Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Vaikų Priežiūra
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 523 registruotų specialistų
92 281 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Vaikų Priežiūra

Ar jums reikalingos auklės paslaugos? Wilio padės surasti kokybiškus profesionalus ilgalaikei vaikų priežiūrai, trumpalaikei ir sporadinei priežiūrai. Auklės ir vaiko priežiūros kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žr. daugiau informacijos apie paslaugas: vaikų palydėjimą į mokyklą ir ekskursijas, transporto išlaidas, kurias teikia vienas iš mūsų 3 948 globėjų kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl rasti vietinį auklėją per WILIO?
Norite rasti aukle šalia jūsų padėti su savo vaikų funkcijų kūrimą? Daugelis šeimų sužino, kad nanny ar au pair yra puiki alternatyva tradicinėms vaikų priežiūros paslaugoms. Nanny ne tik suteikia individualią priežiūrą savo vaikams namuose, bet jei turite daugiau nei vieną vaiką, tai gali būti efektyviau. Kai surandate auklės savo aplinkoje, kad puikiai tinka jūsų šeimos poreikius, jums patiks lanksti gyvenimo būdą, nesvarbu, ar jums reikia aukle vieną dieną ar penkias dienas per savaitę. Paprasčiausias jūsų apylinkėse rasite auklę WILIO. Mūsų skaidrios vertinimo ir kontrolės sistemos dėka galite lengvai palyginti geriausius vietinius vaikus, kad galėtumėte rasti patikimą, patikimą ir profesionalų rūpintoją savo vaikams.
Kaip galiu rasti gerą aukle?
Draugai ir šeimos rekomendacijos yra bendri būdai rasti gerą auklėją. Deja, jūsų parinktys gali apriboti jūsų asmeninius kontaktus. "WILIO" siūlo sprendimą su aukšto rango kontaktais jūsų kaimynystėje. Per mūsų skaidrią vertinimo sistemą ir atsiliepimus galite nuspręsti, kas geriausiai atitiks jūsų šeimos poreikius.
Kokią kvalifikaciją turite būti auklė?
Dursers turi būti ne jaunesni kaip 18 metų ir turi turėti atitinkamą kvalifikaciją. Šie reikalavimai apima pirmojo pagalbos sertifikatus ir CPR arba patikrinti su vaikais. Ir kas daugiau, šventes reikia sertifikato III, diplomo ar mokymo kvalifikacijų. Priešingu atveju, palikuonys turėtų dirbti siekiant gauti atitinkamą kvalifikaciją.
Slaugos vs. Kasdieninė priežiūra: ar pigiau turėti aukle?
GAP ir kasdienio priežiūros skirtumas yra toks požiūris ir įtrauktas. Vaikų kūdikis yra daug brangesnis už kasdienę vaikų priežiūrą. Jei jums sunku sumokėti už kasdienių vaikų priežiūros tarifus, įdarbinant auklėjus bus dar sunkiau. Tačiau globėjas gali suteikti individualią ir išsamesnę vaikų priežiūrą. Siųsti savo užklausą rasti tinkamą aukle Wilo. Galite rasti gerą globą, kuris gali dirbti su jūsų biudžetu.
Koks skirtumas tarp užpakalinės ir AU poros?
Foster ir Au Pair skiriasi kasetės darbe ir patirtimi. Au pair yra jauni žmonės (18 - 30 metų), kurie išvyksta į užsienį gyvena su šeima, už kurią jie dirba mokytis kultūros mainais už vaikų priežiūrą. Kas daugiau ir pora veikia maksimalų valandų skaičių per savaitę. Jie taip pat gauna rankinį šeimininką. Priešingai, augimas gauna atlyginimą kaip vienas kito užimtumą. Jų darbo laikas yra lankstus pagal šeimos reikalavimus ir reguliuoja darbo teisę.
Ar namų ruošos organai?
Petometrai daro namų darbus, susijusius su vaikų priežiūra. Šie pagrindiniai namų darbai yra vaikų kambarių ir žaidimų aikštelių valymas ir organizavimas. Paslaugos Nathers yra lankstus su jūsų šeimos poreikiais. Jei jums reikia papildomos pagalbos, galite įdėti šią informaciją savo "WILIO" sąraše.
Ar turėčiau pateikti dietą jūsų aukle?
Maisto teikimas globėjui yra neprivalomas. Tačiau nepamirškite suderinti lūkesčius su savo aukle, kol jis ateina į darbą. Kai kurios šeimos siūlo maitinimą savo auklėjams, o kiti "Babysitters" užtikrina maitinimą savarankiškai. Maitinimo teikimas priklauso nuo jūsų ir jūsų auklės.
Paslaugos
Kas apima profesionalią slaugos paslaugą?
Petometrai yra skirti daugeliui užduočių, susijusių su jūsų vaikais. Be to, palikimas gali jums padėti su lengvais namų darbais. Profesionali slaugos paslauga negali jums kainuoti visą turtą. Mūsų platforma leidžia jums patikrinti normas ir atsiliepimus, kad surastumėte ką nors, ką galite pasitikėti. Štai keletas užduočių, su kuria palikimas gali jums padėti:
Vaikų priežiūra
Jūsų auklėjo pagrindinis uždavinys yra rūpintis savo vaikais, užtikrindami jų saugumą ir rūpintis savo pagrindiniais poreikiais. Vaikų priežiūros užduotys apima maitinimą, maudymą, štampavimą ir vaiko miegoti. Pasiruošime Visoms situacijoms, daug pirmosios pagalbos mokymo ir CPR perdavimų. Patyręs aukle taip pat žinos, ar jis turi tėvą arba skambinti 112 avarijos atveju.
Transportas. T
Patikimas aukle gali vartoti savo vaikus į mokyklą ir vėliau juos pasiimti per dieną. Ką dar daugiau, jūsų auklė gali eiti su vaiku užklasinę veiklą. Ši veikla apima plaukimo, muzikos ir žaidimų laikrodžius. Ugnies per Wilio aukle savo kaimynystėje ir suraskite ką nors, kas žino jūsų bendruomenėje.
Maisto ruošimas
Ar neturite laiko virti ar apsipirkti? Be baimės. Auklė Jūsų vaikui pasiruošti sveiki patiekalai, užkandžiai ir pietų paketai. Jei jums reikia aukle padėti su maistu ir kitomis užduotimis, nurodykite šį poreikį savo "Wilio" sąraše. Taip pat nurodykite vaiko maitinimo lengvatas, alergijas ar specialius mitybos poreikius. Ši informacija padeda jūsų auklei paruošti maistą, jei reikia.
Plėtra. T
Vaikų gali padėti ugdyti mokymąsi ir vaikų įgūdžius. Galite kreiptis dėl auklės, kuris studijavo vaikų vystymąsi. Kai kurie babysickers išmoko dirbti su konkrečia amžiaus grupe. Pavyzdžiui, kiti auklės gali pasiūlyti pagrindinį mokymą.
Lengvas namų darbas
Foster taip pat gali padėti apšviesti vidaus darbą. Šie darbai apima tvarkingus žaislus, sulankstomus drabužius ir valyti namus. Be to, aukle gali dezinfekuoti žaislus, valyti žaidimo paviršius, sterilizuoti butelius ir atlikti daug kitų užsiėmimų. Įprastos auklėjos užduotys yra susijusios su vaikų priežiūra ir valyti netvarka, kuri augs.