Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 500 registruotų specialistų
92 028 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas

Ar jums reikalinga paslauga oro kondicionavimo įrengimo/remonto srityje? Wilio padės surasti kokybiškus oro kondicionavimo, vidaus ir lauko blokų prijungimo, valymo ir filtrų keitimo ekspertus. Montavimo ir aušinimo remonto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Žiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: filtras, pultas, nepertraukiama pagalbos tarnyba, dezinfekcija, kurią suteiks vienas iš mūsų 22 044 nurodytos kategorijos specialistų.

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Patarimai ir patarimai
Geras priskyrimas yra pagrindas Užsirašykite į užduotį, kaip įmanoma, kokio darbo turite atlikti ir kokiu mastu tiksliai suprasti, kokia yra jūsų idėja. Patikrinkite, ar nėra realizavimo Norint būti tikri, kad visi darbai buvo pagaminti kokybiški, patikrinkite darbą per savo kursą, taip pat po to. Biudžetas ir laikas Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl ieškoti įrengimo / oro kondicionavimo įrengimo WILIO?
Ieškote eksperto dėl oro kondicionavimo įrengimo ar remonto savo kaimynystėje? Norint užtikrinti oro kondicionavimą, būtina tinkamai įdiegti, reguliariai valyti ir prižiūrėti. Galimi pataisymai turi būti sprendžiami kvalifikuotam profesionalui. "WILIO" padės jums rasti oro kondicionavimo ekspertus iš aplinkos. Tiesiog įveskite paklausą ir gausite pirmuosius pasiūlymus per kelias minutes nuo vietos ekspertų, kurie ateina pas jus ir už draugišką kainą. Jūsų klimatas visada bus patikimai ir patogiai atvėsti karštomis dienomis.
Kas yra standartinio oro kondicionavimo priežiūros dalis?
Oro kondicionavimo paslaugos metu aušinimo skysčio aptarnavimo technikas (R32, R410A), sistemos slėgis, filtrai, elektronika, antspaudai ir kondensato nutekėjimas. Jis bus iškrautas ir valomas garintuvo, filtrų, dangų, išorinių kondensatorių, kondensato ir elektronikos atliekų. Patikrina aušinimo grandinę, triukšmą, individualių veikimo režimų veikimą ir sujungia sąnarius.
Kodėl vadinamas reguliarus metinis oro kondicionavimo paslaugos. PROPHYLAXIS?
Reguliarus oro kondicionieriaus paslaugos yra būtina jos sklandaus veikimo ir ilgo gyvenimo sąlyga. Oro kondicionavimo kontrolė ir remontas apima ne tik oro kondicionavimo ir dezinfekavimo valymą, bet ir įrangos peržiūrą. Oro kondicionavimo valymas gali sumažinti energijos suvartojimą ir taip veiklos kainą. Nepaisymas priežiūra sukels stabilų oro kondicionavimo efektyvumo sumažėjimą, o energijos suvartojimas padidės.
Kaip dažnai reikia atlikti oro kondicionavimo paslaugas?
Kaip dažnai reikia atlikti oro kondicionavimo paslaugą priklausys nuo to, kaip dažnai naudojate oro kondicionavimo įrenginį ir kaip labai dulkėtas ar užterštas yra išorinė aplinka. Jei reguliariai valyti filtrus kas kelias savaites ir laikykite išorinį vienetą išvalyti nuo priemaišų ir žiniatinklio, profesionali priežiūra jums reikės tik kartą per metus.
Ar turėčiau pataisyti arba pakeisti oro kondicionavimo įrenginį?
Sprendžiant, ar turėtumėte išspręsti oro kondicionavimo įrenginį arba pakeiskite, apsvarstykite tokius veiksnius kaip ir oro kondicionavimo skyriaus amžius, energijos vartojimo efektyvumas ir naujos vieneto prizas, palyginti su remonto išlaidomis.
Kokie oro kondicionavimo pataisymai yra labiausiai paplitę?
