Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Katilo Aptarnavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Katilo Aptarnavimas

Ar jums reikalinga paslauga katilų aptarnavimo srityje? Wilio padės rasti kokybės ekspertus, kurie atliks katilų patikras, reguliarius metinius patikrinimus, nustatymus ir išmetamųjų dujų matavimus. Katilo aptarnavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, siuntimo išlaidas, teikiamas vieno iš mūsų 16 915 kurjerių kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Naudinga informacijaKą reikia žinoti
Katilo remontas - bendras katilų remontas Katilas yra išsamus prietaisas, kuris iš tikrųjų retai reikalauja remonto. Tai yra viena iš didžiausių privalumų - katilai yra skirti trunka metus be defektų. Dėl šios priežasties galite jus nustebinti, jei kyla problema su katilu, bet tai yra išimtis. Mes informuojame jus apie kai kurias bendras problemas, kurios gali atsirasti su savo katilu, taip pat reguliariai tikrinimo ir priežiūros svarbą. 1. Kettling (perkaitimas) Perkaitimo problema susijusi su karšto vandens katilais. "Kettling" yra terminas, rodantis garsą, pagrįstą šildymo įrenginiu. Tipiškas yra garsus bangavimas ar dunning. Nedelsiant, kai suvokiate šiuos garsus, būtina paskambinti technikai. Ankstyvasis patikrinimas gali jums sutaupyti daug pinigų. Perkaitimas yra dėl to, kad daugumoje namų ūkių metu atsiranda mineralų perteklių. Mineraliniai nuosėdos padidina slėgio lygį rezervuare ir tada gali ateiti į vandens nutekėjimą ir padidina katilo sugadinimo riziką, kuri gali kelti grėsmę jūsų namuose. 2. Vandens nuotėkis Vandens nuotėkis reiškia dar rimtą problemą, kuriai reikia katilo remonto. Jei reikia pabėgti tiesiogiai iš katilo bako, turite rimtą problemą. Katilas pradėjo greičiausiai korozuoti ir jo neatidėliotinas mainai yra labai svarbus. Geriau atveju vanduo iš viršutinio slėgio vožtuvo ar siurblių, kuriuos galima ištaisyti. Žmonės kartais klaidina vandens nuotėkį su įprastu kondensacija. 3. Bandomasis Horak Šiuo metu vis dažniau naudojami katilai su bandomuoju degikliu (vadinamasis amžina šviesa). Anksčiau turėjote jį sušvelninti ir leisti jam paleisti 24 valandas per dieną, kad būtų galima šilumą bet kuriuo metu. Šiuolaikiniai katilai naudoja elektroninį vandens šildymą tik prireikus. Elektroniniai uždegimo katilai turi būti tikrinami techniku, kuris diagnozuoja uždegimo problemą. 4. Skaldytas šildymas Sugadintas šildymas gali sukelti keli veiksniai. Problema gali įvykti, kai uždegimo sistemos gedimas, siurblio pažeidimas, termostatas arba jei apsauginis jungiklis apsaugo katilą tinkamai. Niekada nebandykite diagnozuoti problemos. Prisiminkite sertifikuotus technikus, kurie jums pasakys, kur problema slepiasi. Štai kodėl svarbu planuoti techniko patikrinimą bent kartą per metus.