Paslaugos
Kaip tai veikia
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Sveiki atvykę į WILIO! Jūs žiūrite WILIO kaip neregistruotas klientas
Pereiti prie profesionalaus
Navigacija
Paslaugos
Kainoraštis
Apie programą
Atsisiųskite programą
Kaip tai veikia
Kaip mes galime pagerinti
Susisiekite su mumis
Apie Wilio
Prisijungti
Atbrīvots no ienākuma nodokļa

Atrodiet gudrus profesionāļus

Kelias, Šaligatvis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Laimingas klientasPuikus susisiekimas, viskas vyko pagal planą, projektas pavyko kaip ir priklauso. Puikus darbas, labai malonus žmogus, tad rekomenduoju :)
profile image
Peter Š.Klientas
Kodėl Wilio?
33 507 registruotų specialistų
92 069 išspręsti projektai
4,8 iš 5 Vidutinis mūsų ekspertų vertinimas
226 512 TAIKYMO ĮRENGINIAI
Kelias, Šaligatvis

Ar reikalinga paslauga nuo privažiavimo kelio, šaligatvio? Wilio padės surasti kokybiškus ekspertus atliekant matavimus, kasimo darbus, šaligatvių ir privažiavimo kelių tiesimą. Kelių ir šaligatvių iki pastatų ir nekilnojamojo turto kaina dažniausiai priklauso nuo paslaugų spektro. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie paslaugas: asfaltą, betoną, pilies grindis, įrankius ir pristatymo išlaidas, kurias teikia viena iš mūsų 23 441 dujų įmonių kategorijoje

