Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Katilo Pajungimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 519 registruotų specialistų
92 251 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Katilo Pajungimas

Ar jums reikalinga katilo prijungimo paslauga? Wilio padės surasti kokybiškus senojo boilerio išmontavimo, naujo montavimo, apsauginio vožtuvo patikrinimo, katilo prijungimo prie vandentiekio, elektrinio akumuliacinio vandens šildytuvo pajungimo ekspertus. Vandens šildytuvo įrengimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: aptarnavimas, priežiūra, pristatymo išlaidos, atsarginės dalys, kurias teikia vienas iš mūsų 22 461 šildymo inžinierių kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl samdote katilo diegimo ir taisymo ekspertą per WILIO?
Nedaugelis jūsų namų ūkyje yra malonesnis nei karšto vandens bet kur ir bet kuriuo metu. Ugnies ekspertas per WILIO, kuris užtikrins, kad karšto vandens tektų iš čiaupo ar vonios. Mėgaukitės karšto vonios komfortu šaltuoju sezonu ir išleiskite skausmingus raumenis po įtemptos darbo metu (arba po pratimo). Viskas, kas reikalinga karštam vandeniui jūsų namuose, yra sukurti paklausą. Nurodykite visas svarbias detales, pvz., Elektros katilo techninius parametrus ir išdėstymą, kurį reikia įdiegti arba pataisyti. Nepamirškite savo adreso, biudžeto ir kada norėsite baigti darbą. Rangovai atsakys į jūsų paklausą ir suteiks jums nemokamą pasiūlymą. Jūs galite pamatyti savo atsiliepimus ir vertinimus, kad padėtų jums pasirinkti geriausią. Užsakant paslaugą ateis pas jus montuoti arba pritvirtinti elektros katilą. Tada mokėsite iš anksto sutartą sumą ir baigsis visas darbas. Visada turėti karštą vandenį namuose, pasinaudokite WILIO dabar!
Ar turiu pateikti keletą įrankių ar įrangos įrengimui ar remontui?
Ne, jums nereikia pateikti jokių įrankių ar įrangos. Jūsų ekspertas dėl katilų montavimo ir remonto turi patirties, patirties ir įrankių šiai paslaugai atlikti. Jums reikia tik elektrinio katilo ir visos jo dalys.
Kiek laiko užtrunka diegimo ar remonto katilą?
Tai priklauso nuo katilo dydžio ir įrengimo ar remonto darbų sudėtingumo. Jei darbas reikalavo kelių esamų katilo pakeitimų ir remonto, ši paslauga gali trukti tik valandą. Nuimkite seną katilą, jo išjungimo ar šalinimo ir naujos viryklės diegimo keitimas gali užtrukti visą dieną.
Ar "Wilo" santechnikas padeda man įdiegti ar pataisyti katilą?
Taip! Jei parduodate katilo diegimą ar remontą ir būtini realizuoti daugiau darbo vienu metu, bet jūs to nerandate taikiai pagalba. Galite rasti meistrus šimtus skirtingų užduočių, net neįprastų darbų, tokių kaip vamzdžių valymas, izoliacija ir prietaisų remontas. Tiesiog sukurkite išsamią paklausą su visais savo specifiniais poreikiais, kad galėtumėte padėti "Wilo" santechnikui. Taip prisijungiate prie teisingų WILIO montuotojų ir užkirsti kelią nesusipratimų.
Ar galiu įdiegti katilą?
Gali būti, kad įdiegsite katilą. Jei turite patirties, įgūdžių ir teisingos įrangos, galite tai tikrai išbandyti. Tačiau ji gali būti fiziškai reikalaujama ir sudėtinga užduotis. Negalima rizikuoti, kad jūs įdiegiate save - jei praleidote savo įrankius ar know-how jums patekti į bėdą. Tai tikrai geriau naudoti WILIO ir ieškoti eksperto, kuris tai padarys už jus.
Kas apima diegimo ir katilų montavimo paslaugas?
Ši paslauga apima visas užduotis, būtinas jūsų namų ūkyje, kad būtų galima dirbti šiltu vandens tiekimu, nesvarbu, ar tai yra nauja esamų diegimo ar remonto. Tai gali apimti senojo vandens šildytuvo pašalinimą, kad būtų išleistas naujas įrenginys. Kitos užduotys gali apimti bako išdėstymą, vamzdžio montavimą, išplėtimo bako prijungimą, temperatūros ir slėgio vožtuvo prijungimą ir elektros jungčių ir elektros linijų prijungimą. Jūsų santechnikas taip pat gali pataisyti pažeistus elektros katilus.
Paslaugos
Senojo vandens šildytuvo pašalinimas
Katilo montuotojai taip pat gali išmontuoti seną vandens šildytuvą ir paruošti erdvę naujam. Jūsų specialistas pradeda nutraukti galią platinimo tinkle ir išjungti vandenį. Kaušas naudojamas užfiksuoti bet kokį vandenį, laikomą katile, kuris bus išpilstytas iš vamzdžių. Vėliau visi vamzdžiai ir jungtys gali būti atjungtas ir perkeliamas seną katilą į saugojimo zoną. Kai kurie elektriniai katilai gali pasiūlyti seną rezervuarą.
Naujo katilo vieta
Jūsų nuomojamas katilo ekspertas gali nustatyti ir įdėkite katilo baką ant tinkamiausios vietos ir centruoti juos ant pakeltos platformos lengviau pasiekti ir kaip saugos atsargumo nuo potvynių. Jei neturite iškeltos platformos, kai kurie specialistai gali jums priemoka.
Vamzdžių montavimas ir montavimas
Vėliau jūsų ekspertas įdiegs orkaitę. Vamzdžiai matuojami ir supjaustyti į tinkamus plotus ir ilgius. Pakabinimai taip pat turi būti pašalinti ant vidinių vamzdžių dalys, kad būtų užtikrintas geresnis srautas. Kiekvienas įrengtas vamzdis yra apgaubtas vandentiekio juosta. Jei reikia, jis yra lituojamas ir sumontuotas abiem būdais, kad padidintų saugumą ir apsaugą nuo nutekėjimo. Atitinkami komponentai, tokie kaip spaudos matrica, žiedai ir lanksti žarna yra įrengti. Jūsų specialistas užtikrins, kad visi šie įrenginiai turi puikų sandarinimą ir tvirtą priedą.
Išleidimo bako, temperatūros ir slėgio vožtuvo prijungimas
Jūsų katilo diegimo ekspertas paveikia išsiplėtimo baką į vėsią vandens tiekimo pusę arba virš elektrinio šildytuvo. Įdiegti vamzdžiai yra supjaustyti į tinkamą ilgį, pertvarkyti ir lituoti, jei reikia. Įdiegę išsiplėtimo baką, jūsų specialistas turi suderinti slėgį išsiplėtimo bake su slėgiu vandens vamzdyje, naudojant rankų oro siurblį. Jei reikia, jį užbaigia diegimas ir lydmeteris.
Prijungimo elektros linijos. T
Jei srovė ir vanduo vis dar neįgalus, jūsų ekspertas sujungia maitinimo liniją į pagrindinį grandinės pertraukiklį. Po visų įrenginių yra baigti, vanduo ir galia įjungta ir bando, ar vanduo teka jūsų čiaupuose.
Pažeisto elektros katilo remontas
Jei jums reikia elektros katilo remonto, jūsų ekspertas tikrina katilą su maitinimu ir vandeniu. Vamzdžių, sąnarių ir jungiamųjų detalių nutekėjimas, slėgio disbalansas arba kitos problemos yra kontroliuojamos. Vėliau padarytos pataisos.