Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Vonios Pertvarkymas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 619 registruotų specialistų
93 499 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Vonios Pertvarkymas

Ar jums reikia paslaugos vonios remonto srityje? Wilio padės rasti kokybiškus griovimo ir mūrijimo, plytelių klojimo, tualetų, kriauklių ir dušų instaliacijos ekspertus. Vonios kambario remonto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: atliekų surinkimo ir dažymo išlaidas, pateiktas vieno iš mūsų 27 383 statybininkų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima vonios rekonstrukciją?
Patyrę namų čempionai, montuotojai ir statybininkai gali padėti jums su mažais kosmetiniai koregavimai jūsų vonios kambaryje. Jie pakeičia dušo galvutes, vandens baterijas, diegia dušo dušo duris arba netgi įdiekite savo tualetą. Tačiau, jei ieškote pilno vonios kambario remonto, jums reikia vonios renovacijos specialisto. Sąrašas tai, ką galite tikėtis dirbti su tiekėjais ir vonios kambario renovacijos ekspertais:
Žingsnis 1. Citata ir planavimas
Siekiant sukurti tikslią pasiūlymą, bus matoma pagrindinė erdvė. Išlaidos bus dislokuotos iš jūsų vonios kambario dydžio, nuo projekto veikimo (paprastai nuo 13 iki 25 dienų atnaujinti visą vonios kambarį) ir iš reikiamų medžiagų. Jūs esate tu, kas yra atsakingas už visų naujų įrenginių ir priedų pasirinkimą ir užsakymą - vonią, tualetą, vienetus, plyteles ir kt. Prieš pradėdami juos įsigyti ir pristatyti rekonstrukciją. Jūsų tiekėjas išsiųs pasiūlymą ir parengs viso dalyvavimo planą, siekiant užtikrinti, kad viskas bus perduota kaip norite.
2 žingsnis. Senojo vonios kambario pilant
Statybininkai ir griovimo ekspertai pašalins įrangą ir saugomi arba padengs saugomi statybos darbų metu.
3 žingsnis pasiruoškite naujam vonios kambariui
Be to, jūsų santechnikas ir elektrikas atlieka neapdorotą montavimą. Tai reiškia, kad į vietą įdėkite vandentiekio ir maitinimo kreiptuvą be jo prijungimo. Tada ateina į scena savo dailidė, tinkas ir plytelės, kuri stovi arba paruošia jūsų sienas ir grindis. Tai gali užtrukti 2-5 dienas, priklausomai nuo jūsų vonios kambario dydžio ir džiovinimo laiko, reikalingo tinkuoti, spausdinti ir pagrindinė spalva.
4 žingsnis. Naujo įrenginio pridėjimas
Šiame etape iš tikrųjų pamatysite, kaip ateina naujas vonios kambarys. Pirma, jūsų plytelės padengia plyteles ir dailininką išvalo sienas. Kartą išdžiovinkite, jūsų nauji vonios kambario baldai gali būti perkelti. Jūsų santechnikas ir elektrikas dabar užpildys visus ryšius. Kiti meistrai naudoja hidroizoliaciją ir hermetikus ant praustuvų, dušų ir vonios. Galiausiai stiklo furnitūra yra sumontuoti kaip veidrodis arba dušo durys.
5 veiksmas. Galutinis patikrinimas ir valymas
Kai viskas yra įdiegta ir sausa, jūsų SPA renovatorius atliks galutinę kontrolę. Amatininkai išvalys ir disponuos visomis pakuotės likučiais. Jūsų tiekėjas gali užpildyti pagrindinį valymą, tačiau taip pat galite užsisakyti profesionalias valymo paslaugas, kad jūsų vonios kambarys būtų Ligotala.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rasti savo ekspertą rekonstruoti vonios kambarį per WILIO?
Ieškote eksperto, kuris neturi vonios kambario atnaujinimo? Nesvarbu, ar norite pakeisti savo vonios kambario dizainą, sukurkite daugiau vietos į jį, arba jis padidins jį prieš parduodant nekilnojamąjį turtą, esate tinkama vieta. Raskite rekonstruktorių savo vietovėje ir pagaliau gydykite savo vonios kambarį nauja išvaizda, kuriai reikia. Geriausias būdas samdyti SPA renovacijos tiekėją yra paskelbti savo WILIO poreikį. Tai greitas ir paprastas būdas rasti profesionalią pagalbą laiku ir per biudžetą.
Kaip dažnai reikia atnaujinti vonios kambarius?
Dauguma žmonių daro savo vonios kambarį kas 11-15 metų. Jei dar nėra pasiruošę jai visam renovacijai, galite jį atgaivinti su paprastu triuku: reguliariai valyti plyteles ir skiedinį. Taigi jūs sumažinate pelėsį ir spalvą.
Kokie yra svarbiausi žingsniai, skirti renovuoti vonios kambarį?
Vonios kambario renovacija pradedama su citata ir projekto planu. Po jų patvirtinimo, papildomi pagrindiniai žingsniai: senų vonios jungiamųjų detalių, vandens ir elektros pasiskirstymo, statybos darbų šalinimas, naujų įrenginių, vandens ir elektros jungčių montavimas, tada galutinis valymas ir valdymas.
Kokia nauda suteikia samdyti profesionalą, kad galėtumėte atnaujinti savo vonios kambarį?
Užbaigti SPA rekonstrukcijas reikia elektros įrengimo ir vandens darbo, kurį turėtų atlikti tik kvalifikuotas personalas. Be to, kai galite mėgautis profesionalu, galite būti tikri dėl savo didelių patirties ir geriausių įrankių. Jis bus tiesiog baigti aukšto lygio darbą.
Kokie įgūdžiai ir amatai susiję su vonios kambarių renovacija?
Pagrindinės sąjungos, susijusios su vonios kambarių renovacija, yra pastatai, dailidės, tinkavimo, plytelės, santechnikai ir elektrikai. Meistrų kiekis rasite priklausys nuo jūsų renovacijos vonios kambario diapazono.
Koks kvalifikacijos ir mokymo laiškas bus mano renovatorių pirtimi?
Gerai patikrinti, ar jūsų prekybininkai yra vietinių pastatų asociacijų nariai su licencijomis ir yra apdrausti statybos darbams. Jis taip pat tinka savo paskutinės nuorodos.
Kiek kainuos mano vonios kambarys?
Vidutinė dalinio renovacijos vonios kambario kaina WILIO yra 35 - 700 €, tačiau jie taip pat gali būti didesni, netgi mažesni. Visiškas renovacijos svyruoja nuo 2 000 - 8 000 €, žinoma, išimtys taip pat gali būti išimtys, kai tai su biudžetais skristi į dangiškųjų aukščių. Tačiau tai yra prabangos atvejai.
Reikia amatininko renovacijos vonios leidimui?
Be vonios rekonstrukcijos, tai tikriausiai bus būtina išsiaiškinti, kokių specialistų licencijos gali būti reikalinga individualiems veikimui. Nepamirškite užtikrinti, kad jis turi amatininkų su atitinkamu mokymosi laišku ir taip pat draudimu.