Taip pat žiūrėkite:Kainos. \ T
Paslaugos
Kas apima klojimo danga?
Plytelių sluoksnis gali padėti jums įgyvendinti darbą, kuriame yra plytelių klojimas arba taisymas (plytelės) važiuojamosios dalies, šaligatvių ir lauko terasos. Mes nurodome tai, ko galite tikėtis iš kiekvieno dangos dengimo tipo:
Driveway.
Būtina kiekvieno namo dalis yra prieigos kelias, kuris taip pat yra viena iš namų namo namų. "Driveway" grindys padidina jūsų namų patrauklumą ir jo vertę. Jūsų stalas pradeda dirbti paruošiant substratą. Substratas turi būti pakankamai stiprus ir palankus, bet ir išlaisvinti su lietaus vandeniu. Jie iškasti ir išlygina paviršių, bruto pagrindinio sluoksnio suformuotas akmens sutraiškymas, kuris turėtų kompaktišką naudojant vibracinę plokštę. Be to. Vėliau turi būti taikomas ir sutankintas akmens sutraiškymo sluoksnis. Paskutinis žingsnis yra smulkių akmenų grybelis, skirtas grindinio užrakinimui. Jo paviršius turi būti lygus jo gyliui vienodai ir sutankinama. Po klojimo grindinio grindinio, aš. ATSIŽVELGIANT Į ATSIŽVELGIANT Į PAPILDOMĄ PAVOJUS. Galiausiai konteineris užpildo tarp smėlio šaligatvio.
Leidyba terasa
Reikia sukurti kai kurias plyteles (plyteles) savo terasoje ar aplink baseiną? Pagaminti iš grindinio paviršiai sumažina vejos zoną ir sumažina jo pjovimą ir priežiūrą, yra lygūs ir lygūs. Atsparus šalčiui ir nuo slydimo grindinys yra tinkamas lauko baseinui. Jūsų šaligatvio tiekėjas padės jums pasirinkti geriausią plytelę, kuri bus derinama su namų fasadu ir architektūra. Mes suteiksime profesionalią prieigą ir klientų pasitenkinimą.
Asfaltuoti šaligatviai.
Grindinys gali būti praktiškas ir patraukli alternatyva betonui. Jūsų tiekėjas gali su E.G. Plytų danga iškrauti bet kokios formos ir kreivės kelią ar sodo šaligatvius. Jie pažymėkite prieigos kelių planą, kruopščiai paruošite sutankintą substratą ir uždėkite plytų plyteles į nustatytą modelį. Galiausiai konteineris užpildo tarp smėlio šaligatvio.
Grindinio remonto darbai
Nors važiuojamosios dalies, grindinio šaligatviai turi ilgą gyvenimą, kartais atsitinka būti pažeista, krekingo ar nusidėvėjimo. Laimei, tokio grindinio remontas paprastai yra greitas. Tiesiog sugadintas dangos pasirenka ir pakeičia naujas plyteles. Jūsų dangos tiekėjas tai padarys efektyviai už jus.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl užsakote klojant grindinį per WILIO?
Ar jums reikia ekspertų, kurie padėtų jums su plytelėmis? Grindinys yra praktiškas ir patrauklus pasirinkimas reljefo koregavimui, įskaitant šaligatvius, terasos paviršius, važiuojamosios dalies ir net sodo - vejos ir baseino kraštai. Plytelių vartojimas yra techninis reikalaujantis darbas ir kiekvienas jį nekontroliuoja. Leiskite šiam darbui suvokti ekspertus savo aplinkoje, kad tai padarytų profesionaliai, daug greičiau, kad jūsų nauja erdvė būtų naudojama kuo greičiau. Geriausia vieta rasti ekspertų ant plytelių ekspertų yra WILIO. Nuo šimtų patyrusių amatininkų rasime kažkieno vietos, kad padėtų jums padėti grindų dydį, nepriklausomai nuo paviršiaus dydžio.
Kodėl turėčiau palikti klojinių dengimo specialistus ir nedaryti jos vieni?
Grindinys reikalauja rimtų fizinių pastangų ir patirties. Profesionalus sluoksnis atneš daug metų patirtį ir visus reikiamus įrankius ir technologijas, kad jūsų naujos sritys būtų puikios, spalvotos melagies ir paskutinis ilgai. Būtina turėti ilgalaikį požiūrį, nes mėgėjas saugo danga ant netobuluminio asfaltuotas paviršiaus atrodo iškart po indėlio gerai, tačiau laiko tarpai dėl oro sąlygų pradės išlaisvinti, išsklaidyti ir kilti nelygybės ir nepageidaujamų negabaritinių spragų .
Grindinys ar betonas - kas yra geriau?
Vis dar neseniai buvo labiausiai paplitusios medžiagos betonas stiprinti takus ir prieigos kelius. Tačiau šiuo metu tai yra betono užraktas (kubeliai arba plokštės). Naudojamos abi medžiagos, tačiau tai yra praktiškesnė ir lengviau pakeisti keletą krekingo plytelių, skirtų pataisyti sugadintą betoną. Norint pasiekti pradinę išvaizdą ir pagaliau galite sau leisti betonines plyteles, jie galėtų būti geresnis pasirinkimas jūsų namuose. Grindinio pranašumas yra galimybė išardyti ir vėluoti.
Ar turėčiau užsakyti naują ar naudotą šaligatvį?
Naudotos medžiagos gali sutaupyti daug pinigų perkant, jei turite ribotą biudžetą, ir jūs neprieštaraujate prarasti savo laiką valydami. Jie yra geras pasirinkimas, jei nesate sunku, ir rasite pakankamą kiekį tame pačiame dizaine, kad užbaigtumėte projektą. Trūkumas riboja panaudoto grindinio pasirinkimą. Naujų medžiagų pasiūlymas yra daug įvairesnis; ir jų gyvenimas estetinėje būsenoje daug ilgiau.
Kokią įrangą ir vartojimo reikalus turėsiu pateikti jūsų sluoksnį?
Jūsų dangos sluoksnis atneš savo įrangą ir įrankius, tačiau paprastai reikalaujate užsakyti pagrindines medžiagas, grąžintą grindinį. Gali patarti su tinkamu danga ir jūsų projektui reikalinga suma.
Kiek laiko jis paprastai trunka klojimas - klojimas?
Mažame darbalaukyje jūsų tiekėjas gali dirbti per kelias valandas, su ilgais ir plačiaisiais keliais ir didelėmis terasomis dirbs klojimo grindys truks keletą dienų.
Kiek kainuoja plytelių?
Išlaidos skirsis priklausomai nuo ploto dydžio ir gebėjimų, blokų sudėtingumo ir darbo apimties. Užrakinimo klojimas (šaligatviai ir stovėjimo vietos lengvųjų automobilių) be natūralių darbų kainuoja apie 12 € / m2. Kaina yra ploto plotas, skatinant ir ištraukiant šiurkščiavilnių substrato (į storio 30 cm), nutraukimo lovos, klojant plyteles, retriją ir Pavelą dangos. Grindinio grindinio klojimas jau kainuoja apie 7 € / m2; DĖL DĖL 4 EUR / BM.
Man reikia specialisto licencijos?
Ne. Geriausia verslo kortelė Crafting / dangos dėžutė yra ankstesnis darbas, todėl jūs nebijote paklausti nuorodas ir galbūt pasivyti savo darbą.