Oro kondicionavimo šaldymo remontas: • Užpildykite naują šaltnešį su šaldymo nuotėkio • Aušinimo skysčio papildas • Komponentų keitimas aušinimo grandinėje • Naujas kompresorius Elektros remontas oro kondicionavimo: • EL problemos intervencija arba diagnozė. grandinė. • Elektros remontas oro kondicionierius su komponentų pakeitimo • Pakaitinis važiavimo kondensatorius Kondensato remontas: • Kondensato remontas: gryninimas • Kondensato remontas: Paruoškite (kiti išsaugoti, klijuoti, gręžti) • kondensato siurblio remontas • Kondensato siurblio montavimas • Kondensato remonto / pakaitinės žarnos / vamzdžiai
Kas atsitinka, jei įprasta oro kondicionavimo paslauga nėra įvykdyta?
Oro kondicionavimo įrenginys turi komponentus, kurie filtruoja orą ir, jei šie filtrai yra reguliariai sužavėti įrenginyje, kad augintų bakterijas, kurios bus perduodamos apyvartai, kai valdomas oro kondicionavimas. Todėl reguliariai paslauga reikalinga ore iš oro kondicionavimo švarios ir sveikos, bet taip pat, kad oro kondicionavimo įrenginys veikia be sutrikimų taip kaip mažiausias elektros energijos suvartojimas ir ilgas gyvenimas.
Kaip dažnai reikia atlikti oro kondicionavimo įrenginį?
Ekspertai rekomenduoja atlikti oro kondicionavimo paslaugas butuose ir namuose kartą per metus. Geriausias ankstyvas pavasaris. Tačiau, siekiant užtikrinti, kad jūsų oro kondicionavimas veiks efektyviai, taip pat būtina jį valyti be metinės paslaugos.
Kiek kainuoja oro kondicionavimo paslaugos?
Vidutinės oro kondicionavimo išlaidos sąnaudos svyruoja nuo 50 iki 300 €. Kaina priklauso nuo to, kiek oro kondicionavimo įrenginiai yra susiję, pavyzdžiui, tie, kur jie yra dedami ir kiti veiksniai.
Kaip yra oro kondicionavimo įrengimas?
Klasifikacija ir fokusavimas
Kiekvienas oro kondicionieriaus įrenginys prasideda nuo ekskursijos ir fokusavimo. Tai vienas iš svarbiausių žingsnių, reikalingų oro kondicionavimo vartotojui patogiai, efektyviai, įmanoma ir kuo įmanoma, su mažiausia intervencija jūsų objekte. Patikrinimo metu įrenginiams reikalingi vienetai yra dimensija, jų našumas ir vieta.
Oro kondicionavimo įrengimas ir surinkimas
Sienų kondicionieriai dažniausiai susideda iš vieno išorinio vieneto ir vieno ar daugiau vidinių vienetų. Įdiegus oro kondicionavimą, šie vidiniai ir išoriniai įrenginiai turi būti susieti su šaltnešiais ir elektra, kuriai reikia patirties ir patirties. Todėl būtina susisiekti su ekspertu. Oro kondicionavimo įrenginys prasideda tiksliai nustatymu išorinių ir vidinių vienetų. Būtina vamzdynui, vedančiam į vidinius ir išorinius įrenginius, gali būti įvežami į prietaisus be kliūčių. Taip pat reikia nustatyti, kur kondensuoja. Todėl yra daug vandens, todėl vandens nuotėkis turi būti gradiento. Per dieną galima sukurti iki penkių litrų. Vanduo paprastai nutraukia arba už jo ribų, o ne namuose, pvz. į veda į sifoną arba į WC baką. Vamzdžiai gali būti atliekami kabeliniu kanalu, tačiau jie taip pat gali būti pastatyti į sienas, jei diegimas pakankamai iš anksto yra iš anksto arba leidžia Masono storis. Vamzdžių saugojimui į sienas reikia didesnių griovimo ir tolesnių rekonstrukcijos darbų, pvz., E.G. paveikslas. Tuo pačiu metu tai yra ir finansinis, tiek daug laiko reikalaujantis. Vėliau konsolė montuojama, kad būtų laikomas išorinio vieneto ir vidinės nešiklio plokštės. Kai išorinių ir vidinių įrenginių montavimas yra baigtas ir vamzdžiai ir linijos yra jų vietose, vamzdžiai ir kabeliai perduodami, prietaisas yra išleidžiamas, prireikus pripildytas papildomu aušinimo agentu. Galiausiai, jo tinkamas veikimas yra tikrinamas ir išbandytas su slėgio matavimo prietaisais, kad oro kondicionavimo našumas taip pat yra pakankamas.
