Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Architektūra, Architektas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 517 registruotų specialistų
92 220 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Architektūra, Architektas

Ar jums reikia paslaugos architektūros srityje, architektas? Wilio padės rasti kokybiškus interjero dizaino ir interjero dizaino, miestų planavimo ir žemėtvarkos ekspertus. Dizainerių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: objekto išplanavimo matavimas, transporto išlaidos, kurias teikia vienas iš mūsų 16 807 architektų nurodytoje kategorijoje.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl knygų architekto per WILIO?
Jei planuojate esminį savo turto koregavimą, jis moka samdyti specialistus. Nuo mažų renovacijų iki papildomų ir visiškai naujų namų dizainų, geriausi rezultatai padės jums pasiekti išsilavinusį architektą ar dizainerį. Todėl šis projektai bus naudojami daugelį metų yra tikrai svarbus jums sukurti. Ačiū WILIO galite rasti gyvenamuosius architektus ir kitus specialistus pažvelgti į jų portfelius, reitingą ir baigtų užsakymų skaičių. Tai padės jums samdyti architektus savo kaimynystėje, kurios stilius jums patinka ir kurių klientai yra patenkinti savo darbu.
Ar turiu samdyti architektą?
Jei ketinate atlikti statybos darbus, svarbu, kad planai parengtų apmokytą profesionalą. Dėl to žinote, ką gausite ir gali būti tikri, kad pastatas bus struktūriškai stabilus ir atitiks visus įstatymus pagal procedūrą.
Kokia kvalifikacija turėtų būti architektas?
Slovakijos architektas turi baigti aukštąjį mokslą su pavadinimo inžinieriaus architektūra - Ing.arch. Ypač jei ji nori užsiimti savo vardais ir atsakomybe, pavyzdžiui, galimybe įvertinti pastato statistiką. Paprastai leidimai vadinami "apvaliu antspaudu".
Koks skirtumas tarp architektų ir dizainerių?
Architektas paprastai siūlo namus pavedimu, į tam tikrą erdvę ir bando pritaikyti šalies spalvą. Tiesiog ne veikti kaip akies kumštis. Tačiau, jei pasirinksite katalogą namo, galite jį reguliuoti su dizaineriu. Jis taip pat atkreipia dėmesį į elektros energijos tiekimo ir kitų svarbių projekto sudedamųjų dalių galimybes. Dizaineris dažnai dažnai bendradarbiauja su architektu ir vėliau statybininkais.
Kiek laiko trunka, kol architektas sukuria pasiūlymą?
Nėra paprasto atsakymo į šį klausimą. Porto pasiūlymas paprastai yra daug greitesnis už viso naujo namo dizainą, bet ir atsižvelgti į architekto darbo krūvį, visus reikiamus pakeitimus ir pati statybos procesą.
Kiek yra architektas?
WILIO, architekto paslaugų kaina gali svyruoti nuo 20 € / m² reikiamo komunalinių darbalaukio namų. Tačiau tai visada priklauso nuo darbo apimties ir sunkumų.
Man reikia akredituotos architekto ar dizainerio?
Jei nedvejodami pasieksite abiem. Jie tikrai pasakys jums ne tik jums reikia, bet ir pasiruošs jums savo citatos. Prieš priimdami pasiūlymą ir pasirašydami sutartį, nepamirškite patvirtinti, kad pasirinktas tiekėjas turi reikiamą kvalifikaciją ir leidimus.
Ką daryti architektai?
Jei planuojate statyti naują namą, rekonstruoti turtą, pridėkite prieplauką arba suteiktumėte savo sodui naują gyvenimą, prieš pradėdami samdyti statytoją ar sodininką, turėtumėte pasikalbėti su architektu ar dizaineriu. Be to, kurti savo projekto planą, architektai taip pat gali rūpintis bendrosios tarybos ir kitų dokumentų, kurių reikės. Prieš atnaujindami bendradarbiavimą, patikrinkite, ar tai yra jūsų mokėjimo paslaugos dalis. Patyręs architektas gali padėti jums palengvinti visą projektą ir ne tik statybos leidimą, bet ir projekto valdymą viso pastato ir rasti statybininkų ir kitų specialistų užbaigti darbą.
Ką daryti architektai?
Architektai
Architektai ne tik kurti namų planus, savaitgalį kotedžą ar garažą, bet taip pat padeda su visais atitinkamais leidimais. Galite pastebėti, kad kai kurie architektai turi specializuotą plotą ar stilių, o kiti architektai siūlo bendresnes paslaugas. Jūsų profilių tikrinimas suteiks jums idėją apie darbą, kurį jie padarė dėl panašių projektų. Dažai. Priklausomai nuo jūsų projekto, galite pastebėti, kad dizaineris jums tinka. Dizaineriai sukuria techninius brėžinius, kuriuos galite perduoti statytojui, su kuriuo dirbate.
Dažai.
Priklausomai nuo jūsų projekto, galite pastebėti, kad dizaineris jums tinka. Dizaineriai sukuria techninius brėžinius, kuriuos galite perduoti statytojui, su kuriuo dirbate.
Sodo architektai.
Jei ketinate į bendrą savo turto eilutę, nepamirškite sodo. Sodo architektas padės jums išgauti maksimalią erdvę ir šį pasiūlymą, kuris negalėjo parengti kitų dizainerių ar architektų. Be paprastų dalykų, pavyzdžiui, pridedant gėlių lovų ir atgaivinti savo veją, sodo architektas gali padidinti savo turto vertę naudojant denį ant terasos, paramos sienos ar baseinas ir visi pagal savo skonį už intarpų ir biudžeto.