti nuo garažo pozicijos, per palėpėje sukilimą, pridedant žiemos sodus į namo pastatą iš fondo. Taupykite laiką ir pinigus lyginant pasiūlymus ir pasirinkdami geriausius įvertinimus iš savo apylinkių. "Wilo" padės jums rasti mūro ekspertus, kurie padarys viską nuo pamatų, vežėjo sienų ir stulpelių į kaminą ar židinį. Kokybė, už priimtiną kainą ir kai to reikia.
Kas yra masonwork?
Mūro darbas apima visų statybos statybą derinant medžiagas, naudojant skiedinį. Malta yra cemento forma, kuri išlaiko plytų, betono, akmens, marmuro ir kitų medžiagų struktūrą po džiovinimo. Mūro medžiagos naudojamos mūro darbui, bet ir natūraliai gamtoje.
Kaip rasti mūro ekspertą mano kaimynystėje?
Geriausias būdas rasti mūro darbo ekspertą yra įvesti "Wilo" paklausą. Mes atsiųsime jūsų paklausą ekspertų su būtinomis kvalifikacijomis ir galėsite rinktis iš kelių meniu iš mūrininkų, kurie žino darbą, kurį reikia padaryti, kai to reikia. Tada palyginkite pasiūlymus, perskaitykite klientų įvertinimą ir atsiliepimus ir žiūrėkite gatavų mūro darbo nuotraukas, kad pasirinktumėte tinkamą asmenį į savo projektą.
Ar galiu padaryti mūro darbą vieni?
Daugelis mūro darbas yra sudėtingesnis, nei gali atrodyti. Dekoratyvinė siena į sodą, kuris nėra nosies, taip pat gali statyti buitinį skiltelę. Tačiau kalbant apie paramos sienų statybą, pamatų statybą, arba būtina, kad magistras žinotų pagal architektūrinius planus ir brėžinius, kuriuos turėtumėte pageidauti palikti šį darbą profesionaluose. Jūs būsite tikri, kad įsitikinkite, kad visi mūro darbai buvo pagaminti ir kad pastatas bus saugus ir patvarus.
Turiu materialinę mūro darbą, kad galėčiau mane išgelbėti, ar yra masonas?
Plytos ir kitos statybinės medžiagos turi būti mokamos arba pristatytos arba pristatytos pasikonsultavusi su masonu. Visada įsitikinkite, kad turite visą reikiamą medžiagą. Geriausia sutikti, kokias medžiagas reikia įsigyti prieš patvirtinant citatą dėl mūro darbo.
Kiek laiko užtrunka mūro?
Mūro darbo trukmė priklausys nuo to, kokio tipo darbas yra reikalingas parengiamųjų darbų sumos ir kiek metrų bus mūro. Mažesnis mūro gali tvarkyti patogų masoną per kelias valandas, o didesni projektai, pvz., Pastatų statyba, trunka kelias savaites.
Koks medžiagos tipas yra geriausias mūro darbas?
Atsakymas į šį klausimą daugiausia priklauso nuo konkretaus projekto. Priklausomai nuo stiliaus, poreikių ir struktūrinių vietų, kurios bus mūro, yra tikslinga apsvarstyti įvairias medžiagas. Pavyzdžiui, jei konstrukcija yra eksterjeras, jis bus reikalaujama, kad būtų patvarus ir atsparus oro sąlygoms. Kita vertus, jei interjero dizaino elementai bus svarbesnis galutinio produkto išvaizda, o ne tai yra atsparus.
Kaip ilgai yra mūro?
Tai priklauso nuo to, kaip reikia atlikti masinio darbo tipą, reikalingų parengiamųjų darbų kiekio ir kiek metrų bus mūro. Masono vidurkis gali būti 280-500 plytų per dieną. Mažesnis darbas gali būti atliekamas per kelias valandas, o didesni projektai, pvz., Pastatų pastatas, gali užtrukti kelias savaites.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Gustavs O.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Miervaldis P.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Pavils C.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Adrians B.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Aleksandrs L.
profile image
Mūrijimas, Mūrininkas
Maksims Y.