Kodėl oro kondicionavimas turi įrengti tik akredituotą asmenį?
Oro kondicionavimo įrengimas taip pat apima šaldymo skysčio drabužius. Pagal taikomus teisės aktus jie gali disponuoti tik sertifikuotu asmeniu. Todėl oro kondicionavimo įrengimą gali atlikti tik akredituotas įstatymo ekspertas.
Kas yra standartinio oro kondicionavimo priežiūros dalis?Oro kondicionavimo priežiūra
Garintuvas dezinfekcija Vidinio vieneto dangčio valymas Variklis ir triukšmo kontrolė Elektronikos valymas Įvertinkite elektrines ir mechanines sąnarius Kondensato atliekų dezinfekcija Filtrų tikrinimas ir valymas arba keitimas Išorinių kondensatorių valymas Patikrinkite valdymo funkcijas Patikrinkite ventiliatorių, atvėsti, šilumos režimai Šilumos izoliacijos būklės tikrinimas Patikrinkite aušinimo grandinės sandarumą Valymo lauko bloko dangteliai
Kaip yra oro kondicionavimo įrengimas?
Klasifikacija ir fokusavimas
Kiekvienas oro kondicionieriaus įrenginys prasideda nuo ekskursijos ir fokusavimo. Tai vienas iš svarbiausių žingsnių, reikalingų oro kondicionavimo vartotojui patogiai, efektyviai, įmanoma ir kuo įmanoma, su mažiausia intervencija jūsų objekte. Patikrinimo metu įrenginiams reikalingi vienetai yra dimensija, jų našumas ir vieta.
Oro kondicionavimo įrengimas ir surinkimas
Sienų kondicionieriai dažniausiai susideda iš vieno išorinio vieneto ir vieno ar daugiau vidinių vienetų. Įdiegus oro kondicionavimą, šie vidiniai ir išoriniai įrenginiai turi būti susieti su šaltnešiais ir elektra, kuriai reikia patirties ir patirties. Todėl būtina susisiekti su ekspertu. Oro kondicionavimo įrenginys prasideda tiksliai nustatymu išorinių ir vidinių vienetų. Būtina vamzdynui, vedančiam į vidinius ir išorinius įrenginius, gali būti įvežami į prietaisus be kliūčių. Taip pat reikia nustatyti, kur kondensuoja. Todėl yra daug vandens, todėl vandens nuotėkis turi būti gradiento. Per dieną galima sukurti iki penkių litrų. Vanduo paprastai nutraukia arba už jo ribų, o ne namuose, pvz. į veda į sifoną arba į WC baką. Vamzdžiai gali būti atliekami kabeliniu kanalu, tačiau jie taip pat gali būti pastatyti į sienas, jei diegimas pakankamai iš anksto yra iš anksto arba leidžia Masono storis. Vamzdžių saugojimui į sienas reikia didesnių griovimo ir tolesnių rekonstrukcijos darbų, pvz., E.G. paveikslas. Tuo pačiu metu tai yra ir finansinis, tiek daug laiko reikalaujantis. Vėliau konsolė montuojama, kad būtų laikomas išorinio vieneto ir vidinės nešiklio plokštės. Kai išorinių ir vidinių įrenginių montavimas yra baigtas ir vamzdžiai ir linijos yra jų vietose, vamzdžiai ir kabeliai perduodami, prietaisas yra išleidžiamas, prireikus pripildytas papildomu aušinimo agentu. Galiausiai, jo tinkamas veikimas yra tikrinamas ir išbandytas su slėgio matavimo prietaisais, kad oro kondicionavimo našumas taip pat yra pakankamas.
Kodėl oro kondicionavimas turi įrengti tik akredituotą asmenį?
Oro kondicionavimo įrengimas taip pat apima šaldymo skysčio drabužius. Pagal taikomus teisės aktus jie gali disponuoti tik sertifikuotu asmeniu. Todėl oro kondicionavimo įrengimą gali atlikti tik akredituotas įstatymo ekspertas.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Ludvigs G.
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Roburts H.
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Jurgis F.
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Vilis P.
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Aleksandrs I.
profile image
Oro Kondicionierių Įrengimas ir Remontas
Peteris N.