Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Prietaisų Montavimas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Prietaisų Montavimas

Ar jums reikia paslaugos prietaisų prijungimo srityje? „Wilio“ padės surasti kokybiškus senų prietaisų išmontavimo, naujo prietaiso buvimo vietos nustatymo ir taisymo, kamino gaubto prijungimo prie esamos skirstomosios sistemos, paskirstymo angos padidinimo, dujų čiaupo keitimo, funkcinės patikros ir apmokymo bei eksploatavimo ir priežiūros specialistus. Elektros prietaisų montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: senų prietaisų išvežimas ir ekologiškas utilizavimas, kurį teikia vienas iš mūsų 23 728 elektrikų kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškau eksperto remonto prietaisų WILIO?
Kai namų prietaisas greitai eina, mes greitai suvokiame, nes tai labai daug mūsų kasdieniame gyvenime. Iš purvinų brūkšnelių krūva, per šaldiklį, pilną lydant maistą, iki didėjančio vonios kambario, sugadintas prietaisas - tai smūgis. Nesvarbu, ar jums reikia ištaisyti sugadintą skalbimo mašiną, šaldytuvą, mikrobangų ar indaplovę, patogus technikas gali sužinoti, kur įvyko klaida ir padarys viską už sugedusius prietaisus vėl dirbti. "WILIO" rasite specialistų pataisyti buitines prietaisus, kurie yra pasirengę jums padėti ir ateiti į remontą, kai to reikia.
Kokius įgūdžius atlieka vartotojų remontas?
Prietaisų remontininkai yra patogūs metodai, kurie gali ištirti prietaisą ir sužinoti klaidos priežastį. Jis atlieka techninės priežiūros darbus įvairiose patalpose ir gali įvertinti, kiek tai kainuos atsarginių dalių remontą ar pirkimą. Jis gali patarti jums tinkamai nerimauti dėl prietaiso, kad ateityje būtų padaryta žala. Tai taip pat padės jums profesionaliai įrengti įvairius prietaisus, tokius kaip indaplovė, įterptųjų vamzdžių ir viryklės.
Kaip rasti patogų remontą?
"Wilio" paklausos kūrimas yra greitas ir paprastas būdas rasti patogų remontą, kuris gali išspręsti neteisingą prietaiso tipą. "WILIO" padeda rasti remontininką, kuris gali pritaikyti laiką ir išspręsti, kai to reikia.
Kiek kainuoja paskyrimo remonto kaina?
Kaina priklauso nuo prietaiso tipo, remonto sudėtingumo, būtinų laiko, atsarginių dalių, dalių, ir netgi nuo to, ar remontininkas yra šalia, arba turi būti gaunamas iš didesnio atstumo.
Kada skambinti remontininkui?
Jei remontuojate pažeistus prietaisus per ilgai, kad vėluotų, kiti komponentai gali būti pažeisti ir remontuoti taip žymiai. Dauguma šiandieninių buitinių prietaisų yra sudėtingi prietaisai, kurie neturėtų išbandyti remonto laikik, bet tik patyręs specialistas. "Wilo" rasite patyrę prietaisų pataisymus, kurie turi tinkamą įrangą, įrankius, žinias ir prieigą prie pakeitimo darbų, kad galėtumėte valdyti kiekvieną remontą.
Kokių tipų darbai atlieka prietaisų remontą?
Prietaisų remontininkai yra patogus technikas, kuris ištaiso sugadintus ar neveikiančius buitinius prietaisus, įdiegti prietaisus ir rūpinasi jų priežiūra. Remontas gali būti atliekamas svetainėje prie kliento ar paslaugos, priklausomai nuo prietaiso dydžio ir norimo darbo tipo. "WILIO" padės jums rasti patogų etiketės remontininkų iš savo apylinkės, kad noriai padeda, kai jis jums tinka.
Kokias paslaugas teikia prietaisų remontas?
Virtuvės prietaisų remontas
Prietaisas yra neatskiriama kiekvienos funkcinės virtuvės dalis. Nesvarbu, ar jūsų virtuvės prietaisas nėra suteiktas norimą našumą, arba yra pažeistas WILIO rasite protingų remontininkų, kurie pašalins sutrikimą.
Nustatyti šaldiklius
Tinkamai veikianti šaldiklis reikalingas norint padaryti visą maistą ir ne išardyti. Nuo pažeistų durų sandariklių, užsikimšusių vandens filtrų ne veikiančiam užšaldymui WILIO rasite šaldiklio remontą, kuris gali jį tvarkyti.
Indaplovės remontas
Jei drumstas ir purvinas, ar stovinčio vandens patiekalai indaplovės apačioje bus reikalinga aptarnavimo indaplovė. Jei paskambinate remontininkui laiku, kad būtų išvengta tolesnės žalos ar lenktynių.
Vamzdžių ir viryklės remontas
Dujų krosnies atveju gali būti problemiški degikliai, kurie nėra pamiršta arba gali kelti grėsmę nutekančių dujų pavojų. Keraminių keraminių viryklės atveju šildymas gali nepavykti už tinkamą temperatūrą arba priešingai nei perkaitimo plokštelę, kuri sukelia jį sprogo. Vamzdžiuose dažnai nepavyksta šildyti pati, bet kokia galimų programų arba ventiliatoriaus, užtikrinančio karšto oro kepimo. Nuoroda į profesionalų, kad padėtų jums.
Mikrobangų krosnies remontas
Jei mikrobangų krosnelė yra INKRÍ, jis nustojo pasukti apačioje, arba ne išjungti, nori paskambinti remontininkui.
Šaldytuvo remontas
Niekada nėra geras laikas, kai yra švelnus šaldytuvas, bet blogiausia yra vasaros mėnesiais. Jei šaldytuvas ištaiso dešinę, jei jis pradeda kauptis šalnu, arba vanduo ištraukia aukščiausią laiką, kad paskambintumėte remontininkui.
Skalbimo mašinų taisymas
Nesvarbu, ar jūsų skalbimo mašina turi viršų arba iš priekio, gali būti problemų, pvz., Vandens nuotėkis, sukimosi praradimas dėl pavaros diržo sugadinimo, užblokuotos durų, vandens telkinio, vandens akmenų indėlių ir daug daugiau. Patogus remontas gali jums padėti.
Vyno šaldytuvo remontas
Taigi, jūs neturite mėgautis savo geriamojo patirties, jei vyno šaldytuvas neturi vyno buteliuose į dešinę temperatūrą. Dažniausiai pasireiškia nesėkmingi variklio ar generatoriaus ar dalių deginimas.
Korekcija. T
Remonto skambutis Jei pastebėsite silpną gaubto našumą, specialūs garsai, pagrįsti varikliu arba ventiliatoriaus vamzdiu, arba jei virškintuvas yra valdomas gaubtu.
Drabužių džiovintuvo korekcija
Skalbimo džiovintuvai gali turėti per daug energijos suvartojimo ir jei jie nėra tinkamai prižiūrimi gedimu, gali sukelti gaisrą. Su reguliariais priežiūros ir remonto džiovintuvais galite išvengti per karšto ar per šalto ciklo ir išlaikyti save ne tik savo džiovintuvo funkcinio, bet ir savo drabužių ilgiau ir nepažeista.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Prietaisų Montavimas
Bendiks T.
profile image
Prietaisų Montavimas
Stefans R.
profile image
Prietaisų Montavimas
Ivo J.
profile image
Prietaisų Montavimas
Labrencis B.
profile image
Prietaisų Montavimas
Lauris E.
profile image
Prietaisų Montavimas
Vilis D.