Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Buhalterija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 505 registruotų specialistų
92 064 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Buhalterija

Ar jums reikia buhalterinės apskaitos paslaugų? Wilio padės surasti kokybiškus dvigubos ir paprastos apskaitos, PVM, darbo užmokesčio ir žmogiškųjų išteklių bei apskaitos kontrolės profesionalus. Buhalterių kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų apimties. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: įmonės steigimą, auditą, konsultacijas, kurias teikia vienas iš mūsų 1 638 buhalterių nurodytoje kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Dažnai užduodami klausimai
Kokias paslaugas teikia buhalteris?
Buhalteris gali specializuotis vienoje srityje arba siūlo daugybę paslaugų, pvz., Paprastų ir dvigubų apskaitos valdymo, apskaitos ir statistinių ataskaitų rengimo, apskaitos ataskaitos, kliringo ir mokesčių deklaracijos. Įvairių daiktų tipų (banko ataskaitos, vidiniai dokumentai, kliento ar tiekimo sąskaitos ir kt.) Apskaita. Darbo maršrutų atsiskaitymas. Mokesčių ir apskaitos sąskaitų faktūrų tikslumo vertinimas. Atsakomybė už tinkamai komandiravimo apskaitos elementus. Reguliarios mėnesinės, ketvirtinės ir metinės uždarymo rengimas bei dokumentų rengimas statistikos tarnybai. Bendravimas su auditoriais, mokesčių institucijomis ir kitomis institucijomis. Sąskaitos paprastai derinamos skirtingų paslaugų, kad padėtų jums pagerinti įmonių ar asmeninių finansų.
Kaip galiu rasti gerą buhalterį ar mokesčių patarėją?
Geriausias būdas rasti gerą buhalterį šalia jūsų yra įvesti paklausą ir laukti sandorių iš apskaitos pareigūnų, kurių patirtis ir įgūdžiai atitinka tai, ko jums reikia. Tada patikrinkite savo atsiliepimus, palyginkite meniu ir pasirinkite tą, kuris jums tinka.
Kaip galiu rasti buhalterį mano kaimynystėje?
Rasti vietinį buhalterį kartais gali būti sudėtinga, priklausomai nuo to, kur gyvenate. Jei įvesite paklausą, išsiųsime jį į buhalterį iš savo aplinkos. Tačiau ne visada yra asmeninis susitikimas, todėl jūs galite pasirinkti apskaitos pareigūną iš kitų regionų ir bendrauti elektroniniu būdu.
Kodėl tikslinga samdyti buhalterį per WILIO?
Apskaita yra viena iš tų paslaugų, kurios tikrai padeda jums sutaupyti. Investavimas į buhalterio paslaugas yra verta. Geras buhalteris gali pabrėžti jus apie klaidas ir nepanaudotas galimybes, kurios jums kainuoja. Jūs ne tik sutaupote laiko, galėsite ramiai miegoti, kad jūsų apskaita ir mokesčiai būtų vadovaujami tvarka ir pagal įstatymą. Rasti gerą buhalterį, tik keli paspaudimai bus suskirstyti į WILIO. Tiesiog aprašykite, kokias paslaugas reikia ir palaukite meniu. Dabar yra tinkamas laikas išspręsti savo apskaitą. Gaukite nemokamus pasiūlymus ir šiandien suraskite patogų buhalterį.
Kokias paslaugas jūs darote už jus buhalteriu
Fizinio asmens mokesčių deklaracija
Kiekvienas turėtų turėti patikimą buhalterį, kuris kasmet gauna mokesčių deklaraciją iš fizinių asmenų pajamų. Paprastai geriausia susisiekti su apskaitos pareigūnu naujųjų metų pradžioje - idealiu atveju ne vėliau kaip prieš 3 mėnesius iki termino pabaigos. Ne tik tikrai, kad jis turės laiko jums, bet ir galės patarti jums, pavyzdžiui, vis dar galima įdėti jį į išlaidas prieš apskaitos uždarymo per pastaruosius metus. Kai radote apskaitos pareigūną, iš kurio norite grąžinti mokesčių deklaraciją, nesilaikykite jo kuo greičiau. Prieš pateikdami mokesčių gavėjams, buhalteriai yra gerokai užimtas, todėl nepalikite paskutinės minutės.
Buhalterija
Daugelis apskaitos ataskaitų siūlo apskaitos paslaugas ir žino jus su reguliaraus užrakto, darbo užmokesčio, sąskaitų faktūromis ir pan. Jei turite mažą verslą ar esate vienintelis prekybininkas, samdyti buhalteris yra prasmingas, nes jūsų apskaita vadovaus profesionalus, kuris rūpinsis visais įstatymais, standartais ir taisyklėmis, kad būtų išvengta galimų problemų su valdžios institucijomis, kurios gali atsirasti dėl nežinojimo.
Konsultacijos. T
Buhalteris gali padėti jums optimizuoti savo apskaitos išlaidas. Galite susitarti dėl paskyrimo, kuriame kalbate apie savo pajamas ir išlaidas. Tada patarsite tęsti optimizavimą. Privalumas turėti buhalterį į biudžetą rengiant yra tai, kad ji pažvelgs į savo finansus objektyviai ir gali įvertinti tai, ką galite sau leisti pirkti, užrašyti ir koks mokesčių aukštis gali tikėtis per metus.
Patarimai ir patarimai
Citatos tampa Nenaudokite laiko ieškodami skirtingų apskaitos bendrovių konkursų. Įveskite savo užklausą ir pradėkite gauti pasiūlymus iš patogių apskaitos pareigūnų iš aplinkos. Neviršykite savo biudžeto Apskaitos kainos tikrai gali būti kitokios. Tačiau su WILIO, galite lengvai palyginti kelis pasiūlymus ir pasirinkti tokį, kuris tinka jūsų biudžetą. Rasti geriausius buhalterius Nepamirškite pridėti savo reikalavimų įgyvendinimui užbaigti. Jei turite paskirtą biudžetą, kurį reikia laikytis, atkreipkite dėmesį, kad paslaugų teikėjas jau yra pradžioje.
DemonstracijaMūsų teikėjų realizacijų demonstracijos
profile image
Buhalterija
Emils Y.
profile image
Buhalterija
Bendiks B.
profile image
Buhalterija
Markuss F.